Lëng Aloe Vera 100% – 500 ml
Aloe është e njohur si ‘’Mrekullia e natyrës’’ dhe jo pa arsye. Kjo bimë unike përmban afërsisht 200 komponentë të ndryshëm, dhe disa prej tyre janë shumë të rrallë në natyrë.
not rated 1,680 L Shto në shportë
Lëng Aloe Vera me turmeric – 0.5 L

Lëng Aloe Vera me turmeric – 0.5 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),turmeric, ginseng, sodium benzonat,   acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar … Continued

not rated 1,700 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me turmeric – 1 L

Lëng Aloe Vera me turmeric – 1 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),turmeric, ginseng, sodium benzonat,   acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar … Continued

not rated 3,350 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 0.5 L

Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 0.5 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),milk thistle, cinara, ekstrakt rrushi, sodium benzonat, mjaltë,  acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në … Continued

not rated 1,700 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 1L

Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 1L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),milk thistle, cinara, ekstrakt rrushi, sodium benzonat, mjaltë,  acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, … Continued

not rated 3,350 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera 100% – 1L

Lëng Aloe Vera  100% – 1L   Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),Acid Ascorbic, sodium benzonat, vaj limoni. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar me ujë. Preferohet para vakteve. … Continued

not rated 2,700 L Shto në shportë
Rabenhorst- Lëng Multifrut 750 ml

Rabenhorst- Lëng Multifrut 750 ml Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng molle, leng i rrushit te bardhe, leng ananasi, pure mangoje, leng portokalli, pure acerola, leng i frutit te pasionit. Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të … Continued

not rated 590 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Rabenhorst- Lëng 120 zu 80 – 750 ml

Rabenhorst- Lëng 120 zu 80 – 750 ml Produkt biologjik. Vegan. Perberesit: leng panxhari (51%), leng i rrushit te kuq, leng portokalli, pure bananeje, pure manaferre, pure acerola, leng limoni. I pasur me Vitamine C deri 50% dhe Kalium deri … Continued

not rated 620 L 435 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng “Te gjitha te mirat” 750ml

Rabenhorst- Lëng “Te gjitha te mirat” Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng i rrushit te bardhe, pure mjedre, pure boronice, leng aronia, leng shtogu, pure acerola, leng shege, pure luleshtrydhe, leng manaferre. Permbajtje frutore 100% I pasur me Vitamin C deri ne … Continued

not rated 880 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Per Sistemin Imunitar 750 ml

Rabenhorst- Lëng Per Sistemin Imunitar   Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng molle, pure mangoje, pure molle, pure acerola, ekstrakt nga gjethja guava. I pasur me Vitamin C deri ne 75% dhe Zink deri ne 23%, ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. … Continued

not rated 620 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Kajsie 750 ml

Rabenhorst- Lëng Kajsie   Produkt biologjik. Ky lëng ka ne perberje 55% pure kajsie,uje, shurup sheqeri, agjent antioksidant. Eshte i pasur me Vitamive A deri ne 38% Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet … Continued

not rated 480 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Acerola 750 ml

Rabenhorst- Lëng Acerola Produkt biologjik. Perberesit: leng molle, pure organike acerola (7.5%), leng portokalli, pure mangoje. Leng i pasur me Vitamine C. Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet në frigorifer mbas hapjes dhe … Continued

not rated 490 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Detox 750 ml

Rabenhorst- Lëng Detox 750 ml Produkt biologjik. Vegan Perberesit: Leng molle, lengpanxhari(10%), pure mango, leng ananasi, pure kive, pure acerola, leng frut pasioni, caj matcha (0.2%), alge spirulina (0.1%). Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. … Continued

not rated 620 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Shege 750 ml

Rabenhorst- Lëng Shege 750 ml Produkt biologjik. Ky lëng ka vetëm përmbajtjen e lëngut të Sheges pa sheqer. Konsumohet 100 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet në frigorifer mbas hapjes dhe të konsumohet brenda 10 ditëve. … Continued

not rated 1,100 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Aronia 750 ml

Rabenhorst- Lëng Aronia 750 ml Produkt biologjik. Ky lëng ka vetëm përmbajtjen e lëngut të Aronias 100% pa sheqer. Konsumohet 100 ml në ditë. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet në frigorifer mbas hapjes dhe të konsumohet brenda 5 ditëve.

not rated 900 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Shtogu 750 ml

Rabenhorst- Lëng Shtogu 750 ml   Produkt biologjik. Ky lëng ka vetëm përmbajtjen e lëngut të shtogut (75%), ujë dhe kallam sheqeri organik i papërpunuar. Konsumohet 200 ml në ditë. Vlerat shëndetësore të shtogut përfshijnë: shërimin e të ftohtit, virozave, sinozitit, … Continued

not rated 640 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Ginger Mix 750 ml
Produkt nga kultivime biologjike Përbërësit: lëng molle*, lëng rrushi i bardhë*, lëng ananasi*, lëng xhinxer* 1%.
not rated 560 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Antiox 750 ml
Produkt nga kultivime biologjike Përbërësit: lëng rrush i kuq*, lëng molle*, lëng blackurrant*, lëng Aronia*, pure acerola*, lëng sabuka*, lëng manaferre*, lëng shege*, lëng boronice*, (*=Produkt nga kultivime biologjike)
not rated 950 L Shto në shportë
Rotbaeckchen- Lëng frutash Immun me vitamin C & D3 450 ml
Pa alkool, Gluten, Laktozë Përbërësit: lëng rrush i kuq, lëng aronia, lëng sabuku, lëng manaferre, lëng nga rrush i zi i thatë, vitaminë C, Zink, vitaminë D3.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Gjermani- Lëng molle 750 ml
Produkt nga mollë biologjike të cilësisë së lartë i pafiltruar Përbërësit: 100 lëng molle* Produkt nga mbjellje biologjike  
not rated 480 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Gjermani- Lëng Panxhari (750 ml)
Produkt nga mbjellje biologjike. Përbërësit: lëng panxhari, lëng limoni, antioksidant.
not rated 520 L Lexo më tepër
Ococo Europë – Ujë Kokosi 100% (i pasur në potasium) 330 ml
Përmban 2-fishin e POTTASIUMIT që ka fruiti i bananes* dhe gjysmën e kalorive që përmban lëngu I portokallit*. Nuk përmban yndyrë.
not rated 440 L Shto në shportë
Lëng Cranberry 750 ml, Rabenhorst-Gjermani
Produkt biologjik. Ky lëng ka vetëm përmbajtjen e lëngut të boronicës së kuqe (Amerika e Veriut) 100% pa sheqer. Konsumohet 200 ml në ditë.. Ofrohet për terapi për 6-8 javë. Përmban sheqerna natyrale.
not rated 1,100 L Lexo më tepër
Lëng Qershie 750 ml, Rabenhorst – Gjermani
Produkt biologjik. Përbërësit: lëng qershie, ujë, sheqer i papërpunuar.
not rated 640 L Shto në shportë
Leng Rrushi i Kuq 750 ml, Rabenhorst – Gjermani
Produkt biologjik me përmbajtje hekuri (Fe). Përbërësit: lëng rrushi i kuq, 28 mg hekur për 100 ml.
not rated 560 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng i Pasuruar me Hekur 450 ml
I pasur në hekur * Jepini shëndetit tuaj një ndihmë me hekur të cilësisë së lartë. Trupi i njeriut nuk është në gjendje për të vetë-prodhuar hekurin, prandaj është e nevojshme që ti ofrojmë një sasi të mjaftueshme të hekurit përmes rrugëve dietike.
not rated 2,200 L Lexo më tepër
Uthull molle e pa filtruar 750 ml
Nuk ka datë skadence nëse ruhet në vende të freskëta dhe të thata. Një mbetje e vogël në fund të shishes është natyrale dhe tregon që produkti është natyral.  
not rated 660 L Shto në shportë
Leng 11+11 me Acerola 750ml Rabenhorts- Germany
Leng multivitaminoz me 10 vitamina dhe paravitaminen A. Përbërësit: dardhë, mollë, portokall, frut pasioni, pelte kajsie, lëng ananasi, pelte acerole (2%), pelte guabe, lëng rrushi, vitaminë C, paravitaminë A, vit. B6, B2, B1,B12 dhe acid folik.
not rated 520 L Lexo më tepër
Lëng i Kumbullës së thatë, Prune 750 ml- Rabenhorts Gjermani
Lëng i Kumbullës së thatë 750ml Përbërësit: lëngu i kumbullës së thatë 97% (kumbull e thatë + ujë), fruktozë, pika lëng limoni.
not rated 560 L Shto në shportë
Lëng Boronice 750ml Rabenhorts- Gjermani
Ky lëng ka vetem përmbajtjen e frutit të boronices (Amerika e Veriut), pa sheqer. Konsumohet 200 ml në ditë.
not rated 1,140 L Shto në shportë
Rabenhorts, Gjermani- Lëng Molle-Mango 750ml
Produkt biologjik. Përbërësit: lëng molle 70%, pelte 30%.  
not rated 640 L Lexo më tepër
Lëng Karrote 750 ml Rabenhorts-Gjermani
Shijoni lëngun natyral i cili merret nga karrota të fresketa biologjike. Ofrojini diçka të veçantë organizmit tuaj me përmbajtjen e lartë të B-karoten për ushqim natyral. Rabenhorts-Gjermani
not rated 520 L Lexo më tepër
Lëng Ananasi 750ml, Rabenhorts- Gjermani
Lëngu i ananasit është nga mbjellje të egra. Përbërësit: 100% leng ananasi. Doza e rekomanduar është 200 ml/dite. Mbas hapjes ruhet 5 ditë në frigorifer.
not rated 580 L Shto në shportë