Lift Argan- Emulsion Matifiante Sublime 50 ml
Për lëkurë mikse. I krijuar  për nevojat specifike të lëkurës mikse, ky  krem sublim, me një teksturë të shkëlqyer, pastron dhe hidraton lëkurën.  
not rated 5,000 L Shto në shportë
Lift’Argan La Crème Divinissime Immortelle 50ml
Kremi i fytyrës 24-orësh «La Crème Divinissime« është një teksturë e butë për kujdesin e lëkurës në mënyrë intensive që e ushqen atë ndërkohë që me efikasitet vepron në 6 zona të lëkurës së maturuar: 1- Duke plotësuar rrudhat 32% 2- Duke e ndriçuar dhe i dhënë shkëlqim lëkurës 78% 3- Duke e ushqyer atë 96% 4- Duke i zbutur rrudhat 87% 5-Duke e tendosur dhe rimodeluar formën ovale të fytyrës 87% 6- Duke i dhënë qetësi lëkurës 87%
not rated 7,000 L Shto në shportë
Lift’Argan Divinissime cream 6 actions anti-age 20ml
Kremi Lift'Argan Divinissime Immortelle për kujdesin e zonës delikate rreth syve dhe konturin e buzëve zbukuron dhe relakson pamjen e lëkurës. Ditë për ditë, efikasiteti është i dukshëm në 6 pikat kryesore anti-age:* -Reduktim në 78% të rrudhave në konturet e syve -65% vështrim më rrezatues. -Reduktim në 89%  të rrathëve të errët poshtë syve -85% reduktim të përgjithshëm të problemeve të moshës -83% mbushje të rrudhave * Testuar në 63 gra konsumatore pas 28 ditësh aplikimi të përditshëm.
not rated 5,500 L Shto në shportë
LIFT’ARGAN NIGHT MASK 6 ACTIONS 50 ml
Zbuloni gjeneratën e re të maskës së fytyrës dhe të syve frymëzuar nga ritualet e bukurisë aziatike! Formula e përqendruar e pasur me vajra të çmuara me teksturë të butë dhe elastike, maska e natës Divinissime Immortelle depërton thellësisht në lëkurë. Pasuruar me Buds blossom Lemonias për përtëritje të thellë dhe Acid Hyaluronic natyral për hidratim intensiv, vepron kundër lodhjes kronike lëkurës që nga nata e pare e përdorimit. Aroma misterioze dhe e ngrohtë do t’ju dërgojë në epokën e “një mijë e një netëve” Pas përdorimit të kësaj maske, ju do të vëreni: 1 – Rigjenerim të lëkurës 2 - Hidratim 3 – Lekurë e qetë 4 – Rrudha të reduktuara 5 – Konture te riformuara dhe të tendosura 6 – Hidratim intensiv
not rated 4,500 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Lift Argan- Brume lactée hydratante Fleurs d’Orient 150 ml
Qumështi hidratues nga lule të Lindjes Qumështi i trupit hidraton pjesën e sipërme të lëkurës dhe përthithet lehtë nga i gjithë trupi. Me aromë të lehtë dhe të freskët, ky qumësht është i pasuruar me acid Hyaluronic natyral dhe me vaj organik ushqyes të Arganit, i cili zbut lëkurën, e hidraton dhe lë një aromë të freskët të luleve orientale. Dermatologjikisht i testuar.
not rated 2,400 L 1,200 L Lexo më tepër
Lift Argan- Lait démaquillant sublime visage et yeux 400 ml
Qumësht pastrues për fytyrën dhe sytë Qumështi pastrues me aromë të freskët dhe delikate do t’ju joshë me teksturën e saj fluide I pasuruar me ujin organik të lules së misrit (cornFlower), ky qumësht i lë të relaksuara të gjitha tipet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet. Formuluar me vajin organik të Arganit, heq në mënyrë efektive makeup- in dhe papastërtitë. Përbërësit e tij të butë e pastrues respektojnë balancën natyrale të lëkurës.
not rated 2,500 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Xhel / Krem organik per gjoksin me efekt tonifikues 100 ml
Më natyralja, më e fuqishmja e në të njëjtën kohë propozimi ideal për një gjoks të bukur dhe të fortë! Ky xhel përmban vajin organik të Arganit, vajin Tamanu dhe përbërësin e fuqishëm natyral Commipheroline që rrit aparencën e gjoksit, duke e bërë atë më të fortë, më të plotë, të hidratuar dhe natyrisht dinjitoz. Vetitë e përbërësve: -Vaji i Arganit: hidraton dhe rikthen pamjen rinore të gjoksit dhe të zonës së qafës për ti bërë të duken më të rigjeneruar. -Commipheroline natyrale: Përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës dhe ofron hidratim maksimal të gjoksit. -Vaj Tamanu: rimodelon konturin e gjoksit dhe zbut lëkurën.
not rated 2,700 L 1,350 L Lexo më tepër
Lift’Argan – Krem nate me 6 veprime anti -rrudhë 50ml
Kremi i pasur i natës Divinissimme Immortelle, përmban mikro-rruaza të vajrave bimore të çmuar, që në kontakt me lëkurën shkrihen, duke liruar komponentët me përfitime unike për lëkurën. Për një lëkurë të rigjeneruar dhe rehati të pakufizuar nga mbrëmja deri në mëngjes! Pasuruar me lule limoni, ky krem i jep lëkurës fuqi të lartë rigjeneruese. Aroma misterioze dhe e ngrohtë ju dërgon në epokën e Një Mijë e Një Netëve.
not rated 7,000 L Shto në shportë
Lift Argan 100% Argan Oil 100 ml
Vaj Argani Organik – Pa asnjë lloj trajtimi kimik Emri botanik: Argania spinosa Vendi i origjinës: Maroku Ky vaj 100% i pastër dhe i virgjër, presuar në të ftohtë, përfitohet nga fruti i pemës së Arganit, e cila rritet kryesisht në tokat e thata në jug-perëndim të Marokut. Vaji i Arganit është përdorur për shekuj me rradhë nga gratë e Marokut, për vetitë e tij medicinale dhe kozmetike që përmban.
not rated 3,800 L Shto në shportë
Lift’Argan Divine Eye & Lip contour Gel 30ml
Vaj i thatë Hyjnor / Serum fytyre i cili i ofron rehati të pabesueshme lëkurës, ndërsa vepron në mënyrë efektive dhe në total kundër të gjitha shenjave të plakjes së saj. Nga pika e parë, cilësia e tij e mëndafshtë bëhet një me lëkurën dhe aroma e tij e ëmbël ju udhëheq në epokën e Një Mijë e një Netë-ve. Me përqendrim të lartë të vajrave organikë bimore dhe 100% natyral, ky produkt do të bëhet aleat i domosdoshëm i bukurisë suaj. Përmban: -Vaj Argani: Veprim hidratues dhe anti-rrudhë. -Vaj Opuntia aciculata: shkëlqim dhe tonifikm -Oil Rose of Jerichos: zbutës dhe qetësues. -Vaji i Hurmave Arabe: Rigjenerues dhe mbrojtës -Actiscent®: kompleks bimor që përmirëson dukshëm elasticitetin e lëkurës.
not rated 5,500 L Shto në shportë
Lift’Argan – Exceptional Radiance Serum 30ml
Serum Organik për Fytyrën / Sytë, cilësi e mëndafshtë dhe nivel i lartë i përbërësve aktivë të koncentruar të cilët rinovojnë lëkurën nëpërmjet veprimit të dyfishtë: 1) Detoksifikon lëkurën. 2) Ofron kujdes të konsiderueshëm të saj. Përbërësit aktivë Lift'oxygène® ndihmojnë lëkurën për të eliminuar toksinat e akumuluara. E çliruar, lëkura, mund të përthithi më të mirat e përbërësve të vlefshëm aktiv.   Rezultatet janë menjëherë të dukshme: -Hidratim -Veprim anti-plakje -Veprim kundër rrudhave -Riformon konturet e fytyrës -Zbutje e vijave të holla dhe rrudhave -Shkëlqim dhe butësi Aroma e tij delikate relakson shqisat. Lëkura përfiton shkëlqim të drejtpërdrejtë! -Vaj Argani: Veprim hidratues dhe anti-rrudhë. -Pluhur Qelibari: MADHËSHTIA dhe veprimi konfirmohen (shkëlqim dhe tonifikim) -Pluhur Perlash: reflekton dritën dhe siguron shkëlqim të veçantë -Acid Hyaluronic me origjinë natyrale: Efekt hidratues -Lift'oxygène® nga Algat e kuqe: Detoksifikon dhe ndihmon në qëndrueshmërinë e lëkurës. -Soft-focus pigments me origjinë natyrore: Korrigjojnë defektet, si rrudhat dhe poret e zmadhuara.  
not rated 6,000 L Shto në shportë
Lift’Argan – Golden Radiance Mask 50ml
Një maskë me cilësi të mahnitshme, një prekje e artë që ofron efekte unike shkëlqimi mbi ngjyrën e lëkurës suaj. Kremoze, e pasur, strukturë e mëndafshtë, ushqen, zbut, rigjeneron dhe përtërin lëkurën. Në kontakt me ujin kthehet në qumësht dhe e lë lëkurën tërësisht të transformuar. Me lëkurën e hidratuar, të butë dhe të qetë fytyra rrezaton. Pas përdorimit vërehet: 90% lëkurë më e ndritshme 95% lëkurë më e tonifikuar 100% lëkurë më e hidratuar Vetitë e përbërësve: -Vaj Argani: hidratues dhe veprim anti-rrudhë. -Pluhur Qelibari: MADHËSHTIA dhe veprimi konfirmohen. -Pluhur Perlash: reflekton dritën dhe siguron shkëlqim të veçantë -Bio'dense®: Blackurrant i cili përmirëson dukshëm elasticitetin e lëkurës. -Alpha-Bisabolol: veprim qetësues Dermatologjikisht e testuar, përbërja jo-kometagjene.
not rated 4,000 L Lexo më tepër
Lift’Argan – CC Cream Exceptional Radiance 40ml
Kremi CC Lift'Argan është për kujdesin e plotë të fytyrës, synon pamjen e mirë dhe të shëndetshme të saj, gjithashtu fokusohet në korrigjimin e cilësisë së lëkurës duke kombinuar gjashtë veprime: 1) SHKËLQIM: pluhur natyral i Perlave dhe kompleksi i Mollës- Pjeshkës– Mjedrës që ndriçojnë lëkurën. 2) LËKURË E BUKUR & E SHËNDETSHME: pigmentet natyrore në ngjyrën e kajsisë konsolidojnë dhe mbrojnë lëkurën. 3) HIDRATIM: Vaji i Arganit & acidi Yaloronik shërbejnë për ti ofruar lëkurës relaks dhe hidratim. 4) KORRIGJON & STANDARTIZON CILËSINË E LËKURËS : Pigmente me origjinë natyrore që korrigjojnë ‘defekte’ te tilla si rrudhat dhe poret e zmadhuara. 5) Texturë e mëndafshtë: pluhuri organik i Silicit e zbut dhe e lë të mëndafshtë lëkurën. 6) VEPRIM QETËSUES: përbërësi aktiv natyral alpha-bisabolol redukton skuqjet, acarimet dhe zbut lëkurën.
not rated 4,000 L Shto në shportë