Kthehu tek So Bio Etic

So Bio Etic- Eau Micellaire 3n1 500 ml

1,800 L

Uji mishelar 3 në 1 është dizenjuar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe ato reaktive.

I pasur në lëngun e pastër Aloe Vera bio si dhe ujin floral të trëndafilit bio, ky ujë siguron një pastrim delikat dhe efektiv të fytyrës, syve dhe buzëve.

Mishelat që gjenden në këtë përbërje realizojnë një përthithje perfekte të papastërtisë së poreve duke respektuar ekuilibrat e lëkurës.

Kësisoj lëkura mbetet e pastër, rigjen rehatinë dhe freskinë e saj origjinale.

Përshkrimi i produktit

Eau Micellaire 3n1

Uji mishelar 3 në 1 është dizenjuar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe ato reaktive.

I pasur në lëngun e pastër Aloe Vera bio si dhe ujin floral të trëndafilit bio, ky ujë siguron një pastrim delikat dhe efektiv të fytyrës, syve dhe buzëve.

Mishelat që gjenden në këtë përbërje realizojnë një përthithje perfekte të papastërtisë së poreve duke respektuar ekuilibrat e lëkurës.

Kësisoj lëkura mbetet e pastër, rigjen rehatinë dhe freskinë e saj origjinale.

 

Këshilla Përdorimi:

Nëpërmjet një pambuku, aplikoni ujin mishelar në fytyrë, qafë, sy dhe buzë. Nuk ka nevojë për shpërlarje.

 

Përbërësit: Aqua (Water), Anthemis Nobilis Flower Water*,Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Levulinate, Lactobacillus Ferment, Rosa Damascena Flower Water*, Sodium Benzoate,Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*

 

* Përbërësit nga kultivime biologjike

Vendi i origjinës: Franca

Importuar nga Bio Center Albania

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “So Bio Etic- Eau Micellaire 3n1 500 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *