Uje Micellar Naturado Me Kastravec 200ML
Uje Micellar Naturado Me Kastravec 200ML Uji micellar i kastravecit ndihmon në pastrimin e fytyrës. Pastron papastërtitë dhe mbron nga acarimi i fytyrës. Ofron shkëlqim dhe ruan ekuilibrin natyror të lëkurës. Përmban ekstrakt organik të kastravecit. Format 200 ml. UDHZIME PER PERDORIM Aplikoni me një cope pambuku në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke aplikuar butësisht, në mëngjes për të zgjuar lëkurën dhe gjatë natës për të hequr make-up. Nëse ka ndonjë acarim nuk duhet të përdoret.
not rated 940 L Shto në shportë
Gjalpi i Karitesë (Shea Butter) 100% 75 ml
Është 100% i pastër   Shea Butter mund të përdoret për fytyrën, flokët dhe trupin. Hidraton dhe rigjeneron qelizat e lëkurës duke i dhuruar lëkurës tuaj trajtimin e duhur.  
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 300 gr
Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe mikse. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese.
not rated 1,020 L Shto në shportë
Naturado Krem Dielli SPF 15 Spray 100ml
-Mbrojtje e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Hidratues dhe veprim antioxidant. -Efektivisht mbron fytyrën dhe trupin kundër UVA – UVB falë përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar. -Shmangni djegien nga dielli përmes këtij kremi bio që mbron dhe hidraton në thellësi lëkurën. -Formulimi i lehtë jo-ngjitës premton aplikim transparent pa shenja të bardha.
not rated 2,900 L Lexo më tepër
Pastë dhëmbësh me mente 300 ml
Pastë dhëmbësh organike me xylitol, nenexhik dhe jamball. Nuk përmban fluor. E përshtatshme për të gjithë familjen. Pastë dhëmbësh në formë xheli e pasuruar me vaj mente. Pasuruar me xylitol dhe sorbitol, dy sheqerna natyrore që sigurojnë higjienë efektive duke kontribuar në neutralizimin e baktereve përgjegjëse për zhvillimin e kariesit. Ju dhuron një frymëmarrje të freskët dhe një buzëqeshje të bukur dhe të shëndetshme.
not rated 2,220 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj esencial Dafine spray 50 ml
Duke përdorur vaj Dafine në kozmetikë: -Vaji mund të përdoret në fytyrë, trup dhe flokë. -Për rezultate më të mira mund të përzihet me vajra të tjerë vegjetale (jojoba, nigelle, Calendula ...) -Mund të përzihet me përbërës të tjerë për të përgatitur kozmetike në shtëpi (gjalpë karite, dyll të pastër, vajra esenciale ..)
not rated 2,280 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj Lule Margaritë (Paquerette) spray 50ml
Veprimi dhe Përdorimi i vajit në kozmetikë: Emri latinisht i margaritës ka kuptim të pasur. Bellis perennis do të thotë e bukur, e përhershme, pra bukuri e përhershme. Ky karakterizim mund të përmbledhë dhe veprimin e vajit të margaritës. -Vaji i margarites, i njohur që nga lashtësia, kontribuon në mënyrë efektive për bukurinë dhe qëndrueshmërinë e gjirit. -Ai stimulon enët e gjakut dhe forcon indet e gjirit. Përdorimi i rregullt mban gjinjtë të fortë dhe rinore. -Rindërton konturet e fytyrës.
not rated 2,180 L Shto në shportë
Naturado- Vaj Lajthie 50 ml
Vaj organik lajthie 100% i pastër, përpunuar në presim të ftohtë nga fara e pjekur e lajthisë "Corylus Avellana”. Ky vaj është shumë i pasur me vitaminë A, B, E, minerale dhe kripëra. Përmban rreth 87% acide yndyrore të pangopura (vitaminë F). Depërton në epidermë shumë lehtë pa lënë një ndjenjë yndyre në lëkurë. Veprimi i tij është ushqyes, zbut lëkurën dhe e hidraton duke shmangur dehidratim, që sjell shumë pasoja negative për lëkurën e fytyrës. Vaj organik i lajthisë përdoruret në fytyrë dhe trup. Gjithashtu përdoret edhe nga personat që kanë lëkurës të yndyrshme. Paraqitet në një shishe errët qelqi blu për ruajtjen më të mirë.
not rated 2,100 L Shto në shportë
Naturado- Vaj Millepertuis (St John’s Wort) 50 ml
Për përdorim të brendshëm: antiseptik, analgjezik, anti-inflamator, qetësues, anksiolitike, antidepresant, antioksidant, antiviral. Për përdorim të jashtëm: antiseptik, analgjezik, anti-inflamator, djegie nga dielli, irritimet, kruajtjet dhe djegiet e vogla. Indikacionet e zakonshme: Trajtimi i depresionit të butë, çrregullimeve psikosomatike, të lehta ose depresioni sezonal, ankth, shqetësim nervor. Përmirëson cilësinë e gjumit dhe ndihmon luftën kundër pagjumësisë. “Millepertuis” ndihmon për të reduktuar stresin. Redukton dhimbjet e muskujve të tilla si dhimbje barku, nevralgji. Trajtimi i shembje, plagëve, shërimin dhe djegie të shkallës së parë. Treguesit e tjerë: Reduktimin e simptomave që lidhen me menopauzë dhe PMS. Heq dhimbjet e dhëmbit.
not rated 2,150 L Shto në shportë
Naturado Vaj esencial Jojoba 50 ml
-Ky vaj ka veti hidratuese, ajo bën të mundur largimin e papastërtive të skalpit, të cilat janë shkaku i çrregullimeve të skalpit dhe arsyeja kryesore e yndyrës qe shkaktohet në flokë. -Forcon flokun dhe ndihmon në rritjen e tyre. -Ai rikthen elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, sidomos pas ekspozimit në diell, ushqen lëkurën dhe lufton tendencën për puçrra dhe akne në fytyrë. -Ruan lagështinë e lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit. -Përdoret në të gjitha tipet e lëkurave dhe është ideal për flokët me yndyrë. -Është i shkëlqyer për rrudhat e qafës dhe konturin e syve. -Shërben për të zbutur lëkurën pas një maskë bukurie dhe pas depilimit.
not rated 2,020 L Shto në shportë
Vaj Carrote Naturado 50 ml spray
Veprimi dhe Përdorimi i vajit në kozmetikë: -Rigjenerues dhe zbutës. -I ofron lëkurës një pamje të mirë dhe shkëlqim natyral. -Ajo përshpejton procesin e nxirjes dhe i lejon lëkurës të ruajë ngjyrë të njëtrajtshme. -Antioksidant, ngadalëson procesin e plakjes. -Zbut dhe ruan strukturën elastike të lëkurës. Përdorime të tjera të vajit: -Vaji i karotës është veçanërisht i pasur me provitamin A (carotene), vitaminë B dhe F. - Para-vitamina D gjithashtu ka veti antioksidante që lejojnë angazhimin e radikaleve të lira të krijuara nga ekspozimi i gjatë në diell. -Tonifikon dhe freskon lëkurën. -Me përdorim të rregullt i jep një ngjyrë natyrale dhe të artë lëkurës edhe pa  u ekspozuar në diell. -Ai përmirëson elasticitetin e lëkurës. -Gjallëron lëkurën dhe eleminon rrudhat e shprehjes së fytyrës. -Ideal për ti dhënë lëkurës një pamje të shëndetshme, të ushqejë lëkurën me përbërës të çmuar dhe të përgatisë atë për ekspozim në diell.
not rated 1,790 L Lexo më tepër
Vaj Bourrache (Bourrache) 50 ml
Emri botanik: Borago Officinalis Vaj Borage është përpunuar në presim të ftohtë nga fara e lules Borrago officinalis. Ky vaj është shumë i pasur me acide yndyrore të pangopura ku me i famshmi është acidi gama-linolenic (22%) dhe Omega 6. Fuksionet e këtij vaji janë: anti rrudhë, zbutje dhe rigjallërim i lëkurës së thatë dhe të lodhur.
not rated 2,530 L Shto në shportë
Naturado- Shampo XXL 2/1 me ekstrakt Jasemine 1 L
Kjo shampo me jasemin, e kthen dushin tuaj në një arratisje të ëmbël në zemër të luleve të parajsës. Ky format është i përshtatshëm për një përdorim të përditshëm i cili kënaq të gjithë familjen. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. Ëmbëlsia e mrekullueshme dhe shkuma kremoze e kësaj formule relakson trupin tuaj dhe ju dhuron shkëlqim dhe butësi flokëve normal dhe delikat. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast të kundërt shpërlajeni menjëherë me ujë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Qumësht trupi dhe fytyre pas ekspozimit në diell 200 ml
Ndihmon lëkurën tuaj për ta ruajtur më gjatë ngjyrën e marrë nga dielli. 100% natyral. Pas ekspozimit në diell, qumështi Naturado ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës duke ruajtur dhe ngjyrën e fituar. Ky qumësht hidraton dhe zbut intensivisht lëkurën dhe e ndihmon atë të rigjenerohet nga dëmi i shkaktuar nga ekspozimi në diell. Duke qenë një qumësht i butë dhe fluid, aplikohet lehtë sa herë që ju të dëshironi. Është i pasur me asete ushqyese dhe biologjike, nuk është i yndyrshëm dhe përthithet mjaft mirë nga lëkura duke e lënë atë lehtë të aromatizuar.
not rated 2,600 L 1,300 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj për nxirje me efekt hidratues për lëkurën e thatë 200 ml
Vaj organik me një teksturë jo të yndyrshme hidraton, zbut dhe ndriçon lëkurën tuaj. Me efekt nxirje nga dielli që zgjat Ajo përmban vajra të çmuar të tilla si vaj kokosi, vaj avokado, vaj kajsie dhe elaio Vuriti (burim i shkëlqyer i vitaminës b-carotene) që rrisin cilësinë unike të lëkurës.
not rated 3,200 L Lexo më tepër
Naturado- Shampo për rigjenerimin e flokut 200 ml
Shampo organike me veprim korrigjues që butësisht pastron dhe ushqen flokët që janë ekspozuar për një kohë të gjatë në diell, janë larë në pishinë me ujë me klor ose në det me ujë të kripur. Pasuruar me vaj Calendula, duke vepruar qetëson lëkurën e kokës dhe neutralizon efektet negative të kripës dhe të klorit. Floku rifiton butësinë, shkëlqimin dhe ndriçimin.
not rated 1,700 L Lexo më tepër
Naturado- Gjalpë Karite, Vaj kokosi & Monoi 150ml
I përshtatshëm për fytyrën-trupin-flokët për kujdesin e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme. Rigjenerues dhe ushqyes në sajë të kombinimit të dy përbërësve të veçantë: Gjalpë Karite dhe vaj kokosi, të cilët ofrojnë hidratim të fuqishëm dhe efekt anti-rrudhë. Veçanërisht i pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore, ky krem hidraton lëkurën e fytyrës dhe të trupit duke rikthyer elasticitetin dhe vitalitetin.
not rated 2,700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Naturado- Bio for Men, Serumi Tonik 50 ml
Pema e Tamanu-së është bërë e njohur nga fiset Maori, për virtytet e saj në kozmetikë. Vaji i nxjerrë nga pema e Tamanu-së, në Tahiti, rigjeneron dhe zbut lëkurën. Formula natyrale e këtij serumi, bazuar në kombinimin e vajit të Tamanu-s me acidin Hyaluronic, bën të mundur ristrukturimin e lëkurës tuaj dhe gjithashtu ndihmon në funksionin anti-age.
not rated 3,700 L 1,850 L Lexo më tepër
Naturado- Bio for Men, Shkuma e Rrojës 150 ml
Populli Maori ishin mjeshtra në artin e tatuazheve të fytyrës dhe si pasojë e kësaj lëkura pa mjekër ishte e nevojshme. Për të patur një rruajtje të përsosur pa acarim, ata përdornin vajin e lules Tamanu para se të rruheshin. Hulumtim dhe studimet e shumta kanë përgatitur një shkumë rroje natyrale, pa alkool dhe gaz. Formula delikate e kësaj shkume me lulen Tamanu dhe ekstraktin e Papaja-s ju ofrojnë një lëkurë pa irritime, të butë dhe të mbrojtur.  
not rated 1,890 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Naturado- Bio for Men- Shampo për Flokët dhe Trupin 200 ml
Shampo dushi me vajin e lules Tamanu dhe Papaja i dhuron trupit dhe flokëve një ndjenjë freskie dhe vitaliteti. Vaji i lules Tamanu i shenjtë për Maori-të, është nxjerrë nga një bimë shumë e rrallë që rritet në Polinezi. Ajo është përdorur në ritet tradicionale të këtij populli. Tani ajo përdoret në kozmetikë, në sajë të vetive antibakteriale, antioksidante dhe rigjeneruese.
not rated 1,300 L 650 L Lexo më tepër
Naturando- Xhel dushi me Livando 200 ml
Arratisuni për një moment relaksues në zemër të Provences, falë këtij xheli dushi i cili ka në bazë të tij butësinë karakteristike të vajit esencial të livandos. Shkuma, me origjinë natyrale, butësisht pastron dhe e lë lëkurën tuaj të butë dhe me një aromë të këndshme.
not rated 1,380 L Lexo më tepër
Naturado- Balsam fructose për butësi dhe shkëlqim 200 ml
Ky balsam kombinon fruktozën e perimeve me aloe vera për të ushqyer flokun. Gjalpi i Karitesë dhe vaji i kokosit i japin flokëve butësi dhe shkëlqim.
not rated 2,000 L Lexo më tepër
Naturado- Shampo për Flokë të Thatë 200 ml
Me argjilë të bardhë dhe me trëndafilin e egër për forcim dhe ushqim të flokut. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe trajtim të flokëve të thatë. Argjila largon papastërtitë dhe toksinat duke forcuar flokët dhe skalpin. Argjila e bardhë, vaji i trëndafilit të egër dhe livando e ushqejnë dhe forcojnë lëkurën tuaj dhe i japing shkëlqim flokëve të thatë.
not rated 1,430 L Lexo më tepër
Naturado- Shampo për Forcim të Flokut me Echinacea 200 ml
Me argjilë jeshile, Echinacea, hithër të bardhë dhe sherebelë për forcë dhe vitalitet natyral. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe për të trajtuar problemin e rënies së flokëve. Argjila largon papastërtitë dhe forcon flokët dhe skalpin. Argjila jeshile, vaji esencial i sherebelës, Echinacea dhe hithra e bardhë ndihmojnë në forcimin, vitalitetin dhe stimulojnë rritjen e flokëve.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për Flokë me Yndyrë 200 ml
Me trumzë, hithër të bardhë dhe argjilë rassoul për fleksibilitet. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe trajtim të flokëve me yndyrë. Argjila rassoul largon papastërtitë dhe forcon flokët dhe skalpin. Trumza, hithra e bardhë dhe argjila rassoul ju falin butësi si mëndafshi, përkuelshmëri dhe përshtatshmëri për flokët e yndyrshëm.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Mente 1 L
Energji dhe shkëlqim. Me mente dhe klorofil. Me freskinë natyrale të mentes, kjo shampo bën shkumë jashtëzakonisht të butë. Me më shumë se 99% të përbërësve natyral kjo formulë i jep butësi trupit dhe flokëve tuaj dhe shkëlqim flokëve delikate. Evitoni kontaktin me sytë.  
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Kajsi 1 L
E gjithë ëmbëlsia e kajsisë në duart tuaja. Kjo shampo mund të përdoret nga të rriturit dhe fëmijët falë esencave të saj dhe ëmbëlsirës natyrale. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. E pasur me vajin esencial të kajsisë, kjo shampo relakson trupin tuaj dhe u jep flokëve tuaj shkëlqim dhe fleksibilitet. Evitoni kontaktin me sytë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Portokall 1 L
Butësi dhe shkëlqim. E gjithë ëmbëlsia e portokallit në duart tuaja. Kjo shampo mund të përdoret nga të rriturit dhe fëmijët falë parfumit të saj natyral dhe butësisë së saj. Me më shumë se 99% të përbërësve natyral, kjo shampoo e bën lëkurën tuaj elastike dhe flokët tuaj të butë dhe me shklëlqim. Evitoni kontaktin me sytë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Ujë Micellaire me Acid Yaloronik 500 ml
Locion për pastrimin e fytyrës me Acidin Hyaluronic. Ky locion jep pastërtinë, butësinë dhe efikasitetin e një formule ekskluzive për një pastrim perfekt të syve, fytyrës dhe qafës duke lejuar lëkurën tuaj që të rifitojë dhe të ruajë shkëlqimin natyral ditë pas dite.  
not rated 2,450 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Naturado- Locion Pastrues për Fytyra të Yndyrshme 300 ml
99% me origjinë natyrale, ky locion pastrues është ideal për fytyrat e yndyrshme dhe me probleme. Me anë të formulës së tij organike pastron lëkurën dhe largon papastërtitë dhe yndyrën e tepërt. Përfitoni një lëkurë të bukur, të shëndetshme dhe me shkëlqim me anë të kësaj përzierje me vajra esencial të pastër dhe me ekstraktet shëruese të Joazeiros dhe Aloe Verës. Harroni aknet dhe problemet e lëkurës dhe filloni një jetë të re me një shkëndijë joshëse.
not rated 2,590 L 1,290 L Lexo më tepër
Naturado – Ujë Tonik i luleve të misrit 200 ml
Uji i luleve të misrit rekomandohet për pjesën poshtë syve, për shkak të vetive freskuese dhe qetësuese që e karakterizojnë. Është përdorur tradicionalisht si kompresë për qepallat e syrit, për të qetësuar irritimet dhe për të hequr make-up.
not rated 1,540 L Shto në shportë
Naturado- Ujë Tonik me Hamamelis 200 ml
Rekomandohet kryesisht për fytyrë me yndyrë dhe me njolla dhe është i dobishëm për të gjitha llojet e lëkurës. Shumë i butë, regjës dhe pastrues. Mund të përdoret në rastet e skuqjes së lëkurës dhe pickimit të insekteve.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado–Ujë Tonik me Trëndafil 200 ml
Uji i lules së Trëndafilit është një locion natyral që pastron, tonifikon, harmonizon dhe freskon lëkurën. Është përdorur tradicionalisht për të patur një ngjyrë natyrale të fytyrës. Është lëndë bazë për përgatitjen e shumë produkteve/recetave kozmetike.  
not rated 2,080 L Lexo më tepër
Naturado- Ujë Tonik me Livando 200 ml
Uji i lules së Livandos është i pasur me veti medicinale dhe mund të përdoret në çdo kohë dhe për çdo rast. Është i përshtatshëm për tu përdorur për mbrojtje nga dielli dhe si maskë bukurie. Është freskues dhe pastrues.
not rated 1,230 L Shto në shportë
Vaj Esencial Monoi de Tahiti Naturado 150ml
Vaji origjinal i Monoi de Tahiti, është një vaj aromatik i mbrojtur me certifikatë origjine dhe prodhohet ekskluzivisht ne Polinezinë Franceze, me metodën e rafinimit të luleve të freskëta të gardenjës Tahitians (Tiare) në vajin e kokosit.   Monoi është vecanërisht i pasur me Omega 3-9 dhe Acid Linoleic. Ka rezultate maksimale për kujdesin e flokut.
not rated 2,660 L Shto në shportë
Naturado – Argile Blanche, Baltë e Bardhë Pluhur 300 gr
-Argjila e bardhë është e përkryer për lëkurën delikate dhe të ndjeshme. -Është shumë e pasur në minerale. -Është e butë, neutrale dhe mbuluese. -Lëndë e parë për përdorim të jashtëm. -Nuk përmban konservues. -Nuk shkakton irritime.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado – Argjilë jeshile e përgatitur
Argjilë jeshile Montmorillonite (Argjilë e pasur në alumin dhe që përmban sodium dhe magnesium). Përdorime të shumta. E gatshme për përdorim. Argjila jeshile Montmorillonite e pasur me Aloe Vera, mund të përdoret për të pastruar maskat e bukurisë, për të qetësuar dhimbjet e shkaktuara nga goditjet, pickimet nga insektet etj.  
not rated 1,720 L Shto në shportë
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 2.5 kg
-Balta e Gjelbër MONTMORILLONITE* ose Argjila, e ka prejardhjen nga shkëmbinj vullkanik dhe konsiderohet varieteti me interesin më të lartë terapeutik, plasticitet më të madh dhe aftësitë më të forta absorbuese.. -Nxjerrë nga gurore e hapur e Provence. -Përbërja e shkëlqyer e tokës, pastërtia e atmosferës dhe natyra vullkanike e zonës garantojnë një baltë të cilësisë së lartë që mban të paprekura vetitë e saj natyrore. -Krejtësisht e pastër nga ndotjet, papastërtitë dhe mbetjet e ajrit. Përpunuar pa përdorimin e rrezatimit jonizues* -Nuk i nënshtrohet ndonjë procesi kimik -Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe të kombinuar. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese. -Balta e Gjelbër e Naturado është e përshtatshme për përdorim kozmetik dhe farmaceutik.  
not rated 4,800 L Lexo më tepër
Naturado- Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml

Naturado Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml Sunscreen Face – Body SPF 30+ -Mbrojtje shumë e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Rekomandohet për rreze të forta dielli, për lëkurat e ndjeshme, intolerantë dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. … Continued

not rated 3,500 L Lexo më tepër
Naturado- Krem Dielli SPF 50+ Spray 100ml
-Mbrojtje shumë e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Rekomandohet për rreze të forta dielli, për lëkurat e ndjeshme, intolerantë dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. -Hidratues dhe veprim antioxidant. -Efektivisht mbron fytyrën dhe trupin kundër UVA – UVB falë përbërjes 100% natyrale dhe të certifikuar. -Filtrat minerale micronized që përmban mbeten në sipërfaqe të lëkurës dhe nuk ndërveprojnë me të. -Transparent dhe i butë ai është aleati më i mirë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga ekspozimi në diell. -Formulimi i lehtë jo-ngjitës premton aplikim transparent pa shenja të bardha. -Përthithet menjëherë pa lënë gjurmë yndyre në lëkurë. -Pasuruar me vaj kokosi & Buriti, gjithashtu dhe gjalpë Karite, është një kujdes i plotë, ushqyes, rigjenerues dhe antioksidant për lëkurën e fytyrës.
not rated 4,300 L Lexo më tepër