Çokollatë E ZEZË 100%
Minimalisht 70% kakao Produkt nga kultivimet biologjike Përbërësit: kallam sheqeri i papërpunuar*, gjalp kakao*, mazë kakao*, vanilje burbuon*. *produkte biologjike.
not rated 480 L Shto në shportë
Snack me mollë dhe kanellë 40 gr
Pa gluten Produkt nga kultivime biologjike Përbërësit: Mollë* (36 %), rrush i thatë* (rrush i bardhë*, vaj luledielli*), bajame*, hurma arabe*, miell orizi*, kanellë* (0.7%), 70% përmbajtje në fruta. *=kultivime biologjike
not rated 280 L Lexo më tepër
Snack me Protein 40 gr
Produkt nga kultivime biologjike. Përbërësit: Mjaltë* (33%), protein qumështi pluhur* (23%), hurma arabe* (13%), lajthi* (9%), rrush i thatë* (7%), bajame*, mango* (4%), bërthama kajsie*, portokall pluhur*, esencë portokalli*, ekstrakt maracuja*, vaj luledielli*.
not rated 170 L Lexo më tepër
Snack me Omega 3 40 gr
Produkt nga kultivime biologjike. Përbërësit: Rrush i thatë* (22%), mjaltë*, banane* (16%), fara lini të shtypura* (14%), kajsi* (8%), hurma arabe*, lajthi*, bajame* (4.5%), bërthama kajsie*, susam*, vanilje burbuon*, lëng limoni*, vaj luledielli*.
not rated 240 L Lexo më tepër
Snack me Gurarana 40 gr
Produkt nga kultivime biologjike. Përbërësit: Lajthi* (17%), kajsi* (13%), hurma arabe*, qershi* (11%), mjaltë*, bajame, guarana* (4%), kranberi* (4%), {kranberi, lëng molle, vaj luledielli}, rrush i thatë*, bërthama kajsie*, lëng limoni*, vanilje burbuon*, vaj luledielli*.
not rated 170 L Lexo më tepër
Çokollatë qumështi Nougat 100 gr
Me minimalisht 35 % kakao Produkt nga kultivime biologjike Përbërësit: Cokollatë qumështi (70%){sheqer nga kallam sheqeri*, gjalp kakao*, qumësht pluhur normal* 26%, mazë kakao*, vanilje burbuon*}, kremi Nugat 30 % {sheqer nga kallam sheqeri*, lajthi* 33%, qumësht pluhur* 16%, gjalp kakao* emulsifier: lecithin vaj luledielli*} *=kultivime biologjike.
not rated 280 L Shto në shportë
Cokollatë me qumësht me lajthi 100 gr
Minimalisht 35 % kakao Produkt nga kultivime biologjike Përbërësit: Kallam sheqer i papërpunuar*, gjalp kakao*, qumësht pluhur* (21%), lajthi* (17 %), mazë kakao*, vanilje burbuon*, *=produkt biologjik.
not rated 400 L Shto në shportë
Çokollatë me qumësht 100 gr
Minimalisht 35% kakao Produkt nga kultivimet biologjike Përbërësit: kallam sheqeri i papërpunuar*, gjalp kakao*, qumësht pluhur normal*, mazë kakao*, vanilje burbuon*. *produkte biologjike.
not rated 280 L Shto në shportë
Çokollatë E ZEZË 100 gr
Minimalisht 70% kakao Produkt nga kultivimet biologjike Përbërësit: kallam sheqeri i papërpunuar*, gjalp kakao*, mazë kakao*, vanilje burbuon*. *produkte biologjike.
not rated 280 L Lexo më tepër
Waffles me mjaltë 175 gr
Përbërësit: shurup gruri*, miell gruri integral*, yndyrna të pahidrogjenizuara të perimeve* (palmë*), shurup maltose e misrit dhe e elbit*, mjalt* (8 %), agjentë rritës: sodium bicarbonate, miell soje*, vezë pule*, kripë deti, kanellë*. *Përbërës nga bujqësia e çertifikuar organike. Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe arrave.
not rated 420 L Shto në shportë