Kthehu tek Uncategorized

Krem Dite Ushqyes

1,400 L

Category:

Përshkrimi i produktit

Krem dite ushqyes

-LEKURE NORMALE NE TE THATE- –

Për lëkurë normale deri në të thatë.

Ky krem për kujdesin e lëkurës është i ngarkuar me përbërës aktivë natyralë dhe organikë, për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën tonë. Ajo i siguron lëkurës tuaj të gjithë elementët e nevojshëm gjatë ditës. Falë virtyteve të shumta të vajit të arganit, lëkura juaj është e zbukuruar dhe rrezatuese.

Formuluar me:vaj organik argani, vaj susami dhe ujë lule portokalli.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Krem Dite Ushqyes”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *