Acorelle- Crème solaire teintée 30 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 30 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
Acorelle- Crème solaire teintée 50 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 50 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Eau Micellaire 3n1 500 ml
Uji mishelar 3 në 1 është dizenjuar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe ato reaktive. I pasur në lëngun e pastër Aloe Vera bio si dhe ujin floral të trëndafilit bio, ky ujë siguron një pastrim delikat dhe efektiv të fytyrës, syve dhe buzëve. Mishelat që gjenden në këtë përbërje realizojnë një përthithje perfekte të papastërtisë së poreve duke respektuar ekuilibrat e lëkurës. Kësisoj lëkura mbetet e pastër, rigjen rehatinë dhe freskinë e saj origjinale.
not rated 1,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel i pastër organik i Aloe Verës 125 ml
I pasur në vitamina dhe minerale lëngu 100% i pastër i Aloe Verës posedon veti hidratuese, qetësuese, protektive, rigjeneruese për lëkurën. Xhel i aloes mbron lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe indeve të lëkurës. Ky produkt shumë i veçantë heq efektivisht papastërtitë e përditshme dhe të zakonshme të lëkurës. Formulë me 94% lëng i pastër biologjik Aloe Vera, xhelifiantë dhe konservues natyralë të përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. -Dermatologjikisht i testuar. - Hipoalergjenik
not rated 2,200 L Shto në shportë
Rosalia- Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy 200 ml
Qumësht pastrues për fytyrë dhe sy, me vajin e trëndafilit të egër dhe me vajin e kajsisë. Me delikatesë pastron dhe largon make-up-in në mënyrë perfekte. Kombinimi i vajit të trëndafilit të egër, me ujin e lules gooseberry dhe vajin e kajsisë, i dhuron lëkurës hidratim dhe freski.
not rated 2,300 L Shto në shportë
So Bio Etic- Buzekuq nr. 04 Purple 4.5 gr
Buzëkuqi Colour & Care i vesh buzët  me ngjyra të ndritshme! Pasuruar me vajin e Ricinit (Castor oil), me vajin e Arganit dhe vajin organik Raspberry. I lehtë për tu aplikuar, u ofron buzëve butësi dhe i ushqen ato. Ekstrakti Madder ofron shkëlqim dhe intensitet të ngjyrave dhe mbron buzët në sajë të vetive të tij  antioksidante. Teksturë e mëndafshtë e cila mbron & zbut buzët Ofron extra hidratim & volum Rezultati: përveç ushqimit dhe hidratimit, buzët janë të stolisura me ngjyra të gjalla. Ato janë super!
not rated 2,400 L Shto në shportë
So Bio Etic- Buzekuq nr. 03 Rosewood 4.5 gr
Buzëkuqi Colour & Care i vesh buzët  me ngjyra të ndritshme! Pasuruar me vajin e Ricinit (Castor oil), me vajin e Arganit dhe vajin organik Raspberry. I lehtë për tu aplikuar, u ofron buzëve butësi dhe i ushqen ato. Ekstrakti Madder ofron shkëlqim dhe intensitet të ngjyrave dhe mbron buzët në sajë të vetive të tij  antioksidante. Teksturë e mëndafshtë e cila mbron & zbut buzët Ofron extra hidratim & volum Rezultati: përveç ushqimit dhe hidratimit, buzët janë të stolisura me ngjyra të gjalla. Ato janë super!
not rated 2,400 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Buzekuq nr. 02 Coral 4.5 gr
Buzëkuqi Colour & Care i vesh buzët  me ngjyra të ndritshme! Pasuruar me vajin e Ricinit (Castor oil), me vajin e Arganit dhe vajin organik Raspberry. I lehtë për tu aplikuar, u ofron buzëve butësi dhe i ushqen ato. Ekstrakti Madder ofron shkëlqim dhe intensitet të ngjyrave dhe mbron buzët në sajë të vetive të tij  antioksidante. Teksturë e mëndafshtë e cila mbron & zbut buzët Ofron extra hidratim & volum Rezultati: përveç ushqimit dhe hidratimit, buzët janë të stolisura me ngjyra të gjalla. Ato janë super!
not rated 2,400 L Shto në shportë
So Bio Etic- Buzekuq nr. 01 Rouge Baiser 4.5 gr
Buzëkuqi Colour & Care i vesh buzët  me ngjyra të ndritshme! Pasuruar me vajin e Ricinit (Castor oil), me vajin e Arganit dhe vajin organik Raspberry. I lehtë për tu aplikuar, u ofron buzëve butësi dhe i ushqen ato. Ekstrakti Madder ofron shkëlqim dhe intensitet të ngjyrave dhe mbron buzët në sajë të vetive të tij  antioksidante. Teksturë e mëndafshtë e cila mbron & zbut buzët Ofron extra hidratim & volum Rezultati: përveç ushqimit dhe hidratimit, buzët janë të stolisura me ngjyra të gjalla. Ato janë super!
not rated 2,400 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Gloss Shine 03 7ml
Mrekullisht hidratues, buzë për tu puthur! GLOSS PËR SHKËLQIM 01 Beige nude Pigmente mineralesh dhe iridescent, elementë natyral të cilët ofrojnë shkëlqim natyral dhe intensiv të papërmbajtshëm! I butë, strukturë jo-ngjitëse, pasuruar me vaj Raspberry, Kajsi dhe vaj Castor për të ushqyer dhe hidratuar buzët. Teksturë e butë dhe e pasur, përdoret vetëm ose mbi buzëkuq për shkëlqim shtesë.
not rated 1,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Gloss Shine 01 BEIGE 7ml Nude
Mrekullisht hidratues, buzë për tu puthur! GLOSS PËR SHKËLQIM 01 Beige nude Pigmente mineralesh dhe iridescent, elementë natyral të cilët ofrojnë shkëlqim natyral dhe intensiv të papërmbajtshëm! I butë, strukturë jo-ngjitëse, pasuruar me vaj Raspberry, Kajsi dhe vaj Castor për të ushqyer dhe hidratuar buzët. Teksturë e butë dhe e pasur, përdoret vetëm ose mbi buzëkuq për shkëlqim shtesë.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
So Bio Etic- Concealer 02 BEIGE MEDIUM 10 gr
Sekreti për një lëkurë të përsosur me anë të pesë veprime: 1) mbulon rrathët e errët poshtë syve. 2) Eliminon defektet e vogla dhe skuqjet. 3) Zvogëlon rrathët poshtë syve, qeskat dhe enjtjet falë ekstraktit Grano saraceno që përmban. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Ndriçon fytyrën në sajë të mikrosferave duke reflektuar në dritën e diellit. -Struktura e tij e mëndafshtë e bën atë lehtësisht të përshtatshëm me lëkurën. -Përmban  sfungjer natyral brenda paketimit. -Nuk bllokon poret -Testuar dermatologjikisht, përbërje jo-komedogjene.
not rated 2,800 L 1,960 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
So Bio Etic- Concealer 01 BΕIGE CLAIR 10 gr
Sekreti për një lëkurë të përsosur me anë të pesë veprime: 1) mbulon rrathët e errët poshtë syve. 2) Eliminon defektet e vogla dhe skuqjet. 3) Zvogëlon rrathët poshtë syve, qeskat dhe enjtjet falë ekstraktit Grano saraceno që përmban. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Ndriçon fytyrën në sajë të mikrosferave duke reflektuar në dritën e diellit. -Struktura e tij e mëndafshtë e bën atë lehtësisht të përshtatshëm me lëkurën. -Përmban  sfungjer natyral brenda paketimit. -Nuk bllokon poret -Testuar dermatologjikisht, përbërje jo-komedogjene.
not rated 2,800 L 1,960 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
So Bio Etic- Blush Lumiere Rouge 02 Coral 4.5 gr
Rouge me teksturë të butë që reflekton dritën dhe siguron një shkëlqim natyral duke e lënë lëkurën të shëndetshme. Përmban pigmente mineralesh që ndriçojnë mollëzat. Teksturë e mëndafshtë, pasuruar me pudër orizi e cila krijon një ndjesi relaksi në lëkurë.  
not rated 2,000 L 1,400 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
So Bio Etic – Bronze Powder 01, 7gr
Pudër e lehtë e cila i ofron fytyrës ngjyrë verore gjatë gjithë vitit.
 • Ndriçon natyralisht të gjitha tonet e lëkurës për një rezultat nxirjeje pa diell.
 • Kontrast ngjyrash, që lejon miksimin e dëshiruar të ngjyrave të ngrohta kafe me ngjyrën e artë të floririt duke ofruar një look veror me efekt të shkëlqyer.
 • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.
not rated 2,800 L 1,960 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
So Bio Etic – Triple Eye Shadow 01 Purple melody 1,8 gr
Luani me ngjyrat, duke krijuar kombinime pafund dhe unike me tone të trefishtë nga So Bio ETIC. Pigmente minerale të kombinuara me përbërës të ylbertë natyrorë, ofrojnë shkëlqim dhe intensitet të pakrahasueshëm. Cilësi ekstremisht e qëndrueshme, përhapet lehtë dhe në mënyrë të barabartë. Pasuruar me pudër Orizi dhe ekstrakt Macadamia, ofrojnë një qëndrueshmëri të butë dhe të rehatshme. Kompozime të testuara nga Okulistë, të përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
not rated 2,400 L 1,680 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
So Bio Etic- Laps për konturin e buzëve, 01 Nude
Rikthejini buzëve tuaja gjallërinë që u mungon me konturin e buzëve SO'BiO ETIC! Laps bio për konturin e buzëve në ngjyrë neutrale Nxjerr në pah më të bukurën e buzëve tuaja duke ofruar një rezultat glamour dhe magjepsës. Siguron saktësinë dhe stabilitetin për buzë në formë të përkryer. Garanton qëndrueshmërinë e buzëkuqit apo shkëlqyesit për një kohë të gjatë. Përmban pigmente mineralesh për harmoni dhe kombinim të suksesshëm të ngjyrave. Ekskluzivisht përbërje natyrale me gjalpin organik Shea butter, vajin e Arganit dhe dyllin e bletëve. Kombinohen sëbashku për të ofruar butësi dhe gjithashtu sigurojnë një ndjenjë të vërtetë relaksi në aplikim.
not rated 1,300 L 950 L Shto në shportë
BB Compact Corrector Universal 01- So Bio Etic
Sekreti për një lëkurë të përsosur me anë të pesë veprime: 1) mbulon rrathët e errët poshtë syve. 2) Eliminon defektet e vogla dhe skuqjet. 3) Zvogëlon rrathët poshtë syve, qeskat dhe enjtjet falë ekstraktit Grano saraceno që përmban. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Ndriçon fytyrën në sajë të mikrosferave duke reflektuar në dritën e diellit. Struktura e tij e mëndafshtë e bën atë lehtësisht të përshtatshëm me lëkurën. Përmban  sfungjer natyral brenda paketimit. Nuk bllokon poret Testuar dermatologjikisht, përbërje jo-komedogjene.
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Laps për konturet e buzëve- Bois de Rose 02
Laps për konturet e buzëve- Bois de Rose 02 Nxjerr në pah më të bukurën e buzëve tuaja duke ofruar një rezultat glamour dhe magjepsës. Siguron saktësinë dhe stabilitetin për buzë në formë të përkryer. Garanton qëndrueshmërinë e buzëkuqit apo shkëlqyesit për një kohë të gjatë. Përmban pigmente mineralesh për harmoni dhe kombinim të suksesshëm të ngjyrave. Ekskluzivisht përbërje natyrale me gjalpin organik Shea butter, vajin e Arganit dhe dyllin e bletëve. Kombinohen sëbashku për të ofruar butësi dhe gjithashtu sigurojnë një ndjenjë të vërtetë relaksi në aplikim.
not rated 1,300 L Shto në shportë
So Bio Etic- Laps ngjyrë kafe për sytë 02
Lapsi i syve i So Bio Etic ofron: preçizion, uniformitet dhe qëndrueshmëri për një kohë të gjatë. Ngjyrë e thellë, aplikohet lehtë, teksturë e butë, të gjitha këto falë përbërësve të tij organik.
 • Preçizion absolut, qëndrueshmëri, efekt që zgjat
 • Teksturë jashtëzakonisht e butë.
 • Pigmente minerale për ngjyrë të thellë dhe intensive.
 • Pasuruar me vaj argani, gjalpë Karite dhe dyll blete për të patur ekstra komfort
not rated 1,300 L Shto në shportë
So Bio Etic- Kajal/ ngjyrë e zezë e fortë 4gr
Kajal... sekreti për të marrë pamjen ekzotike të Orientit ose një look perfekt! Kajal është Kohl tradicionalisht është përdorur nga gratë në Indi dhe në Marok. Forma konike lejon aplikim sa më të lehtë dhe të saktë direkt në zonën e sipërme dhe të poshtme të qepallave. Për shkak të teksturës së butë, kajali mund të përdoret për errësimin e kapakëve të syve për të krijuar efektin “smooky eyes”. Përmban përbërës 100% natyralë. Pasuruar me dyllin Carnauba dhe vajin organik të Arganit, kajal-i ofron rehati të madhe dhe butësi gjatë aplikimit.
not rated 2,800 L Lexo më tepër
So Bio Etic- CC Cream Teint Natural 02, 30 ml
CC krem (Color Cream) me acid Hyaluronic dhe shegë ka kombinuar kujdesin anti-rrudhë dhe make-up në pesë veprime të ndryshme:   1) mbulon skuqjet ose njollat në sajë të gingo biloba dhe pigmenteve të mineraleve që ai përmban. 2) Kompozimi me acidin Hyaluronic dhe Gjalpin organik të Karitesë ushqen dhe hidraton lëkurën. 3) ekstrakti i frutit ndriçon dhe shkëlqen lëkurën. 4) Përmban vaj shege, antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën kundër plakjes. 5) Ajo mbron nga dielli me faktor SPF 10.
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- CC Cream Teint Natural 01 30 ml
Gjenerata e re e CC Crem (Color Cream) me acid Hyaluronic dhe vaj Shege kombinon kujdesin anti-age dhe makijazhin në 5 veprime të ndryshme.   1) Mbulon skuqjet dhe njollat në sajë të Gingo biloba dhe pigmentet e mineraleve që ai përmban. 2) Kompozim i pasur me Acid Hyaluronic dhe Shea butter organik, ushqen dhe hidraton lëkurën. 3) Me ekstrakt frutash dhe mikrosfera shkëlqyese, ndriçon dhe nxjerr në pah lëkurën. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Mbron nga dielli në sajë të filtrave natyrorë me faktor mbrojtës SPF10.
not rated 2,800 L Lexo më tepër
So Bio Etic- EAU DE TEINT N°03 (BEIGE DORÉ)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- EAU DE TEINT N°01 (BEIGE NUDE)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.  
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- EAU DE Teint nr.02 (Beige Eclat)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- Eye Liner Liquide 01- Noir Chic
Eye liner Liquid  ngjyrë e zezë intensive. Majë e e tij e butë ëahtë projektuar posaçërisht për rezultate absolutisht të qëndrueshme. Aplikohet thjeshtë dhe thahet menjëherë. Pigmente mineralesh për ngjyrë  të thellë dhe të qëndrueshme. Pasuruar me ujë lule Kamomili për një butësi të veçantë në sytë tuaj.
not rated 2,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Laps i Zi për Sytë 01- Noir Intense
Lapsi i zi i So Bio Etic ofron: preçizion, uniformitet dhe qëndrueshmëri për një kohë të gjatë. Ngjyrë e thellë, aplikohet lehtë, teksturë e butë, të gjitha këto falë përbërësve të tij organik.
 • Preçizion absolut, qëndrueshmëri, efekt që zgjat
 • Teksturë jashtëzakonisht e butë.
 • Pigmente minerale për ngjyrë të thellë dhe intensive.
 • Pasuruar me vaj argani, gjalpë Karite dhe dyll blete për të patur ekstra komfort
not rated 1,300 L Shto në shportë
Lift’Argan – CC Cream Exceptional Radiance 40ml
Kremi CC Lift'Argan është për kujdesin e plotë të fytyrës, synon pamjen e mirë dhe të shëndetshme të saj, gjithashtu fokusohet në korrigjimin e cilësisë së lëkurës duke kombinuar gjashtë veprime: 1) SHKËLQIM: pluhur natyral i Perlave dhe kompleksi i Mollës- Pjeshkës– Mjedrës që ndriçojnë lëkurën. 2) LËKURË E BUKUR & E SHËNDETSHME: pigmentet natyrore në ngjyrën e kajsisë konsolidojnë dhe mbrojnë lëkurën. 3) HIDRATIM: Vaji i Arganit & acidi Yaloronik shërbejnë për ti ofruar lëkurës relaks dhe hidratim. 4) KORRIGJON & STANDARTIZON CILËSINË E LËKURËS : Pigmente me origjinë natyrore që korrigjojnë ‘defekte’ te tilla si rrudhat dhe poret e zmadhuara. 5) Texturë e mëndafshtë: pluhuri organik i Silicit e zbut dhe e lë të mëndafshtë lëkurën. 6) VEPRIM QETËSUES: përbërësi aktiv natyral alpha-bisabolol redukton skuqjet, acarimet dhe zbut lëkurën.
not rated 4,000 L Shto në shportë
So Bio Etic–Qumësht pastrues me Aloe Vera 200 ml
Qumësht Pastrues FYTYRË / SY ALOE - TRËNDAFIL – BISABOLOL, për lëkurën sensitive Hidratim & Freski me lëngun e pastër të Aloe Vera organike! Pastrues i formuluar posaçërisht pastrimin e lëkurës dhe makeup-it. Pastron dhe qetëson lëkurën e ndjeshme / reaktive. Cilësia e tij unike siguron pastrimin e butë të syve dhe buzëve. Ajo kombinon vetitë rigjeneruese dhe hidratues të aloes organike me vetitë qetësuese dhe tonifikuese të trëndafilit me veprimin anti-inflamator të përbërësit natyral Bisabolol. Formulë jashtëzakonisht e butë, largon tërësisht papastërtitë duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Lëkura e butë dhe e hidratuar rikthehet në komoditetin dhe freskinë e saj origjinale. Formulë e testuar nga okulistë, i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
not rated 1,400 L Shto në shportë