Kthehu tek So Bio Etic

Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine

900 L

Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine

Për flokët e mbrojtur, ky conditioner me të kastori dhe arginin është përshtatur për të gjitha llojet e flokëve, përfshirë flokët shumë të dëmtuar.

Ajo i zgjidh dhe i rigjallëron flokët.

kreheri perdoret  më e lehtë, dhe flokët janë të shendetshem dhe me te bute.

Përshkrimi i produktit

Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine

Për flokët e mbrojtur, ky conditioner me të kastori dhe arginin është përshtatur për të gjitha llojet e flokëve, përfshirë flokët shumë të dëmtuar.

Ajo i zgjidh dhe i rigjallëron flokët.

kreheri perdoret  më e lehtë, dhe flokët janë të shendetshem dhe me te bute.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *