Rinatura Naturkost- Gjermani, Tofu- Djathi i Sojës
Produkt biologjik. Përbërësit: Ujë, fasule soje, lidhëz, kripë e pasur me kalcium. Produkt i pasur me proteina me vlera të larta, ushqim alternativ i djathit dhe mishit. Ka shije neutrale. Pritet, skuqet ose gatuhet dhe mund te kombinohet me shumë pjata.
not rated 420 L Lexo më tepër