Rosalia – Serum Absolu Anti-Age, 30ml

Serum organik për fytyrën dhe sytë, me efekt anti-rrudhë dhe anti-plakje. Formulë e përqëndruar në një kombinim të veçantë të vajrave organik si: Trëndafil i Egër, Luledielli, Kajsie, Lajthie, Avokado, Argan, Lule nate, vaj Bajame. Komponentë me efekt anti-rrudhë, rigjenerues … Continued

not rated 3,700 L Lexo më tepër
Rosalia- Crème Hypoallergenique 50 ml
Për lëkurë delikate Dite & Nate Ky krem organik, rigjenerues, 24 orësh, është krijuar sidomos për lëkurën e ndjeshme dhe intolerante. 100% e përbërësve janë natyrale. Për të rigjeneruar, ushqyer dhe zbutur lëkurën, janë përzgjedhur me shumë kujdes përbërës të cilët përmbushin plotësisht nevojat e një lëkure të ndjeshme, si:
 • Wild Rose oil*
 • Bio Hazelnut Oil Bio
 • Sedge Oil Bio
 • Castor oil Bio,
 • Rosewater gooseberry Bio,
 • Shea Butter Bio,
 • Vitamine E.
 
not rated 5,500 L Lexo më tepër
Rosalia- Crème Intensive 50 ml
Për lëkurë normale Krem dite dhe nate Ky krem organik, ushqyes dhe rigjenerues, bazohet në këto përbërës të çmuar, të pasur me vlera ushqyese:
 • Wild Musk Rose Oil (Vaji i Trëndafilit të Egër), 12% - Rigjeneron dhe ka veprim zbehës për njollat e lëkurës
 • Almond Oil (Vaji i Bajames) – Ka veprim qetësues dhe ushqyes
 • Avocado Oil (Vaji i Avokados) – Rigjeneron qelizat në thellësi
 • Jojoba Oil (Vaji i Jojobës) – Ka veti hidratuese dhe ristrukturuese
 • Shea Butter (Gjalpi i Karitesë)
 • Vitamina A+E – Nga Karrota dhe ekstrakti i Grurit
 
not rated 5,200 L Lexo më tepër
Rosalia- Crème Active 50 ml
Për lëkurë normale Krem nate Gjatë natës, kur organizmi pushon dhe rikuperon veten, kremi Aktiv i Rosalias, përshpejton rigjenerimin e qelizave në sajë të përqindjes së lartë të përbërësve aktivë të përqendruar që ai përmban. Përbërësit me vlera të larta biologjike, të pasura me acide yndyrore esenciale, omega 3 dhe 6, dhe të njohura për efektet e dobishme në rigjenerimin dhe përtëritjen e lëkurës janë:
 • Wild Musk Rose Oil (Origjina-Kili) 100%
 • Keri Carnauba
 • Jojoba oil
 • Karite butter
 • Aloe vera
 • Vitamin E
 
not rated 4,900 L Lexo më tepër
Rosalia- Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy 200 ml
Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy, me vajin e trëndafilit të egër dhe me vajin e kajsisë. Me delikatesë pastron dhe largon make-up-in në mënyrë perfekte. Kombinimi i vajit të trëndafilit të egër, me ujin e lules gooseberry dhe vajin e kajsisë, i dhuron lëkurës hidratim dhe freski.
not rated 2,300 L Lexo më tepër
Rosalia- Qumësht Trupi 200 ml
Qumësht trupi me bazë vajin e trëndafilit të egër, I përshtatshëm për një kujdes delikat për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përmban përbërës 100% natyral dhe siguron një hidratim të menjëhershëm dhe të qëndrueshëm  të lëkurës, edhe për lëkurën më të ndjeshme dhe delikate  
not rated 2,800 L Lexo më tepër
Rosalia Serum HA Hyaluronic acid 30 ml

Rosalia Serum HA Hyaluronic acid 30 ml Serum organik i koncentruar HA. Përqendrim i lartë i Acidit Hyaluronic 100% natyral. Nga sondazhet e fundit të bioteknologjisë së bimëve rezulton produkt unik:   Ai synon hidratimin e thellë dhe intensiv të … Continued

not rated 4,300 L Shto në shportë
Rosalia–Maskë për Fytyrën 50 ml
Jashtëzakonisht e butë, e rekomanduar edhe për lëkurat më të brishta, kjo maskë është një balancim natyral i lëkurës. E pasur me përbërës natyral, jo vetëm pastron, por edhe ushqen lëkurën tuaj.
not rated 1,680 L Lexo më tepër
Rosalia Scrub për fytyrën 50 ml
Scrubi organik i Rosalias largon butësisht nga fytyra papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës në sajë të argjilës së bardhë dhe pluhurit të orizit që përmban. Ideuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, e rigjallëron dhe i jep shkëlqim asaj. Pasuruar me vajin e Trëndafilit të Egër dhe acide yndyrore, rigjeneron, zbut dhe ka aktivitet antioxidant.
not rated 1,960 L Shto në shportë
Rosalia Deodorant 50 ml
Ky produkt organik, është i butë me lëkurën tuaj dhe eleminon të gjitha mikrobet përgjegjëse për aromat e pakëndshme të trupit. Nuk përmban alumin, alkool dhe paraben.
not rated 1,580 L Lexo më tepër
Rosalia Serum HD 30 ml
Serumi HD kombinon vajin e farave të trëndafilit të egër (Wild Musk Rose) me ekstraktin e vajit të farave Hibiscus, që është një përbërës shumë i rëndësishëm për të mbajtur lëkurën të re dhe për të reduktuar kontraktimet e muskujve të fytyrës.
not rated 4,300 L Shto në shportë
Rosalia–Hand & nails cream 50ml
Krem për duart dhe thonjtë, me një teksturë të butë dhe jo të yndyrshme. Përmban:
 • Vajin e trëndafilit të egër (Wild Musk Rose)
 • Gjalpin e Karitesë (Shea Butter)
 • Vajin e Bajames (Almond Oil)
 • Vajin e Farave të Rrushit (Grape Seed Oil)
 • Aloe Vera
Kjo formulë unike jo vetëm hidraton dhe ka efekt anti-age për lëkurën e duarve tuaja, por gjithashtu mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe redukton njollat kafe.
not rated 1,750 L Lexo më tepër
Rosalia–Qumesht pastrues 250ml
Ky qumësht delikat dhe i freskët pastron sytë dhe fytyrën, duke hequr butësisht grimin (make-up). Baza kryesore e këtij qumështi është vaj i trëndafilit të egër (Wild musk rose) dhe vaji i Kajsisë që e mban lëkurën të butë, të qetë dhe me shkëlqim.
not rated 2,340 L Lexo më tepër
Rosalia–Serum Vegetal 30ml
Serum për buzët dhe sytë Është zgjidhja natyrale për bukuri të përhershme dhe për të parapërgatitur lëkurën për vendosjen e makeup-it. Përthithet menjëherë në mënyrë natyrale nga rrudhat dhe tonifikon lëkurën. Në çdo kohë, ditën ose natën, ky serum është zgjidhja më e mirë për të luftuar shenjat e lodhjes, të stresit si dhe rikuperon shkëlqimin e fytyrës.
not rated 3,200 L Lexo më tepër
Rosalia Crème Fluide Intensive 50 ml
Krem i hollë anti-rrudhë. Është efektiv në lëkurë të thatë, të ndjeshme. Përmbajtja e lartë e “musk oil” 12%, e bën këtë krem të pasur në acide të ngopura, yndyrna, vajra esencialë dhe vit. A, e domosdoshme për të balancuar lëkurën. Ky krem unik, rigjeneron lëkurën, i jep shkëlqim të vërtetë dhe ju do të keni një bukuri natyrale.
not rated 4,500 L Lexo më tepër
Rosalia Serum Organic HA
Përqendrim i lartë i Acidit Hyaluronic 100% natyral. Nga sondazhet e fundit të bioteknologjisë së bimëve rezulton produkt unik:
 • Ai synon hidratimin e thellë dhe intensiv të lëkurës
 • Mbush vijat dhe rigjallëron lëkurën
 • Ofron elasticitet dhe qëndrueshmëri të lëkurës
 • Parandalon rrudhat
 • Ndalon dobesimin/varjen e lekurës
Acidi Hyaluronic është një ushqyes natyral i lëkurës!
not rated 4,300 L Shto në shportë
Rosalia Wild Musk Rose Oil 50 ml
Emri botanik: Rosa aff. Rubiginosa L/ Rosa canina Përshkrimi: 100% vaj i pastër dhe organik i përpunuar me presim të errët, i cili rrjedh nga fruti i trëndafilit të egër. Nuk i nënshtrohet ndonjë trajtimi kimik. Karakteristika të veçanta: vaj ngjyrë portokalli e hapur me aromë karakteristike të freskët, shumë i pasur me acide yndyrore, Omega 3 dhe 6, si dhe Vitaminë A- C - E. Indikacionet: vaji i trëndafilit të egër është veçanërisht i përshtatshëm për lekurë të thatë, të ndjeshme dhe të brishtë.
not rated 3,500 L Shto në shportë
Rosalia–Serum Absolu 30ml
Serum organik për fytyrën dhe sytë, me efekt anti-rrudhë dhe anti-plakje. Formulë e përqëndruar në një kombinim të veçantë të vajrave organik si: Trëndafil i Egër, Luledielli, Kajsi, Lajthi, Avokado, Argan, Lulenate, Bajame. Komponentë me efekt anti-rrudhë, rigjenerues dhe anti-plakje. Përthithet lehtësisht, jo i yndyrshëm, ushqen në thellësi, hidraton, forcon indet, i jep shkëlqim dhe vitalitet lëkurës. Rekomandohet për kujdesin e gjithë fytyrës dhe syve, sidomos për lëkurat e ndjeshme pa vitalitet.
not rated 4,000 L Lexo më tepër