Kthehu tek Krem trupi t

Locion Trupi me Karite

820 L

Përshkrimi i produktit

LOCION I TRUPIT ME KARITE – LEKURE E THATE DHE SHUME E THATE –

Ky Locion Trupi ULTRA RICH është formuluar me gjalpë Organik Shea dhe fosfolipide për të ushqyer lëkurën e thatë dhe shumë të thatë.

Heq thatësinë për të rikthyer lëkurën më të lëmuar dhe më të butë.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Locion Trupi me Karite”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *