Acorelle- Deodorant Balm Ylang & Palmarosa 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të lules Ylang dhe Palmarosa redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Citron & Mandarine Verte 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të limonit & mandarinës jeshile redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel i pastër organik i Aloe Verës 125 ml
I pasur në vitamina dhe minerale lëngu 100% i pastër i Aloe Verës posedon veti hidratuese, qetësuese, protektive, rigjeneruese për lëkurën. Xhel i aloes mbron lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe indeve të lëkurës. Ky produkt shumë i veçantë heq efektivisht papastërtitë e përditshme dhe të zakonshme të lëkurës. Formulë me 94% lëng i pastër biologjik Aloe Vera, xhelifiantë dhe konservues natyralë të përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. -Dermatologjikisht i testuar. - Hipoalergjenik
not rated 2,200 L Shto në shportë
So Bio Etic- Scrub Trupi me qumësht gomarice 150 ml
Scrub Trupi i pasuruar me Qumësht Gomarice, gjalp Kariteje (Shea Butter) dhe Aloe Vera. Tekstura kremoze dhe e butë e eksfolion lëkurën duke e lënë atë jashtëzakonisht të butë. Lëkura e trupit rigjenerohet dhe zbukurohet.
not rated 1,700 L Shto në shportë
So Bio Etic- Shampo trupi me gjalpin e Karitesë 650 ml
Krem dushi Bio me vaj Kariteje (Shea Butter) për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. SO'BiO Étic® ka zgjedhur vajin e çmuar të Karitesë (Shea Butter), i pasur me acide yndyrore, me efekt ushqyes dhe mbrojtës, në krijimin e këtij xheli dushi të tejmbushur me veti të shkëlqyera.  
not rated 2,000 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Shampo trupi me lule Mallow 650 ml
Xhel dushi Bio me formulë hipoalergjike, me bazë lulen “Mallow”, qetëson dhe pastron edhe lëkurën më ndjeshme dhe reaktive. Gjinekologjikisht i testuar, i përshtatshëm për pastrim delikat. Përmban ekstrakt të lules Mallow, dhe falë kompozimeve të reja, pa sulfate*, menjëherë zbut lëkurën tuaj.  
not rated 2,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Shampo trupi me qumështin e gomaricës 650 ml
Gel dushi bio për të gjithë familjen me qumështin e gomaricës.   Ky xhel dushi jashtëzakonisht i butë dhe hidratues, me një përbërje pa sulfate dhe sapun, siguron pastrimin delikat dhe të sigurtë edhe për lëkurën e ndjeshme.  
not rated 2,000 L Lexo më tepër
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 300 gr
Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe mikse. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese.
not rated 1,020 L Shto në shportë
Naturado- Shampo XXL 2/1 me ekstrakt Jasemine 1 L
Kjo shampo me jasemin, e kthen dushin tuaj në një arratisje të ëmbël në zemër të luleve të parajsës. Ky format është i përshtatshëm për një përdorim të përditshëm i cili kënaq të gjithë familjen. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. Ëmbëlsia e mrekullueshme dhe shkuma kremoze e kësaj formule relakson trupin tuaj dhe ju dhuron shkëlqim dhe butësi flokëve normal dhe delikat. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast të kundërt shpërlajeni menjëherë me ujë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (Sqetulla dhe Bikini)
Me dyll blete dhe aloe vera. Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë dhe një format shumë i përshtatshmëm për zonat e ndjeshme (sqetullat, bikini), për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit.
not rated 1,400 L 700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (për trup)
Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë ekskluzive për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit. Përmban një produkt për pas-përkujdesjes për të hequr çdo dyll të tepërt dhe për të zbutur lëkurën.
not rated 1,540 L 770 L Shto në shportë
So Bio- Ujë Tonik me lule Trëndafili pa alkool spray 200ml
Emri Latin: Rosa damascena Origjina: MAROK Uji tonik i Trëndafilit është i njohur për efektet e tij rigjeneruese. Ai zbut, freskon dhe i rikthen shkëlqimin lëkurës. Është aleati juaj për të patur një fytyrë të unifikuar. Këshillë: Në mëngjes/ mbrëmje, aplikojeni me pambuk në të gjithë fytyrën. Përbërësit: Ujë trëndafili, i njohur për vetitë e tij ripërtëritëse. Dermatologjikisht i testuar.
not rated 1,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Krem Dushi me Coco & Tiare 300 ml
Një udhëtim imagjinar në plazhet e Tahitit, me elementët aromatik të kokosit dhe të Gardenias Tahitiane (Tiara). Kjo shampo, me një teksturë të butë dhe e pasuruar me aromën e këndshme të aloes, e shndërron dushin tuaj në një moment kënaqësie dhe relaksi. So Bio zgjodhi Gardenian origjinale Tahitiane (Tiare), e cila mblidhet në mënyrë tradicionale nga prodhuesit e vendit.
not rated 1,200 L Shto në shportë
Naturando- Xhel dushi me Livando 200 ml
Arratisuni për një moment relaksues në zemër të Provences, falë këtij xheli dushi i cili ka në bazë të tij butësinë karakteristike të vajit esencial të livandos. Shkuma, me origjinë natyrale, butësisht pastron dhe e lë lëkurën tuaj të butë dhe me një aromë të këndshme.
not rated 1,380 L Lexo më tepër
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Mente 1 L
Energji dhe shkëlqim. Me mente dhe klorofil. Me freskinë natyrale të mentes, kjo shampo bën shkumë jashtëzakonisht të butë. Me më shumë se 99% të përbërësve natyral kjo formulë i jep butësi trupit dhe flokëve tuaj dhe shkëlqim flokëve delikate. Evitoni kontaktin me sytë.  
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Ujë Tonik me Livando 200 ml
Uji i lules së Livandos është i pasur me veti medicinale dhe mund të përdoret në çdo kohë dhe për çdo rast. Është i përshtatshëm për tu përdorur për mbrojtje nga dielli dhe si maskë bukurie. Është freskues dhe pastrues.
not rated 1,230 L Shto në shportë
Naturado – Argile Blanche, Baltë e Bardhë Pluhur 300 gr
-Argjila e bardhë është e përkryer për lëkurën delikate dhe të ndjeshme. -Është shumë e pasur në minerale. -Është e butë, neutrale dhe mbuluese. -Lëndë e parë për përdorim të jashtëm. -Nuk përmban konservues. -Nuk shkakton irritime.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado – Argjilë jeshile e përgatitur
Argjilë jeshile Montmorillonite (Argjilë e pasur në alumin dhe që përmban sodium dhe magnesium). Përdorime të shumta. E gatshme për përdorim. Argjila jeshile Montmorillonite e pasur me Aloe Vera, mund të përdoret për të pastruar maskat e bukurisë, për të qetësuar dhimbjet e shkaktuara nga goditjet, pickimet nga insektet etj.  
not rated 1,720 L Shto në shportë
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 2.5 kg
-Balta e Gjelbër MONTMORILLONITE* ose Argjila, e ka prejardhjen nga shkëmbinj vullkanik dhe konsiderohet varieteti me interesin më të lartë terapeutik, plasticitet më të madh dhe aftësitë më të forta absorbuese.. -Nxjerrë nga gurore e hapur e Provence. -Përbërja e shkëlqyer e tokës, pastërtia e atmosferës dhe natyra vullkanike e zonës garantojnë një baltë të cilësisë së lartë që mban të paprekura vetitë e saj natyrore. -Krejtësisht e pastër nga ndotjet, papastërtitë dhe mbetjet e ajrit. Përpunuar pa përdorimin e rrezatimit jonizues* -Nuk i nënshtrohet ndonjë procesi kimik -Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe të kombinuar. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese. -Balta e Gjelbër e Naturado është e përshtatshme për përdorim kozmetik dhe farmaceutik.  
not rated 4,800 L Lexo më tepër
Shampo për trupin Ylang & Monoi 300 ml- So Bio Etic
Xhel dushi Bio me Ylang dhe Monoi.   Një udhëtim nën rrezet e diellit në Madagaskar ku do të zbuloni aromën e një tufe lulesh të bardha Ylang dhe aromën e plazheve ekzotike në verë.   Aromat dehëse që fshehin brenda udhëtime ekzotike, aroma mistike,  dhe plazhet imagjinare, ju ftojnë të mbyllni sytë dhe të ëndërroni.   Me një teskturë të butë,  pasuruar me aloe vera organike dhe aromën e saj të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment të këndshëm relaksi.   So Bio etic zgjodhi vajin e pastër të Ylang-ut i cili është një emblemë në ishullin e Madagaskarit.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic
Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit. Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames. Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…   99% e totalit të përbërësve me origjinë bimore 16% e totalit të përbërësve  nga mbjellje biologjike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic–Shampo Trupi me Argan & Lule Portokalli 300 ml
Përjetoni një udhëtim imagjinar në zemër të Marokut, me kombinimin e dy përbërësve të çmuar : vajin e Arganit dhe lulet e sapoçelura të Portokallit. ‘Dehuni’ nga aroma tipike e Lindjes dhe freskia e luleve të sapoçelura. Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aroma të ëmbla, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues. So Bio zgjodhi vajin e Arganit Maroken, i cili është prodhuar nga organizata e grave Essaouria, që është edhe vendi i origjinës së Arganit, i cili është i njohur për vetitë e tij të shkëlqyera.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 15% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic
Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane. Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.   Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.   So Bio etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic
Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale. Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm. So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 16% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Lexo më tepër