Noodles me oriz te zi 220 gr Gluten free

Noodles me oriz te zi 220 gr Gluten free

not rated 630 L Shto në shportë
Maja Birre me Vlera Ushqyese dhe Vitamine B12 125gr
Maja Engevita ofron një burim të pasur të vitaminave B dhe mineraleve. Pa gluten Ushqimi vegan me një shije të shijshme të djathë dhe arrave, i bërë nga maja primare joaktive Shtuar B12 Nuk përmban konservues artificialë, ngjyrues, aromatizues ose material të modifikuar gjenetikisht Erëza ideale për supa, drithëra dhe smoothie I pasur me vitamina B, acid folik, zink dhe B12 Madhësia e paketimit: 125 G Përdorime të sugjeruara E shijshme e tretur në ujë, qumësht, lëngje frutash/perimesh ose e spërkatur mbi supa, zierje, tavë, sallata dhe drithëra mëngjesi për të përmirësuar shijen e tyre. Përmban: 25 racione (5 g racion = 1 lugë gjelle)
not rated 1,200 L Shto në shportë
Spageti me miell orizi Integral Pa Gluten 250g
Spageti me oriz Fior di loto pa gluten, me miell orizi dhe ujë.
not rated 360 L Shto në shportë
Pene Orizi Integral Pa Gluten – Rice & Rice 250 gr – Itali
Pene Fior di loto pa gluten, me miell orizi dhe ujë.
not rated 360 L Shto në shportë
Makarona Multicereali Pa Gluten

Penne Probios pa gluten, me miell 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 9-11’. Perberesit: miell misri 55%, miell orizi 27%, miell oriz integral 12%, miell saraceno 3%, miell quinoa 3%. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 420 L Shto në shportë
Makarona me Miell Qiqrash Pa Gluten

Caserecce Probios pa gluten, me miell qiqrash dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me Miell Thjerezash te Verdha Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell thjerezash te verdha dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me Miell Bizelesh Jeshile Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell bizelesh jehsile dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me miell Thjerezash te Kuqe- Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell thjerezash te kuqe dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Ecomil – Qumësht Kokosi pa sheqer 1 L
I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (< 0.1 gr për 100 gr). Përbërësit: Ujë, qumësht kokosi* (8.5%), niseshte manioka*, lecithine luledielli, aromatizues kokosi natyral*, kripë deti. *Nga bujqësia organike.
not rated 480 L Shto në shportë
Ecomil – Qumësht Bajame pa sheqer 1 L
I pa ëmbëlsuar/ Përmban sheqerna natyrale (0.1 gr për 100gr). Nuk përmban Gluten dhe Laktozë. Përbërësit: Ujë, bajame* (7%), niseshte manioka*, aromatizues bajameje natyral*. *Nga bujqësia organike.
not rated 540 L Shto në shportë
Muesli Noglut pa Gluten dhe Laktozë 250 gr
Muesli me fruta dhe arra pa gluten. Shumë i pasur në fibra. Ky musli është i përbërë nga përbërës që nuk kanë gluten. Nuk përmban qumësht. Ideale për tu konsumuar në mëngjes, por gjithashtu mund ta shtoni në ëmbëlsira apo sallata.
not rated 560 L Shto në shportë
Përzierje Miellrash pa Gluten- 3 Pauly- 2 x 400 gr
Përbërësit: Miell orizi, miell orizi i prexhelatinizuar, niseshte patateje, miell misri. Shënim: Qumështi, veza, arrat, susami dhe mielli i ëmbël Lupin janë prodhuar në të njëjtën fabrikë.  
not rated 760 L Lexo më tepër
MAPLE SYRUP Grade C Produkt Cofradex- Kanada

MAPLE SYRUP Grade C Produkt Cofradex- Kanada Produkt biologjik. Embelsues I shendetshem dhe I pasur ne vlera ushqyese. Shoqeron Muslit, pije, Pudings, Embelsira, kosin etj. Shurup panje organik. Një burim i shkëlqyer i zinkut dhe mangan, aleatë të rëndësishëm në … Continued

not rated 1,050 L Shto në shportë