Kakao Pluhur 250 gr
Produkt biologjik. Prodhohet në Hollandë. Mund ta shijoni në pije të ngrohta ose të ftohta. Gjithashtu kakao është një përbërës bazë në pastiçeri, prodhime brumi, kek, etj.
not rated 500 L Shto në shportë
Noglut- Maja Levadura pa gluten 11 gr
Maja e thatë, pa gluten Përdorimi: 1 zarf për 500 gr miell.
not rated 460 L Shto në shportë
BAKING POWDER
Me harvest vere Përbërësit: niseshte misri*, acidifier: harvest vere*, agjentë fryrës: karbonat natriumi. Përmbajtja: 4 zarfa. Një zarf për 500gr miell.
not rated 200 L Shto në shportë
Piperi Cayenne 35 gr
Përfitimet: -Ndihmon ulçerat në stomak. -Ndihmon në qarkullimin e gjakut. -Ul kolesterolin dhe trigliceridet. -Ndihmon në sistemin imunitar. -Trajton gripin. -Ndihmon në reduktimin e peshës duke ulur oreksin. -Përmirëson efektivitetin e bimëve të tjera.
not rated 400 L Lexo më tepër
Shafran në pistila 1 gr
Përbërësit kryesorë aktiv të shafranit (crocin, crocetin, pikrokokini, safranal) janë shpallur si antioksidantë të fuqishëm, duke ndikuar në zvogëlimin e nivelit të kolesterolit në gjak dhe mbrojtjen e shëndetit te zemrës. Komuniteti shkencor ka theksuar herë pas here rolin kyç të kësaj bime të vlefshme për të trajtuar format e buta të depresionit, madje edhe pa rrezikun e efekteve anësore që shoqërojnë shpesh medikamentet përkatëse, të tilla si shtim në peshë, tharje e gojës, marrje mendsh etj.
not rated 1,200 L Shto në shportë
Natur Compagnie- Gjermani- Kube gatimi me perime 68 gr (8 kube)
Me permbajtje të ulët kripe. Përbërësit: Shurup misri, gjalp karite, kripë deti, lëng perimesh (selino, karrota, qepë), ekstrakt maja, karrota (2.4 %), qepë (2.3 %), selino (1.3 %), majdanoz, sheqer të karamelizuar, arrë moskat, domate pluhur (0.3 %), kurkuma, parsnips, vaj luledielli, selino të egër, xinxer. Një kub në 500 ml ujë të zier. Mund të përmbajë gjurmë qumështi, gluteni, soje, mustarde dhe vezësh.
not rated 260 L Lexo më tepër
Natur Compagnie- Gjermani- Kube gatimi me pule 80 gr (8 x 11 gr)
Produkt biologjik. Përbërësit: Kripë deti, shurup glukoze, gjalp karite, pluhur pule, yndyrë pule,  ekstrakt maja, qepë të pjekura, sheqer të karamelizuar, kurkuma, niseshte malt, selino, trumzë, hudhër, majdanoz, fara koriandër, rozmarinë. Një kub të tretet në 500 ml ujë.
not rated 260 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Kripa e Himalajes për përdorim të jashtëm 1 kg
Himalayan Bath Salt Kripa është një element i rëndësishëm për çdo organizëm dhe nuk mund të jetojmë pa të! Kripa gurore e pastër e Himalajave “floriri i bardhë” ose “kripa e mbretit” ashtu siç ndryshe e emërtojnë, përbëhet nga kristale të çmuar 250.000.000 vjeçare, me ADN paraardhëse.
not rated 1,400 L 1,000 L Shto në shportë