Kthehu tek So Bio Etic

Locion Trupi me Aloe Vera

820 L

Përshkrimi i produktit

LOCION TRUPI ME ALOE VERA- LEKURE NORMALE DHE SENSITIVE –

Ky locion trupi EXTRA MILD është formuluar me Aloe vera organike dhe acid Hyaluronic për të hidratuar të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurat më të ndjeshme.

Ky locion trupi ruan ujin për të shuar lëkurën, duke e bërë atë më elastike.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Locion Trupi me Aloe Vera”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *