Ecomil- Qumësht lajthie pa sheqer 1L
I pa  ëmbëlsuar. Përmban sheqerna natyrale (<0.3g për 100g). Përbërësit: Ujë, lajthi* (5.5%), niseshte tapioka*, kripë deti. *Produkte organike.
not rated 620 L Lexo më tepër
Qumësht Kokosi koncentrat 400 ml me Guar Guam
Për gjellë, embëlsira dhe kokteile të ndryshme. Përbërësit: Arrë kokosi*, ujë dhe guar gum.  
not rated 430 L Shto në shportë
Ecomil – Qumësht Kokosi pa sheqer 1 L
I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (< 0.1 gr për 100 gr). Përbërësit: Ujë, qumësht kokosi* (8.5%), niseshte manioka*, lecithine luledielli, aromatizues kokosi natyral*, kripë deti. *Nga bujqësia organike.
not rated 480 L Shto në shportë
Ecomil – Qumësht Bajame pa sheqer 1 L
I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (0.1 gr për 100gr). Nuk përmban Gluten dhe Laktozë. Përbërësit: Ujë, bajame* (7%), niseshte manioka*, aromatizues bajameje natyral*. *Nga bujqësia organike.
not rated 540 L Shto në shportë