Fara kungulli 250 gr
Mund të konsumohen shqeto, në sallata, musli, ëmbëlsira dhe produkte brumi. Të ruhen në vende të thata dhe gjatë muajve të verës të ruhen në frigorifer.
not rated 500 L Lexo më tepër
Chips Kokosi 200 gr
Frut i thatë nga zemra e arrës Indiane. I përshtatshëm për pastiçeri për ëmbëlsira të shëndetshme. Mund të konsumohet edhe shqeto ose me drithëra.
not rated 360 L Lexo më tepër
Rrush I Thatë 250 gr
Rrush I Thatë 250 gr Bio.
not rated 420 L Shto në shportë
Fara luledielli e zhveshur 500 gr
Fara luledielli e zhveshur 500 gr Bio.
not rated 560 L Lexo më tepër
Kasjus 150 gr
Kasius Bio 150 gr.
not rated 580 L Shto në shportë
Bajame me lëkurë 100 gr
Bajamet janë një burim i mirë i:
  • proteinave
  • fibrave
  • kalciumit
  • hekurit
  • vitaminës E dhe acidit folik
  • monounsaturated dhe polyunsaturated acide yndyrore (omega-6 dhe omega-3 acide yndyrore në një sasi më të vogël)
  • flavonoids (në lëvozhgë)
  • phytosterols
not rated 800 L Lexo më tepër
Farat e pishës 50 gr
Ato janë të pasura me minerale dhe elementë të tillë si: hekur, mangan, fosfor dhe gjurmë zinku. Megjithatë, ato kanë edhe përmbajtje në proteina sepse 100 gr fara pishe ofrojnë 31 gr proteina. Ndihmojnë në humbje peshe dhe kanë veti të tjera terapeutike. Ato janë të pasura me omega-3 acide yndyrore, të dobishme për sistemin kardiovaskular. Së fundi zinku që përmban është i dobishëm për sistemin imunitar, por edhe për efekt riprodhimi.
not rated 540 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Kumbulla të thata pa bërthamë 200 g Bio
Energji – 1180 kj/279 kcal, Karbohidrate – 62.8 g, Proteina – 2.4 g, Yndyrna 0.3 g. Vendi i origjines: Franca, Importuar nga Greqia per Bio Center Albania.
not rated 700 L 500 L Lexo më tepër
Stika Braziliane XL 100 g Bio
Energji – 2730 kj/650 kcal, Karbohidrate – 4 g, Proteina – 13 g, Yndyrna 68 g. Vendi i origjines: Bolivia, Importuar nga Greqia per Bio Center.
not rated 420 L Shto në shportë