Abazhure Me Kripen e Himalajave ne forme tasi me gura
Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron ajrin 🔸️Rrit nivelin e energjisë dhe redukton stresin 🔸️Ju ndihmon të bëni gjumë më të qetë. 🔸️Redukton rrezatimin elektromagnetik 🔸️Përmirëson sëmundjet e lëkurës 🔸️Më pak dhimbje koke dhe migrenë
not rated 5,500 L Shto në shportë
Lëng Aloe Vera 100% – 500 ml
Aloe është e njohur si ‘’Mrekullia e natyrës’’ dhe jo pa arsye. Kjo bimë unike përmban afërsisht 200 komponentë të ndryshëm, dhe disa prej tyre janë shumë të rrallë në natyrë.
not rated 1,680 L Shto në shportë
Makarona Disney 300 gr

Ushqejini shëndetshëm fëmijët tuaj me pastat tona me miell gruri organik domate dhe spinaq🍅🥬 +3vjec koha e zierjes 7-9 min

not rated 320 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Yogi Tea- Choco Mint 17 bustina

Yogi Tea- Choco Mint 17 bustina Ndonjëherë, pas një dite të gjatë e të lodhshme, mendimet tona thjesht nuk na lejojnë të relaksohemi, duke qarkulluar vazhdimisht në mendjet tona. Copat e ëmbla të kakaos në çajin YOGI TEA® Choco Mint … Continued

not rated 520 L 260 L Shto në shportë
TerraSana – Gjalp Kikiriku 250 gr

Gjalp Kikiriku. “Kalori të shijshme”. Gjalp i farave të luledjellit 100% i pastër. Ka një shtresë vaji në krye që është vaji i farave të luledjellit. Trazojeni mirë para konsumimit. Përbërësit: fara luledielli të pjekura*. * = produkt biologjik. Mund … Continued

not rated 650 L Shto në shportë
Vaji i Farave të kungullit

Curcubita Pepo, eshte  lloji I kungullit nga farat e te cilit rrjedh vaiji bimor  i kungullit. Vaji I kungullit  përmban omega-6 acid yndyror (përmbajtje 40% -50%), sidomos acid linoleik. Ai është i pasur me metale të rënda, hekur, magnez dhe … Continued

not rated 1,800 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 45-50kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 28,500 L 17,100 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 40-45kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 26,500 L 15,900 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 36-40 kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 23,500 L 14,100 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 30-36kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 21,000 L 12,600 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 26-30kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 18,000 L 10,800 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 22- 26kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 15,500 L 9,300 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Abazhur me Kripen e Himalajave 20-22 kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 13,500 L 8,100 L Shto në shportë
Abazhur me Kripen e Himalajave Glob i bardhe

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 4,800 L Shto në shportë
Abazhur me Kripen e Himalajave Glob Roze

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 5,200 L Shto në shportë
Abazhur me Kripen e Himalajave 7-10kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 3,600 L Shto në shportë
Abazhur me Kripen e Himalajave 5-7 kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 2,500 L Shto në shportë
Abazhur me kripen e Himalajave 3-5 kg

Abazhurët e kripës së Himalajave, krijojnë ambientin e përsosur për relaksim. ⛔ Duke u nxehur nëpërmjet llambës çlirohen jonet negative të cilat ndihmojnë në promovimin e një ndjenje të përgjithshme të mirëqenies. 🔸️Qetësues për alergjinë dhe simptomat e astmës 🔸️Pastron … Continued

not rated 2,100 L Shto në shportë
Spageti me miell orizi Integral Pa Gluten 250g
Spageti me oriz Fior di loto pa gluten, me miell orizi dhe ujë.
not rated 360 L Lexo më tepër
RINATURA- Vaj Arre 0.5 L

Vaj Arre 0.5 L Mund të përdoret në sallata dhe ëmbëlsira. Vaji i arrës mund të ndryshojë ngjyrë por nuk ka asnjë ndikim në cilësinë e tij. Vendi i origjinës: Gjermania Importuar nga Bio Center Albania biocenteralbania@gmail.com

not rated 1,080 L Shto në shportë
Pene Orizi Integral Pa Gluten – Rice & Rice 250 gr – Itali
Pene Fior di loto pa gluten, me miell orizi dhe ujë.
not rated 360 L Lexo më tepër
Makarona Multicereali Pa Gluten

Penne Probios pa gluten, me miell 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 9-11’. Perberesit: miell misri 55%, miell orizi 27%, miell oriz integral 12%, miell saraceno 3%, miell quinoa 3%. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 420 L Shto në shportë
Makarona me Miell Qiqrash Pa Gluten

Caserecce Probios pa gluten, me miell qiqrash dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me Miell Thjerezash te Verdha Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell thjerezash te verdha dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me Miell Bizelesh Jeshile Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell bizelesh jehsile dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Makarona me miell Thjerezash te Kuqe- Pa Gluten

Fusilli Probios pa gluten, me miell thjerezash te kuqe dhe ujë 250 gr. Produkt dietik. Prodhohen dhe amballazhohen në Itali. Zierja 6-8’. Importuar nga Bio Center Albania.

not rated 390 L Shto në shportë
Spageti Multicereali Pa Gluten – Probios 340g – Itali
Këto makarona italiane të shijshme dhe të lehta kënaqin jo vetëm interesat dhe shijet e atyre që kanë nevoja të veçanta dietike, por edhe të gjithë anëtarët e tjerë të familjes. Simboli tregon se produkti është tërësisht gluten free, pasi ai është dhënë nga lidhja e kontrollit Italian te Celiacin pas testimit të plotë.
not rated 420 L Shto në shportë
Çokollatë E ZEZË 100%
Minimalisht 70% kakao Produkt nga kultivimet biologjike Përbërësit: kallam sheqeri i papërpunuar*, gjalp kakao*, mazë kakao*, vanilje burbuon*. *produkte biologjike.
not rated 480 L Shto në shportë
Lëng Aloe Vera me turmeric – 0.5 L

Lëng Aloe Vera me turmeric – 0.5 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),turmeric, ginseng, sodium benzonat,   acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar … Continued

not rated 1,700 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me turmeric – 1 L

Lëng Aloe Vera me turmeric – 1 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),turmeric, ginseng, sodium benzonat,   acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar … Continued

not rated 3,350 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 0.5 L

Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 0.5 L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),milk thistle, cinara, ekstrakt rrushi, sodium benzonat, mjaltë,  acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në … Continued

not rated 1,700 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 1L

Lëng Aloe Vera me bimë medicinale – 1L Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),milk thistle, cinara, ekstrakt rrushi, sodium benzonat, mjaltë,  acid asorbik , ujë i patër. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, … Continued

not rated 3,350 L Lexo më tepër
Lëng Aloe Vera 100% – 1L

Lëng Aloe Vera  100% – 1L   Produkt biologjik. Perberesit: Lëng Aloe Vera (100%),Acid Ascorbic, sodium benzonat, vaj limoni. Doza e rekomanduar: Konsumoni  një lugë gjelle në ditë, 2 ose 3 herë në ditë, shqeto ose e holluar me ujë. Preferohet para vakteve. … Continued

not rated 2,700 L Shto në shportë
Rabenhorst- Lëng Multifrut 750 ml

Rabenhorst- Lëng Multifrut 750 ml Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng molle, leng i rrushit te bardhe, leng ananasi, pure mangoje, leng portokalli, pure acerola, leng i frutit te pasionit. Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të … Continued

not rated 590 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Rabenhorst- Lëng 120 zu 80 – 750 ml

Rabenhorst- Lëng 120 zu 80 – 750 ml Produkt biologjik. Vegan. Perberesit: leng panxhari (51%), leng i rrushit te kuq, leng portokalli, pure bananeje, pure manaferre, pure acerola, leng limoni. I pasur me Vitamine C deri 50% dhe Kalium deri … Continued

not rated 620 L 435 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng “Te gjitha te mirat” 750ml

Rabenhorst- Lëng “Te gjitha te mirat” Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng i rrushit te bardhe, pure mjedre, pure boronice, leng aronia, leng shtogu, pure acerola, leng shege, pure luleshtrydhe, leng manaferre. Permbajtje frutore 100% I pasur me Vitamin C deri ne … Continued

not rated 880 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Per Sistemin Imunitar 750 ml

Rabenhorst- Lëng Per Sistemin Imunitar   Produkt biologjik. Vegan. Perberesit:leng molle, pure mangoje, pure molle, pure acerola, ekstrakt nga gjethja guava. I pasur me Vitamin C deri ne 75% dhe Zink deri ne 23%, ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. … Continued

not rated 620 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Kajsie 750 ml

Rabenhorst- Lëng Kajsie   Produkt biologjik. Ky lëng ka ne perberje 55% pure kajsie,uje, shurup sheqeri, agjent antioksidant. Eshte i pasur me Vitamive A deri ne 38% Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet … Continued

not rated 480 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Acerola 750 ml

Rabenhorst- Lëng Acerola Produkt biologjik. Perberesit: leng molle, pure organike acerola (7.5%), leng portokalli, pure mangoje. Leng i pasur me Vitamine C. Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. Të mbahet në frigorifer mbas hapjes dhe … Continued

not rated 490 L Lexo më tepër
Rabenhorst- Lëng Detox 750 ml

Rabenhorst- Lëng Detox 750 ml Produkt biologjik. Vegan Perberesit: Leng molle, lengpanxhari(10%), pure mango, leng ananasi, pure kive, pure acerola, leng frut pasioni, caj matcha (0.2%), alge spirulina (0.1%). Konsumohet 200 ml në ditë. Përmban sheqerna natyrale. Tundeni mirë përpara përdorimit. … Continued

not rated 620 L Lexo më tepër