Yogi Tea- Bee Happy 17 bustina

Mente* (30%), mollë*, lule kamomili* (14%), jamball*, hibisk i bardhë*, rozmarinë*, sherebelë*, lule livando* (2,5%), trumzë*, yarrow*, rigon*  

not rated 520 L Shto në shportë
Yogi Tea- Tumeric Orange 17 bustina

rrënjë shafran i Indisë*, jamball*, kanellë*, lëvozhgë portokalli*, mollë*, xhenxhefil*, piper i zi*, kardamom*, vaj portokalli*, lëvozhga kakao*, fasule vanilje*, hibiskus i bardhë*, kopër*, topuz*, karafil *   * Përbërësit e shënuar me * janë të çertifikuar organik.

not rated 520 L Shto në shportë
Yogi Tea- Natural Balance 17 bustina

bar limoni*, jamball*, kërpudha shiitake*, fenugreek*, lule plaku*, lule bli*, borzilok*, moringa*, pije e thatë kombucha*   * Përbërësit e shënuar me * janë të çertifikuar organik.

not rated 520 L Shto në shportë
Yogi Tea- Minty Chlorella 17 bustina

Mente* (27%), bar limoni* (25%), jamball*, borzilok*, balsam limoni*, hibisk i bardhë*, gjethe moringa*, lime*, klorella* (1%), fruta baobab*, hithër*.   * Përbërësit e shënuar me * janë të çertifikuar organik.

not rated 520 L Shto në shportë
Yogi Tea Maca Chai 17 bustina

Përbërësit: Jamball*, kanellë* (27%), xhenxhefil*, kardamom* (7%), anise*, maca* (5%), kopër*, karafil* (3,5%), çikore e pjekur*, lëvozhga kakao*, piper i zi*, guarana*. Përmban jamball – personat që vuajnë nga hipertensioni duhet të shmangin konsumimin e tepërt. * Përbërësit e shënuar me … Continued

not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Yogi Tea- Choco Mint 17 bustina

Yogi Tea- Choco Mint 17 bustina Ndonjëherë, pas një dite të gjatë e të lodhshme, mendimet tona thjesht nuk na lejojnë të relaksohemi, duke qarkulluar vazhdimisht në mendjet tona. Copat e ëmbla të kakaos në çajin YOGI TEA® Choco Mint … Continued

not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Yogi Tea- Caj Heartwarming 17 bustina
Përbërësit: borzilok* (50 %), liquorice*, lëng limoni i thatë*, lëkurë portokalli* (5%), kanellë*, xinxer*, spec djegës* (0.5 %), kardamon*, karafil*, piper i zi*. * Përbërësit e shënuar me * janë të çertifikuar organik.
not rated 520 L Lexo më tepër
Çaj jeshil China Sencha 20 bustina
Përbërësit: 100% çaj jeshil*. Përmban 20 bustina.
not rated 580 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Yogi Tea- Choco Mint 17 bustina
Përbërësit: Copa kakao* (60 %), liquorice* (21%), mente* (6%), anise*, pluhur kakao me yndyrë të reduktuar*, kanellë*, piper i zi*, karob*, kardamon*, xhinxher*, vaj mente*, ekstrakt vanilje*, malt elbi*, karafil*, kokrra vanilje*. *Të çertifikuar organikë.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Yogi Tea- Finest Selection 18 bustina
Përbërësit: Liquorice*, kanellë*, xhinxher*, copa kakao*, kopër*, çaj jeshil*, kardamon*, anise*, lëkurë portokalli*, piper i zi*, lemon grass*, karafil*, mente (spearmint)*, mente (peppermint)*, kamomil*, ekstrakt agrumesh*, vaj portokalli*, luleradhiqe*, lëkurë limoni*, hithër*, trumzë*, lemon myrtle*, kokrra dëllinje*, lëpushkë*, malt elbi*, karob*, hibiscus*, lëng limoni i thatë*, çikore e pjekur*, vaj kanelle*, spec djegës*, rrënjë turmeric*, vaj xhinxher*, ekstrakt vanilje*, ekstrakt i rrënjës angelica*, kokrra vanilje*. *Përbërës të çertifikuar organik.
not rated 600 L Shto në shportë
Yogi Tea Cup 2 go

Një filxhan Yogi i cilësisë së lartë punuar në dorë, për të shijuar çajin tuaj të preferuar, së bashku me dy kuti Yogi Classic.

not rated 1,500 L Shto në shportë
Çaji Matcha 100 gr
Cilat janë përfitimet: Një filxhan çaj Matcha ka vlera ushqyese sa 10 çaj jeshil normal. I pasur me antioksidantë Rrit metabolizmin dhe djeg kaloritë e tepërta Detoksifikues natyral efektiv Qetëson mendjen dhe relakson trupin I pasur me fibra, vitamina dhe klorofil Përmirëson ndjenjat dhe ndihmon në përqendrim Përmban vitaminë C, selen, krom dhe magnez Parandalon sëmundjet Zvogëlon nivelin e kolesterolit dhe sheqerit në gjak Përdorimi ideal është në lëngje, sallatë perimesh, sallatë frutash ose kos, së bashku me fruta të tjera.
not rated 1,920 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Yogi TEA, Gjermani- Himalaya 17 bustina
Zemra e kësaj pije të shijshme është një kombinim i nxehtë i xhenxhefilit dhe kanellës, me shijen e koprës së ëmbël dhe glikanxo. Për të shijuar ngrohtësinë e butë të Yogi TEA Himalaya, shtoni ujë të zier në një gotë pasi keni vendosur më parë bustinën. Lëreni për 7 minuta - ose më gjatë për një aromë më të fortë. Provoni një gllënjkë para se të shtoni ëmbëlsuesin tuaj të preferuar diabetik. Qetësohuni për një moment dhe lejoni aromën e pasur të kësaj përzierje t’ju udhëheqë te stergjyshërit e Himalajës, në një botë ku të lashtët krijuan këtë kupë të përsosur çaji.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Dennree- Çaj Jeshil Gunpowder 100 gr
Çaji Gunpowder ka veti astringent, kjo e bën të dobishëm në problemet e tretjes. Çaji jeshil është i pasur në polyphenols dhe phytochemicals me veti antioxidante të fuqishme, përgjegjëse edhe për shijen e tij të hidhur. Ai përmban 6 polyphenols kryesore të njohura si catechins. Përmban shumë më tepër catechins se çaji i zi. Epigallocatechin (i njohur edhe si EGCG) është një nga catechins kryesore dhe më aktive në çajin jeshil. Së fundi, përmban alkaloide, substanca përkatësisht alkaline të tilla si kafeina (në sasi të vogla në krahasim me ato që gjenden në çajin e zi dhe Oolong), të cilat kanë veti stimuluese.
not rated 580 L Shto në shportë
YOGI TEA- Positive Energy 17 Bustina
Përzierje bimore e YOGI TEA ® s, Positive Energy Hibiscus - Cranberry është një kombinim i shijshëm dhe interesant nga bimë të zgjedhura. Çaj i zi Assam, fruti Cranberry kombinohen  me Hibiscus, duke shtuar shijen e fortë me aromë limoni dhe myrtus në këtë përzierje tepër të veçantë dhe gjallëruese. Çdo gllënkë e shijshme, aktivizon shpirtin dhe trupin.
not rated 520 L Lexo më tepër
YOGI TEA, Gjermani- GREEN JASMINE 17 Bustina
Lulet aromatike të Jasminës janë një shtojcë e dashur e çajit jeshil që nga shekulli i pestë. Kjo recetë unike kombinon benefitet e çajit jeshil dhe aromën e jaseminës me rritjen e temperaturës së trupit që shkakton ginger dhe vetitë e tij tonifikuese.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Yogi Tea, Gjermani- Black Chai 17 bustina
Çaji i Zi, është përzierje origjinale, i fuqishëm, i pasur dhe me aromë,. Është një pije shumë e preferuar në Indinë veriore për shekuj me radhë. Erëzat organike si kanella, kardamoni, gingeri dhe karafili përzihen butësisht  në këtë çaj të veçantë për të provuar kënaqësinë e kësaj përzierje mbretërore.  
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- GREEN TEA 17 bustina
Delikat, aromatik dhe me shije të hollë. Çaji jeshil është i lehtë, freskues, alternativë gjallëruese për të zëvendësuar aromën e rëndë e çajit të Zi tradicional.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- ROSE 17 bustina
Përshkrimi: Distilatet e 7 luleve të ndryshme, janë përzier në një çaj të vetëm duke krijuar një kryevepër. Kjo përzierje esencash, me përbërje thelbësore trëndafilin e egër është krijuar edhe me mbështetjen e motrave dhe vëllezërve si: hibiscus, kamomil, lule bliri, lule shtogu, vaj luledielli dhe livando. Një ‘valle’  e lumtur e shijeve që kurrë nuk do të harrohet. Trëndafili është mbret në mbretërinë e bimëve. Pamja e lezetshme është kurorëzuar me aromën delikate që kurrë nuk do ta harroni, si një prekje qiellore, e cila nuk duket se i përket kësaj bote. Shija e tij do të magjepsi shqisat tuaja.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Yogi Tea, Gjermani- Women’s Tea 17 bustina
Përshkrimi: Një mendje dhe një trup i qetë është shumë e rëndësishme për një grua. Në tekstet e lashta të yoga është shkruar se sa më shumë një grua të mund të relaksohet, aq më e lehtë është për të që të vijë në kontakt me botën e saj të brendshme. Ky çaj i mrekullueshëm, aromatik nga bimë dhe erëza mbështet këtë objektiv. Duke përdorur parimet Ayurvedic, lulet, bimët dhe erëzat në këtë përzierje, janë zgjedhur posaçërisht për të ndihmuar gruan të ruajtë ekuilibrin e saj të brendshëm dhe të shfaqë kreativitetin e saj.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
Yogi Tea, Gjermani- Çaj Women’s Energy 17 bustina
Përshkrimi: Një përzierje e freskët me shije frutash të Hibiscus, nenexhik dhe liquorice. Çaji i  Energjisë së grave është një mënyrë natyrale për të rifreskuar mendjen dhe trupin, kur përjetoni këputje/lodhje të përditshme. Në traditën Ayurvedic, kjo përzierje bimore përdoret për të ndihmuar në lehtësimin e stresit, ndihmon në tretje dhe shëndetin nga efektet që kanë zakonet e  keq ushqyerjes. Në në të kundërt me kafen, e cili jep një hiperaktivitet të menjëhershëm, kjo përzierje Ayurvedic përpiqet të ndërtojë një qëndrueshmëri dhe të sigurojë energji natyrale të qëndrueshme.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Throat Comfort 17 bustina
Përshkrimi: Kur energjitë e trupit nuk janë në harmoni, atëherë ai është më i ndjeshëm ndaj lodhjes, stresit, ndryshimet e temperaturës dhe ndotjes së mjedisit. Acarimi i fytit është një nga simptomat më të zakonshme në betejën së trupit drejt këtyre faktorëve. Throat Comfort është një përzierje natyrale e ëmbël e liquorice, gjethe lëpushkë, xinxer, bimëve dhe erëzave të tjera të përdorura tradicionalisht në Ayurveda për zbutjen e fytit.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Sweet Chili 17 bustina
Përshkrimi: Sweet Chili kombinon thesaret e Perëndimit me kulturën e pasur dhe traditat e Meksikës. Kjo pije unike dhe e shijshme është e sigurt se do e bëjë zemrën tuaj të këndojë dhe këmbët tuaja të kërcejnë. Yogi TEA gjithmonë vlerëson dhe nderon recetat e ndryshme të çajit të mirë nga e gjithë bota. Sweet Chili është frymëzuar nga tradita meksikane e kombinimit të çokollatës me erëza dhe spec djegës. Bimët dhe erëzat tradicionale të Yogi TEA përzihen me spec djegës për të hequr shpirtrat dhe të zgjojë vitalitetin, ndërsa copat e kakaos së pastër i japin shijen dhe aromën e  çokollatës. Shijoni çdo gllënkë çaji, ndërkohë shijet do të miksohen në formë lozonjare në gojën juaj dhe lëreni brendësisht t’ju ngrohë si dielli miqësor i Meksikës.
not rated 520 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Stomach Ease 17 bustina
Përshkrim: Stomach Ease është i bazuar në një recetë tradicionale Ayurvedic e bimëve dhe erëzave që besohet se mbështesin procesin e tretjes. Tradita Ayuverdic na mëson se si ushqimet dhe bimet e zgjedhura me kujdes mund të ndikojnë në mënyrën se si ndihet dikush mbas ushqimit dhe më pas gjatë ditës. Ky çaj përmban kopër, liquorice dhe gjethe nenexhik, për këtë arsye është lavdëruar në Ayuverda për efektin e tij të dobishëm në tretje. Bimë si: kardamon, koriandër, xinxer dhe piper i zi, ekuilibrojnë këtë përzierje të mrekullueshme.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Lime Mint 17 bustina
Përshkrimi:  Yogi Tea Lemon Mint pastron mendjen si një fllad freskie në një ditë të ngrohtë. Lejon mendimet tuaja të përhapen dhe ngre në peshë shpirtin tuaj. Kombinimi perfekt i limonit dhe nenexhikut pikant ju ofron një  shije të ftohtë dhe freskuese. Kjo përbërje e këndshme ju kujton dimensionet e reja të dijes dhe ju ofron mirëqenien e orëve të para të ditës gjatë gjithë ditës.
not rated 520 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Licorice 17 bustina
Përshkrimi: Yogi Tea Liquorice është një përzierje e përsosur e liquorice, kanellë, xhenxhefil, portokall dhe bimë të tjera tradicionale egjiptiane. Për shekuj të tërë Faraonët e Egjiptit kanë vlerësuar rrënjët e liquorice për ëmbëlsinë e tyre natyrale, aromës së pasur dhe karakteristikave tonifikuese. Sot ëmbëlsia e liquorice dhe aroma e shijshme na ndihmon ne të jemi sërish vetvetja pas një ditë stresuese si dhe të rigjejmë balancin e qetësinë në jetën tonë të ngarkuar.
not rated 520 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Jasmine 17 bustina
Përshkrimi: Jasmina dhe trëndafili bashkohen në një kombinim dhe aktivizojnë të gjitha shqisat tona, këto lule janë delikate dhe magjepsëse dhe përzihen për të krijuar një filxhan çaji sensual. Kjo është ajo që e bën një përvojë shumë të shijshme. Ky bashkim na mbështjell me mirëqënie dhe mendime relaksuese. Jasmina duhet të jetë një dhuratë nga qielli, si mund të jetë ndryshe kaq madhështore dhe e shijshme shija e saj... Jasmina është simbol i dashurisë. Është  më e  vlefshme kur korret nën dritën e hënës. Thuhet se qetëson mendjen dhe zbut shpirtin. Ajo zgjon shpirtin për të përballuar jetën me guxim.
not rated 520 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Green Energy 17 bustina
Përshkrimi: Për më shumë se 4.500 vjet, dorëshkrimet kineze i janë referuar çajit jeshil si një bimë e njohur për një shëndet të mirë. Yogi Tea feston traditat e korrjes dhe përgatitjes së kësaj bime të rëndësishme për jetën tonë. Green Energy kombinon çajin jeshil aktiv dhe aromatik, Kombucha dhe Guarana, bimë e mbuluar me shkurre që rritet në pellgun e Amazonës në Jug, Amerikë. Farat e Guaranës, të cilat përmbajnë kafeinë, thuhet se janë përdorur nga Indianët e Amerikës së Jugut në një shumëllojshmëri të recetave për të ndihmuar në ruajtjen e energjisë së tyre sepse ata punonin gjatë gjithë ditës. Guarana është një shkurre që rritet në shtratin e gjerë të Amazonës në Amerikën e Jugut. Kjo bimë e fuqishme që ofron energji, e përdorur nga Indianët për qindra vite dhe është e njohur për aftësinë e saj për të rritur durimin dhe maturimin fizik dhe çaj jeshil është vlerësuar për shekuj në Lindje për shijen e tij delikate dhe aromën e këndshme. Mësuesi japonez Zen, e përshkroi çajin jeshil dhe sekretin e pushtetit të tij si "eliksir i jetës".
not rated 520 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Green Balance 17 bustina
Përshkrimi: Green Balance kombinon aromën e lezetshme të çajit jeshil dhe kombucha. Çaji jeshil është përdorur për shekuj me radhë, jo vetëm për shijen e tij, por edhe për aftësinë  për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit të trupit dhe mendjes. Kombucha jonë rritet në një mjedis të veçantë natyror dhe përgatitet pa çaj të zi ose sheqer të bardhë. Filozofia e kombucha thotë se mund të krijojë një elixir me vlera të rralla. Green Balance  është një mënyrë e këndshme dhe unike për të shijuar kombinimin efektiv të filozofisë së kombucha dhe çajit jeshil çdo ditë.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Ginger Lemon 17 bustina
Përshkrimi: Ayurveda është një traditë e shenjte nga India e lashtë, e cila njeh nevojën për të ruajtur një harmoni midis trupit, mendjes dhe shpirtit. Ayurveda mëson se gjendja fizike, mendore dhe emocionale ndikohen nga gjashtë shijet ushqimore:. E ëmbël , e thartë, e kripur, e hidhur, pikante dhe astringent (astringent). Shija pikante e ginger-it të thatë është ngrohja, ndërsa shija e thartë e limonit zgjon mendjen, duke krijuar një ndjenjë lehtësimi. Ginger lemon ka një shije të ëmbël, freskuese. Shijoni një filxhan çaj ginger me limon kudo dhe kurdoherë.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Wellbeing 17 bustina
Përshkrimi: Për shekuj me radhë, familjet e Mesdheut kanë shijuar përzierjet aromatike unike të sherebelës. Çaji i sherebelës është vlerësuar si mbështës  kundër plakjes, sepse ofron antioksidantë të pasur dhe ndihmon trupin për të ruajtur lëngjet e çmuara.  Ne ju sugjerojmë të provoni këtë përzierje të bimëve të lashta të cilat janë të njohura, që mbajnë trupin dhe mendjen fleksibël dhe vigjilente. Lakra e limonit, kardamoni dhe liquorice përmirësojnë shijen duke iu siguruar energji.
not rated 520 L Lexo më tepër
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Detox 17 bustina
Përshkrimi: Ayurveda: shpreh një mënyrë praktike dhe filozofike të jetës, e cila ka evoluar nga qytetërimet e lashta të Indisë. Ayurveda do të thotë "shkenca e jetës" dhe na mëson se universi përbëhet nga pesë energji ose të quajtura ndryshe Tattvas: toka, ajri, uji, zjarri dhe eteri. Si përzihen dhe organizohen vetë Tattvas e ndryshme, ashtu formohet edhe jeta. Ayurveda rekomandon se nëse elementet zjarri dhe ajri janë në ekuilibër, atëherë mund të sigurohet funksionimi i duhur i metabolizmit. Çaji Detox përmban një kombinim të bimëve dhe erëzave, të cilat janë përdorur për shekuj me radhë në Indi për të mbështetur procesin e pastrimit të brendshëm, duke rregulluar energjitë e zjarrit dhe të ajrit.
not rated 520 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Relax 17 bustina
Përshkrimi: Ky çaj është një formulë e lashtë Ayurvedic që është përdorur tradicionalisht për të rregulluar tensionin dhe stresin, duke ruajtur vitalitetin e nevojshëm, dhe ju ndihmon të largoni stresin që është pjesë e botës që na rrethon. I njohur për butësinë, aromën e lehtë të mollës, të kamomilit, i cili është përdorur si qetësues për shekuj dhe është konsideruar gjerësisht për mënyrën se si ndihmon për të përqëndruar mendjen dhe relaksimin e trupit. Receta gjithashtu përfshin lule bliri, kopër, kardamon, alfa-alfa dhe një seri të rëndësishme me bimë qetësuese.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Breath Deep 17 bustina
Përshkrimi: Çaji Breathe Deep është një përzierje Ayurvedic e bimëve dhe erzave që besohet tradicionalisht se mbështesin një frymëmarrje të shëndetshme. Presionet e jetës së përditshme, ndotja e mjedisit dhe dieta e varfër e kufizojnë frymëmarrjen. Frymëmarrja e vetëdijshme, veçanërisht ajo e thellë dhe e relaksuar, është një nga mënyrat më të thjeshta për të rritur energjinë dhe për të arritur qetësinë. Ky çaj është një përzierje tradicionale Ayurvedic e eukaliptit, elecampane, borzilokut, ginger, licorice dhe bimëve të tjera të tilla.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Bedtime 17 bustina
Përshkrimi: Relaksimi me një filxhan çaj të shijshëm para gjumit, është mënyra me e mirë për t'u çlodhur në mbrëmje. Ayurveda beson se relaksimi është shumë i rëndësishëm për një jetë të ekuilibruar. Bimët qetësuese që përfshihen në këtë recetë, duke përfshirë edhe kamomilin, të përdoren tradicionalisht në Ayurveda dhe botanikën Perëndimore për të çlodhur trupin dhe për të ofruar qetësi.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Ginseng 17 bustina
Përshkrimi: Ka një numër elementesh që nevojiten për të përgatitur një çaj të mirë. Ky çaj nga të gjitha këndvështrimet kombinon të gjitha të mirat e tokës. Një përzierje delikate e balancuar nga 15 bimë, lule dhe erëza që krijojnë një çaj të shijshëm. I pasur nga pikëpamja shëndetësore është kurorëzuar edhe me ginseng, duke e lënë njeriun të mbushur me ndjenjën e ngrohtësisë dhe të pasionit. Ginseng konsiderohet si një hajmali për të tërhequr personat e seksit të kundërt. Kjo lule gjendet në vende të papritura dhe i pëlqen të rritet në vende të egra, është e vështirë për tu gjetur deri në vjeshtë, kur lulet e saj të kuqe joshëse fillojnë të dallohen nga larg. Elementi i Ginseng Flower është uji, sepse ashtu si ai, gjen rrugën më të lehtë. Durimi dhe këmbëngulja janë elementët e Yin-ujit që ndryshon gjithçka në rrugën e tij. Uji filtrohet, uji ndryshon dhe uji nuk ka frikë.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Ginger Orange me Vanilje 17 bustina
Përshkrimi: Përzierje bimësh & erëzash me ekstrakte frutash. Kombinimi i ginger-it pikant, portokallit të ëmbël dhe vaniljes ekzotike i jepin çajit shije dhe aromë të veçantë.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Echinacea 17 bustina
Përshkrimi: Në shoqërinë e sotme, me zhvillimet e teknologjise high-tech, ne jemi vazhdimisht nën përballjen e stresit, ndotjes dhe shumë situatave të tjera të pakëndshme. Mbrojtja jonë më e mire është një sistem i fortë imunitar. Kjo formulë e veçantë kombinon mbrojtësen Echinacea, një bimë e vlerësuar fituese për vetitë e saj të dobishme, me bimë të ëmbla dhe të shijshme si kopër, ginger dhe kardamon. Së bashku me bimë të tjera mbrojtëse që rrisin efektin e Echinacea, krijojnë një lloj balancimi Ayuverda i cili është i sigurt dhe shumë efektiv për të gjithë.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Rooibos 17 bustina
Përshkrimi: Në ngrohtësinë e maleve të Afrikës së Jugut, rritet bima Rooibos, duke u varur në lartësinë e shkëmbinjve, e cila përthith gjithë rrezet e diellit. Gjatë dekadës së fundit, Rooibos ka fituar popullaritet në mbarë botën për aromën e lehtë, shijen e lules dhe reputacionin si një antioxidant natyror. Kjo shumëllojshmëri e Yogi TEA kombinon Rooibos me erëza të famshme të «Classic», duke krijuar esencën e shijes, relaksit dhe ngrohtësisë.
not rated 520 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
YOGI TEA, Gjermani- Çaj Men’s Tea 17 bustina
Përshkrimi: Vetëm për meshkujt… Ayuverda, një sistem i shenjtë shëndetësor nga India e lashtë, na mëson se çdo njeri duhet të dijë se si të rinovojë rregullisht veprimet, për të mbajtur në forme sistemin e tij tretës dhe tonifikimin e përgjithshëm. Një rutinë e balancuar siguron një jetë aktive dhe produktive. Ushtrimi i përditshëm, pak relaks dhe një dietë e shëndetshme është ajo ç’ka duhet për një trup të shëndetshëm. Ushqimet ndikojnë jo vetëm në shëndetin e njeriut, por edhe gjithë qenien e tij. Sipas Ayuverda, forca është kapaciteti i brendshëm i njeriut që të jetë krijues dhe efektiv në të gjitha përpjekjet e tij.
not rated 520 L 260 L Shto në shportë