Mouthwash -Healthy Mouth – 473 ml

Mouthwash -Healthy Mouth –  473 ml   Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave.   Mënyra e … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
Mouthwash -Power Smile- 473 ml

Mouthwash -Power Smile-  473 ml Për dhëmbë të bardhë ! Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave. … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
Mouthwash -Sea Salt – 473 ml

Mouthwash -Sea Salt –  473 ml Per mbrojtje totale te gojes! Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Xhel larës për BEBE 400 ml
Ky xhel larës hipoalergjenik pastron me delikatesë lëkurën dhe flokët e bebes tuaj. I pasur në glicerinë dhe në lëngun e pastër biologjik të Aloe Verës, formula e tij pastruese mundëson krahas pastrimit dhe hidratim të mirë të lëkurës. Duke respektuar në maksimum ekuilibrin e lëkurës delikate të bebeve, ky xhel larës nuk irriton sytë si dhe shpërlahet me lehtësi. Parfumi i tij karakteristik dhe i freskët i detyrohet aromave të luleve të ndryshme me origjinë 100% natyrale.
not rated 1,700 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel i pastër organik i Aloe Verës 125 ml
I pasur në vitamina dhe minerale lëngu 100% i pastër i Aloe Verës posedon veti hidratuese, qetësuese, protektive, rigjeneruese për lëkurën. Xhel i aloes mbron lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe indeve të lëkurës. Ky produkt shumë i veçantë heq efektivisht papastërtitë e përditshme dhe të zakonshme të lëkurës. Formulë me 94% lëng i pastër biologjik Aloe Vera, xhelifiantë dhe konservues natyralë të përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. -Dermatologjikisht i testuar. - Hipoalergjenik
not rated 2,200 L Shto në shportë
Gjalpi i Karitesë (Shea Butter) 100% 75 ml
Është 100% i pastër   Shea Butter mund të përdoret për fytyrën, flokët dhe trupin. Hidraton dhe rigjeneron qelizat e lëkurës duke i dhuruar lëkurës tuaj trajtimin e duhur.  
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 300 gr
Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe mikse. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese.
not rated 1,020 L Shto në shportë
Acorelle- Spray për mbrojtje ndaj diellit fytyrë/trup SPF-30 100 ml
I ofron një mbrojtje shumë të lartë lëkurës së ndjeshme I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. Mbron në mënyrë efektive lëkurën e ndjeshme të fytyrës dhe trupit të fëmijëve të vegjël kundër UVA - UVB në sajë të përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar. Ky sprajt transparent dhe i butë është aleati më i mirë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga ekspozimi i diellit.
not rated 3,500 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj Lule Margaritë (Paquerette) spray 50ml
Veprimi dhe Përdorimi i vajit në kozmetikë: Emri latinisht i margaritës ka kuptim të pasur. Bellis perennis do të thotë e bukur, e përhershme, pra bukuri e përhershme. Ky karakterizim mund të përmbledhë dhe veprimin e vajit të margaritës. -Vaji i margarites, i njohur që nga lashtësia, kontribuon në mënyrë efektive për bukurinë dhe qëndrueshmërinë e gjirit. -Ai stimulon enët e gjakut dhe forcon indet e gjirit. Përdorimi i rregullt mban gjinjtë të fortë dhe rinore. -Rindërton konturet e fytyrës.
not rated 2,180 L Shto në shportë
Acorelle- Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml
Relaksues. Pa Sapun. Ky xhel është ideuar dhe përshtatur për flokët dhe lëkurën delikate të fëmijëve. Formula hipoalergjike, pa sapun, me Aloe Vera organike dhe hidratuese dhe me ujë termal pranveror, është e përshtatshme për lëkurën delikate dhe skalpin e fëmijëve. Ky xhel e lë lëkurën e fëmijëve të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme. Ky produkt garanton:
  • Formulë hipoalergjike dhe dermatologjike
  • Parfum me origjinë 100% natyrale
not rated 1,880 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Serum Anti-Age me Argan 30 ml
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Serum i cili përmban një grup të komponentëve të zgjedhur që kontribuojnë në zbutjen dhe shkëlqimin e lëkurës. Siguron rigjenerim dhe shkëlqim të menjëhershëm, ndërsa në sajë të përbërjes së tij të hollë, përthithet menjëherë. Formulë inovative e përbërë nga: -Bashkëveprimi i ekstrakteve të 3 frutave (pjeshkë, mollë dhe manaferra) që rrisin shkëlqimin e lëkurës. -Vaj Argani organik, i njohur për vetitë e tij ushqyese dhe tonifikuese që i ofron lëkurës. -Acid Hyaluronic, një përbërës që vërtetë ''aktivizon ' rininë, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës. -Soft-fokus pigments ari që ndriçojnënë në çast lëkurën e thatë . Një kujdes anti-plakje për çdo lloj lëkure që ofron karakteristika të drejtpërdrejta rimodelingu dhe efekte unike në shkëlqimin e lëkurës!
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Krem Dushi me Coco & Tiare 300 ml
Një udhëtim imagjinar në plazhet e Tahitit, me elementët aromatik të kokosit dhe të Gardenias Tahitiane (Tiara). Kjo shampo, me një teksturë të butë dhe e pasuruar me aromën e këndshme të aloes, e shndërron dushin tuaj në një moment kënaqësie dhe relaksi. So Bio zgjodhi Gardenian origjinale Tahitiane (Tiare), e cila mblidhet në mënyrë tradicionale nga prodhuesit e vendit.
not rated 1,200 L Shto në shportë
Naturado- Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml

Naturado Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml Sunscreen Face – Body SPF 30+ -Mbrojtje shumë e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Rekomandohet për rreze të forta dielli, për lëkurat e ndjeshme, intolerantë dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. … Continued

not rated 3,500 L Lexo më tepër
Naturado- Krem Dielli SPF 50+ Spray 100ml
-Mbrojtje shumë e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Rekomandohet për rreze të forta dielli, për lëkurat e ndjeshme, intolerantë dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. -Hidratues dhe veprim antioxidant. -Efektivisht mbron fytyrën dhe trupin kundër UVA – UVB falë përbërjes 100% natyrale dhe të certifikuar. -Filtrat minerale micronized që përmban mbeten në sipërfaqe të lëkurës dhe nuk ndërveprojnë me të. -Transparent dhe i butë ai është aleati më i mirë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga ekspozimi në diell. -Formulimi i lehtë jo-ngjitës premton aplikim transparent pa shenja të bardha. -Përthithet menjëherë pa lënë gjurmë yndyre në lëkurë. -Pasuruar me vaj kokosi & Buriti, gjithashtu dhe gjalpë Karite, është një kujdes i plotë, ushqyes, rigjenerues dhe antioksidant për lëkurën e fytyrës.
not rated 4,300 L Lexo më tepër
So Bio-Fleur immortelle Serum Tenseur Immediat 15 ml
Serumi tonifikon lëkurën dhe zbut rrudhat. Drita cilësi Ultra,-Elihrison lartë dhe Argan vajra, është zhytur shpejt, duke i dhënë një efekt heqjen dukshme. Përdoreni poshtë kremit të ditës ose në çdo kohë të ditës, madje edhe mbi make-up për shkëlqim të menjëhershëm. Lëkura duket më e freskët, më e tonifikuar dhe e lëmuar.   98% e totalit me origjinë natyrale 23% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 2,800 L Lexo më tepër
Qumësht pastrues hidratant me Aloe Vera 200 ml- So Bio Etic
Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky qumësht pastron, hidraton dhe heq në mënyrë efektive makeup- in dhe papastërtitë e lëkurës.
not rated 1,400 L Lexo më tepër
Krem Hidratant 24H me Aloe Vera 50 ml- So Bio Etic
Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera! Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese. Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët! 24 orë hidratim intensiv bazuar në lëngun e pastër të aloes, gjalpit të Karitesë dhe përbërësve të tjerë bimorë. Veprim rigjenerues dhe qetësues. Efikasitetit të qëndrueshëm Teksturë e pasur e cila mbron dhe ushqen lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
not rated 2,000 L Shto në shportë
Ujë Tonik Hidratant me Aloe Vera 200 ml- So Bio Etic
Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera! Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese. Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët!! Hidraton dhe Tonifikon në mënyrë efektive të gjitha llojet e lëkurës Locioni Tonik So Bio kompleton pastrimin dhe tonifikimin e lëkurës. E lë lëkurën të butë, të freskët dhe të hidratuar.
not rated 1,300 L Lexo më tepër
Scrub për fytyrën me Aloe Vera 150 ml- So Bio Etic
Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky scrub pastron në thellësi lëkurën e fytyrës tuaj duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar dhe të freskët.
not rated 1,850 L Shto në shportë
Shampo për trupin Ylang & Monoi 300 ml- So Bio Etic
Xhel dushi Bio me Ylang dhe Monoi.   Një udhëtim nën rrezet e diellit në Madagaskar ku do të zbuloni aromën e një tufe lulesh të bardha Ylang dhe aromën e plazheve ekzotike në verë.   Aromat dehëse që fshehin brenda udhëtime ekzotike, aroma mistike,  dhe plazhet imagjinare, ju ftojnë të mbyllni sytë dhe të ëndërroni.   Me një teskturë të butë,  pasuruar me aloe vera organike dhe aromën e saj të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment të këndshëm relaksi.   So Bio etic zgjodhi vajin e pastër të Ylang-ut i cili është një emblemë në ishullin e Madagaskarit.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic
Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit. Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames. Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…   99% e totalit të përbërësve me origjinë bimore 16% e totalit të përbërësve  nga mbjellje biologjike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic–Shampo Trupi me Argan & Lule Portokalli 300 ml
Përjetoni një udhëtim imagjinar në zemër të Marokut, me kombinimin e dy përbërësve të çmuar : vajin e Arganit dhe lulet e sapoçelura të Portokallit. ‘Dehuni’ nga aroma tipike e Lindjes dhe freskia e luleve të sapoçelura. Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aroma të ëmbla, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues. So Bio zgjodhi vajin e Arganit Maroken, i cili është prodhuar nga organizata e grave Essaouria, që është edhe vendi i origjinës së Arganit, i cili është i njohur për vetitë e tij të shkëlqyera.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 15% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic
Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane. Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.   Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.   So Bio etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic
Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale. Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm. So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 16% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo trupi me qumësht gomarice 300 ml- So Bio Etic
Xhel bio për të gjithë familjen me Qumështin e Gomaricës. Kthejeni dushin tuaj të përditshëm në një moment relaksi duke shijuar butësinë dhe hidratimin në maksimum.   Zbuloni kremin ushqyes të dushit me Qumështin e Gomaricës. I njohur për vetitë e tij rigjeneruese, në kombinim me gjalpin e Karitesë (Shea Butter) dhe me Aloe Vera, është shumë  efikas për të patur një lëkurë sa më të butë dhe të hidratuar. SO BIO'étic® zgjodhi qumështin e gomaricës i mirënjohur për virtytet & vlerat e tij në kozmetikë. Legjenda tregon se Kleopatra e ka përdorur këtë qumësht për tu larë në mënyrë që të ruajë bukurinë e saj.   98% e totalit me origjinë natyrore 11% e totalit të përbërësit nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë