Kthehu tek Kripë Himalaja
Ulje çmimi!

Kripa e Himalajes për përdorim të jashtëm 1 kg

1,400 L 1,000 L

Himalayan Bath Salt

Kripa është një element i rëndësishëm për çdo organizëm dhe nuk mund të jetojmë pa të!

Kripa gurore e pastër e Himalajave “floriri i bardhë” ose “kripa e mbretit” ashtu siç ndryshe e emërtojnë, përbëhet nga kristale të çmuar 250.000.000 vjeçare, me ADN paraardhëse.

Përshkrimi i produktit

Kripa e Himalajes për përdorim të jashtëm 1 kg

Himalayan Bath Salt

Kripa është një element i rëndësishëm për çdo organizëm dhe nuk mund të jetojmë pa të!

Kripa gurore e pastër e Himalajave “floriri i bardhë” ose “kripa e mbretit” ashtu siç ndryshe e emërtojnë, përbëhet nga kristale të çmuar 250.000.000 vjeçare, me ADN paraardhëse.

Nuk përmban shtojca komerciale ose anti-trupa.

Kripën për përdorim të jashtëm e gjeni në disa lloje: kripë Himalaje 100 % të pa aromatizuar, të aromatizuar me aromë portokalli, me aromë levando, me aromë limoni dhe me aromë trëndafili.

Pesha neto: 1 kg.

Origjina: Pakistan.

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Kripa e Himalajes për përdorim të jashtëm 1 kg”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *