So Bio Etic- Eau Micellaire 3n1 500 ml
Uji mishelar 3 në 1 është dizenjuar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe ato reaktive. I pasur në lëngun e pastër Aloe Vera bio si dhe ujin floral të trëndafilit bio, ky ujë siguron një pastrim delikat dhe efektiv të fytyrës, syve dhe buzëve. Mishelat që gjenden në këtë përbërje realizojnë një përthithje perfekte të papastërtisë së poreve duke respektuar ekuilibrat e lëkurës. Kësisoj lëkura mbetet e pastër, rigjen rehatinë dhe freskinë e saj origjinale.
not rated 1,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel larës për BEBE 400 ml
Ky xhel larës hipoalergjenik pastron me delikatesë lëkurën dhe flokët e bebes tuaj. I pasur në glicerinë dhe në lëngun e pastër biologjik të Aloe Verës, formula e tij pastruese mundëson krahas pastrimit dhe hidratim të mirë të lëkurës. Duke respektuar në maksimum ekuilibrin e lëkurës delikate të bebeve, ky xhel larës nuk irriton sytë si dhe shpërlahet me lehtësi. Parfumi i tij karakteristik dhe i freskët i detyrohet aromave të luleve të ndryshme me origjinë 100% natyrale.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Acorelle- Xhel Pastrues për Fëmijët (Trup & Flokë) 400 ml
Relaksues. Pa Sapun. Ky xhel është ideuar dhe përshtatur për flokët dhe lëkurën delikate të fëmijëve. Formula hipoalergjike, pa sapun, me Aloe Vera organike dhe hidratuese dhe me ujë termal pranveror, është e përshtatshme për lëkurën delikate dhe skalpin e fëmijëve. Ky xhel e lë lëkurën e fëmijëve të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme. Ky produkt garanton:
  • Formulë hipoalergjike dhe dermatologjike
  • Parfum me origjinë 100% natyrale
not rated 1,880 L Lexo më tepër
So Bio-Fleur immortelle Serum Tenseur Immediat 15 ml
Serumi tonifikon lëkurën dhe zbut rrudhat. Drita cilësi Ultra,-Elihrison lartë dhe Argan vajra, është zhytur shpejt, duke i dhënë një efekt heqjen dukshme. Përdoreni poshtë kremit të ditës ose në çdo kohë të ditës, madje edhe mbi make-up për shkëlqim të menjëhershëm. Lëkura duket më e freskët, më e tonifikuar dhe e lëmuar.   98% e totalit me origjinë natyrale 23% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio– Qumësht pastrues me Fleur d’Immortelle 250ml
Larës i specializuar për efikasitet të lartë me ekstrakte nga një shumëllojshmëri e rrallë dhe e çmuar e luleve organike Helichrysum. Vaji esencial Helichrysum stimulon mikroqarkullimin dhe prodhimin e kolagjenit dhe elastinit duke nxitur rigjenerimin e qelizave. Qumësht Pastrues për fytyrën dhe sytë, pasuruar me përbërës natyral dhe organik, pastron butësisht lëkurën dhe mbulon në mënyrë efektive nevojat e lëkurës së maturuar për kujdes të specializuar. Përmban Helichrysum organik dhe agjentë të butë pastrues. Pastron dhe njëkohësisht ushqen lëkurën duke i ofruar asaj butësi dhe freski. Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit. 98% e totalit me origjinë natyrale 20% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,800 L Lexo më tepër
Qumësht pastrues hidratant me Aloe Vera 200 ml- So Bio Etic
Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky qumësht pastron, hidraton dhe heq në mënyrë efektive makeup- in dhe papastërtitë e lëkurës.
not rated 1,400 L Lexo më tepër
Krem Hidratant 24H me Aloe Vera 50 ml- So Bio Etic
Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera! Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese. Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët! 24 orë hidratim intensiv bazuar në lëngun e pastër të aloes, gjalpit të Karitesë dhe përbërësve të tjerë bimorë. Veprim rigjenerues dhe qetësues. Efikasitetit të qëndrueshëm Teksturë e pasur e cila mbron dhe ushqen lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
not rated 2,000 L Shto në shportë
Ujë Tonik Hidratant me Aloe Vera 200 ml- So Bio Etic
Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera! Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese. Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët!! Hidraton dhe Tonifikon në mënyrë efektive të gjitha llojet e lëkurës Locioni Tonik So Bio kompleton pastrimin dhe tonifikimin e lëkurës. E lë lëkurën të butë, të freskët dhe të hidratuar.
