Kthehu tek So Bio Etic

Locion Trupi me Vaj Bajame te Embel

820 L

Përshkrimi i produktit

LOCION MBROJTS I TRUPIT ME BAJAME -LEKURE TE THATE DHE E NDJESHME

Locioni i trupi, i formuluar me vaj organik të bajames së ëmbël dhe bisabolol, zbut lëkurët e thata, përfshirë ato më delikate. Ky locion trupi lehtëson kruajtjen dhe dhimbjen, duke e lënë lëkurën të butë.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Locion Trupi me Vaj Bajame te Embel”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *