Acorelle- Crème solaire teintée 30 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 30 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Lexo më tepër
Acorelle- Crème solaire teintée 50 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 50 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Ylang & Palmarosa 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të lules Ylang dhe Palmarosa redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Citron & Mandarine Verte 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të limonit & mandarinës jeshile redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Acorelle- Sprajt për mbrojtje ndaj diellit SPF-50 100 ml
I ofron një mbrojtje shumë të lartë lëkurës së ndjeshme I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. Mbron në mënyrë efektive lëkurën e ndjeshme të fytyrës dhe trupit të fëmijëve të vegjël kundër UVA - UVB në sajë të përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar.  
not rated 4,300 L Shto në shportë
Acorelle- Spray për mbrojtje ndaj diellit fytyrë/trup SPF-30 100 ml
I ofron një mbrojtje shumë të lartë lëkurës së ndjeshme I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. Mbron në mënyrë efektive lëkurën e ndjeshme të fytyrës dhe trupit të fëmijëve të vegjël kundër UVA - UVB në sajë të përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar. Ky sprajt transparent dhe i butë është aleati më i mirë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga ekspozimi i diellit.
not rated 3,500 L Lexo më tepër
Acorelle- Sprajt aromatik për plazh 100 ml
Body Mist për diell dhe plazh! Përmban komponentë dritëndjeshëm. Aromatizon dhe freskon lëkurën gjatë banjos së diellit. Përmban 100% aroma natyrale vitaminë frutash të koncentruar në ujë: -limon -portokall -grejpfrut (qitro) -glicerinë perimesh. Zbut, freskon dhe rigjeneron lëkurën e fytyrës dhe trupit, duke e lënë të aromatizuar. Përmban filtër dielli.
not rated 2,400 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle- Vaj Pastrues (Fytyrë-Sy-Buzë)
Me vaj kumbulle dhe Vit. E. Pastron dhe zbut lëkurën. Nuk lë ndjesi yndyre në lëkurë. Për lëkurë normale dhe të thatë. Ky vaj pastrues, butësisht largon papastërtitë dhe make up-in, madje edhe make up-in e rëndë. Në sajë të butësisë, make up-i largohet komplet dhe lëkura juaj është e butë. I pasur me vajin ushqyes të kumbullës dhe vitaminën E, e lë lëkurën tuaj të pastër dhe të elastike pa provuar ndjesinë e yndyrës.
not rated 2,340 L 1,170 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle- Vaj për Pengimin e Kthimit të Qimeve në Trup
Me ekstraktin e mjaltit. Vepron butë në lëkurë duke e zbutur atë. Ky vaj me bazë mjaltin kujdeset dhe pastron lëkurën nga papastërtitë. Me kombinim natyral, me AHA kompleks ndihmon në pengimin e futjes së qimeve në lëkurë duke mos shkaktuar irritime. Aplikojeni çdo ditë, në zonën e dëshiruar, për të penguar këtë fenomen. Evitoni çdo kontakt me membranat mukozale dhe sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.  
not rated 1,920 L 960 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (Sqetulla dhe Bikini)
Me dyll blete dhe aloe vera. Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë dhe një format shumë i përshtatshmëm për zonat e ndjeshme (sqetullat, bikini), për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit.
not rated 1,400 L 700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (për trup)
Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë ekskluzive për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit. Përmban një produkt për pas-përkujdesjes për të hequr çdo dyll të tepërt dhe për të zbutur lëkurën.
not rated 1,540 L 770 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Letra të gatshme depilimi Për Fytyrën
Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale
not rated 1,400 L 700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Krem Për Minimizimin e Daljes së Qimeve Në Fytyrë 8 ML
Me zhardhokun e kërpudhave të zeza. 3 veprime të garantuara:
 • Dalje e vonë e qimeve
 • Qime të holla dhe të rralla
 • Lëkurë e hidratuar dhe me shkëlqim
not rated 3,220 L 2,576 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Krem Për Minimizimin e Daljes Së Qimeve Në Trup 75 ML
  Krem për Minimizimin e Daljes së Qimeve (Trup) Me zhardhokun e kërpudhave të zeza. 3 veprime të garantuara:
 • Vonon daljen e qimeve
 • Qime të holla dhe të rralla
 • Lëkurë e hidratuar dhe me shkëlqim
not rated 4,690 L 2,340 L Lexo më tepër
Acorelle–Anti-djersë 50 ml
Neutralizon djersën dhe aromat e pakëndshme. Poret e lekures mbeten të hapura, dhe me aromë të këndshme. Uji i lules “Meadowsweet” pastron lëkurën.
not rated 1,650 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Vanilje 100 ml
Rivendosni ekuilibrin tuaj me këtë spraj për të freskuar dhe qetësuar trupin me aromën e portokalli, mjaltit dhe vaniljes. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.
not rated 2,130 L 1,060 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Sauge Marine 100 ml
Zgjoni shqisat tuaja me këtë spraj trupi, duke i dhënë energji trupit dhe aromën e këndshme të limonit, kedrës dhe sherebelës. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.
not rated 2,130 L 1,060 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Fruta 100 ml
Nga korrje të freskëta. Kënaqeni veten tuaj dhe rivendosni ekuilibrin e brendshëm me anë të këtij spraj për trupin, me aromën natyrale të dardhës, pjeprit dhe vaniljes. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.  
not rated 2,130 L 1,704 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Vanille Gardenia 50ml
Aromë e lehtë dhe sensuale, një simfoni magjepsëse, me lulet e portokallit, bergamos dhe arrës, që ndërthuret me nota të buta dhe eksituese të Musk natyral dhe Vaniljes... Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Orchide Blanche 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Cerise Intense 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore. Një parfum me përmbajtje Acai përzier me Gardenjen e çmuar dhe aromën e Orkides, që mbështeten nga një sfond druror dhe i ngrohtë.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Jasmine Troublant 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Coeur de Rose 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Fleur Poivree 50 ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.  
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Acorelle–Krem Dite Fluide 50ml
Krem dite organik për lëkurë miks /me yndyre
 • Krem i lehtë jo-i yndyrshëm
 • Mbron kundër faktorëve të jashtëm
 • Zbut dhe lë me shkëlqim lëkurën
 • Kontribuon në hidratimin e duhur të lëkurës
not rated 1,810 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle – Serum Organic 30ml
Serum dite dhe nate forcues. Për të gjitha tipet e lëkurës. Për shkak të përmbajtjes së lartë të AOA, tekstura shumë e lehtë e këtij serumi intensivisht e mbron lëkurën, duke e bërë dukshëm më të bukur dhe të shëndetshme.
not rated 3,970 L 1,980 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle – Organic Night Cream 50ml
Krem nate organik Acorelle-Francë
 • Krem nate organik për lëkurë normale & të thatë
 • Mbron lëkurën korrigjon dëmtimet e shkaktuara gjatë ditës
 • Stimulon rigjenerimin e qelizave
 • Mundëson hidratimin e lëkurës aftësia + 57%
not rated 3,620 L 1,810 L Lexo më tepër
Acorelle- Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml
Relaksues. Pa Sapun. Ky xhel është ideuar dhe përshtatur për flokët dhe lëkurën delikate të fëmijëve. Formula hipoalergjike, pa sapun, me Aloe Vera organike dhe hidratuese dhe me ujë termal pranveror, është e përshtatshme për lëkurën delikate dhe skalpin e fëmijëve. Ky xhel e lë lëkurën e fëmijëve të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme. Ky produkt garanton:
 • Formulë hipoalergjike dhe dermatologjike
 • Parfum me origjinë 100% natyrale
not rated 1,880 L Lexo më tepër
Acorelle – Glittering Dry Oil 50ml
Organik, vaj i thatë për fytyrën - trupin - flokët. I jep shkëlqim lëkurës dhe e nxjerr në pah atë. Përmban vaj organik luledielli me funksion zbutës, i pasur me acide yndyrore esenciale të nevojshme, vaj jojoba që nxit hidratimin e lëkurës dhe vaj organik Calendula që qetëson dhe zbut lëkurën. Vaj esencial Ylang – Ylang që përmban, tonifikon lëkurën duke i dhënë aromë të butë dhe të veçantë. Pasuruar me minerale natyrore mikrogrimca ngjyrë floriri. Ushqen dhe njëkohësisht shton shkëlqimin në lëkurën e fytyrës, trupit dhe flokëve. Përthithet menjëherë dhe e lë lëkurën pa yndyrë 100% aromë natyrore, me nota të vajit të portokallit dhe arganit.  
not rated 2,150 L Lexo më tepër