not rated 1,300 L Lexo më tepër
So Bio Etic – Ujë micellar me Aloe Vera 500 ml
Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera! Në zemër të bimës përqëndrohen përfitimet hidratuese të Aloe Verës. Aty fshihen të gjitha vetitë rigjeneruese dhe qetësuese. Bio Etic për përgatitjen e serisë Aloe Vera ka zgjedhur më të mirën që ka për të dhënë Aloe: lëngun e saj të pastër dhe të freskët! EAU MICELLAIRE me Aloe -Trëndafil – Bisabolol Ujë i projektuar posaçërisht për heqjen e grimit, pastron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme / lëkurën reaktive. Siguron pastrimin e butë të fytyrës, syve dhe buzëve. Kombinon vetitë rigjeneruese dhe hidratuese të aloes organike me vetitë qetësuese dhe tonifikuese të ujit të  lules së kamomilit  dhe trëndafilit me efektin anti-inflamatr të përbërësit natyral aktiv Bisabolol. Formulë jashtëzakonisht e butë, pastron tërësisht grimin dhe papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Lëkura rifiton relaksin dhe freskinë e saj origjinale. Shpëlarja nuk është e nevojshme. Testuar dermatologjikisht Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
not rated 1,700 L Shto në shportë
So Bio Etic–Qumësht pastrues me Aloe Vera 200 ml
Qumësht Pastrues FYTYRË / SY ALOE - TRËNDAFIL – BISABOLOL, për lëkurën sensitive Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera organike! Pastrues i formuluar posaçërisht pastrimin e lëkurës dhe makeup-it. Pastron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme / reaktive. Cilësia e tij unike siguron pastrimin e butë të syve dhe buzëve. Ajo kombinon vetitë rigjeneruese dhe hidratues të aloes organike me vetitë qetësuese dhe tonifikuese të trëndafilit me veprimin anti-inflamator të përbërësit natyral Bisabolol. Formulë jashtëzakonisht e butë, largon tërësisht papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Lëkura e butë dhe e hidratuar rikthehet në komoditetin dhe freskinë e saj origjinale. Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
not rated 1,400 L Shto në shportë
Scrub për fytyrën me Aloe Vera 150 ml- So Bio Etic
Përshkrimi: I pasuruar me lëngun organik të pastër të Aloe Verës, ky scrub pastron në thellësi lëkurën e fytyrës tuaj duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar dhe të freskët.
not rated 1,850 L Shto në shportë
Shampo për trupin Ylang & Monoi 300 ml- So Bio Etic
Xhel dushi Bio me Ylang dhe Monoi.   Një udhëtim nën rrezet e diellit në Madagaskar ku do të zbuloni aromën e një tufe lulesh të bardha Ylang dhe aromën e plazheve ekzotike në verë.   Aromat dehëse që fshehin brenda udhëtime ekzotike, aroma mistike,  dhe plazhet imagjinare, ju ftojnë të mbyllni sytë dhe të ëndërroni.   Me një teskturë të butë,  pasuruar me aloe vera organike dhe aromën e saj të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment të këndshëm relaksi.   So Bio etic zgjodhi vajin e pastër të Ylang-ut i cili është një emblemë në ishullin e Madagaskarit.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic
Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit. Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames. Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…   99% e totalit të përbërësve me origjinë bimore 16% e totalit të përbërësve  nga mbjellje biologjike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic–Shampo Trupi me Argan & Lule Portokalli 300 ml
Përjetoni një udhëtim imagjinar në zemër të Marokut, me kombinimin e dy përbërësve të çmuar : vajin e Arganit dhe lulet e sapoçelura të Portokallit. ‘Dehuni’ nga aroma tipike e Lindjes dhe freskia e luleve të sapoçelura. Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aroma të ëmbla, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues. So Bio zgjodhi vajin e Arganit Maroken, i cili është prodhuar nga organizata e grave Essaouria, që është edhe vendi i origjinës së Arganit, i cili është i njohur për vetitë e tij të shkëlqyera.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 15% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic
Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane. Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.   Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.   So Bio etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic
Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale. Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm. So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 16% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo trupi me qumësht gomarice 300 ml- So Bio Etic
Xhel bio për të gjithë familjen me Qumështin e Gomaricës. Kthejeni dushin tuaj të përditshëm në një moment relaksi duke shijuar butësinë dhe hidratimin në maksimum.   Zbuloni kremin ushqyes të dushit me Qumështin e Gomaricës. I njohur për vetitë e tij rigjeneruese, në kombinim me gjalpin e Karitesë (Shea Butter) dhe me Aloe Vera, është shumë  efikas për të patur një lëkurë sa më të butë dhe të hidratuar. SO BIO'étic® zgjodhi qumështin e gomaricës i mirënjohur për virtytet & vlerat e tij në kozmetikë. Legjenda tregon se Kleopatra e ka përdorur këtë qumësht për tu larë në mënyrë që të ruajë bukurinë e saj.   98% e totalit me origjinë natyrore 11% e totalit të përbërësit nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë