Kthehu tek Acorelle

Acorelle- Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml

1,880 L

Relaksues. Pa Sapun.

Ky xhel është ideuar dhe përshtatur për flokët dhe lëkurën delikate të fëmijëve.

Formula hipoalergjike, pa sapun, me Aloe Vera organike dhe hidratuese dhe me ujë termal pranveror, është e përshtatshme për lëkurën delikate dhe skalpin e fëmijëve.

Ky xhel e lë lëkurën e fëmijëve të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme.

Ky produkt garanton:

 • Formulë hipoalergjike dhe dermatologjike
 • Parfum me origjinë 100% natyrale

Nuk ka gjendje

Përshkrimi i produktit

Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml

Relaksues. Pa Sapun.

Ky xhel është ideuar dhe përshtatur për flokët dhe lëkurën delikate të fëmijëve.

Formula hipoalergjike, pa sapun, me Aloe Vera organike dhe hidratuese dhe me ujë termal pranveror, është e përshtatshme për lëkurën delikate dhe skalpin e fëmijëve.

Ky xhel e lë lëkurën e fëmijëve të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme.

 

Ky produkt garanton:

 • Formulë hipoalergjike dhe dermatologjike
 • Parfum me origjinë 100% natyrale

Mënyra e përdorimit: Vëndosni nje sasi të vogël në dorën tuaj. Në lëkurë dhe flokë të lagësht të fëmijës tuaj, e aplikoni me kujdes duke përfunduar te zona e pelenës.

Shpërlajeni komplet dhe thajeni me kujdes.

Evitoi kontaktin me sytë.

Mbajeni larg nga duart e fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mbajeni larg nxehtësisë.

 

* Dermatologjikisht i testuar.

 

Përbërësit: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Centaurea Cyanus Flower Water*, Decyl Glucoside, Glycerin*, Parfum*, Xanthan Gum, Inulin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

98% e të gjithë përbërësve me origjinë natyrale

20 % e totalit të përbërësve janë nga bujqësia organike

 • Paraben free
 • Ether Glycol, PEG  free
 • GMO free
 • No petrochemical compounds
 • Not tested on animals.
 • No animal by-product
 • Not use colouring agents
 • 100% aromë natyrale

* Kultivime organike të çertifikuar nga ECOCERT Greenlife, që mund ta gjeni në adresën: www.cosmetiques.ecocert.com.

Vlerësime nga blerësit

Nuk ka vlerësime.

Be the first to review “Acorelle- Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml”

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *