Krem nate rigjenerues

Krem nate rigjenerues – Lekure normale ne te thate- – Kremi i natës rigjenerues është i ngarkuar me përbërës aktivë natyralë dhe organikë, për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën tonë. Ajo i siguron lëkurës tuaj të gjithë elementët e nevojshëm … Continued

not rated 1,400 L Shto në shportë
Krem Dite Anti Age Mature Skin

Kremi i Ditës Rosy Firming Radiance hidraton, forcon dhe rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës. Lekura rifreskohet dhe rigjallërohet. I pasur me qumesht blete, vaj aragani dhe vajin e lules kamelia. TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT – Përshtatur me lëkurë të ndjeshme – 99% … Continued

not rated 4,350 L Shto në shportë
Acorelle- Crème solaire teintée 30 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 30 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
Acorelle- Crème solaire teintée 50 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 50 SPF për fytyrë.
 • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
 • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
 • Pa aromë
 • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Serum hidratant me Aloe Vera 50 ml
Lëkura e ndjeshme është veçanërisht e prirur për të patur skuqje të përkohshme, ndjesinë e tërheqjes dhe irritime të shpeshta. Serumi hidratant SO'BiO étic® është projektuar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme dhe të dehidratuar. Ofron hidratim të thellë për shkak të koncentrimit të lartë të lëngut të pastër të Aloe Verës, të përforcuar nga prania e liposomeve organike të Aloes.
not rated 2,000 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel i pastër organik i Aloe Verës 125 ml
I pasur në vitamina dhe minerale lëngu 100% i pastër i Aloe Verës posedon veti hidratuese, qetësuese, protektive, rigjeneruese për lëkurën. Xhel i aloes mbron lëkurën dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe indeve të lëkurës. Ky produkt shumë i veçantë heq efektivisht papastërtitë e përditshme dhe të zakonshme të lëkurës. Formulë me 94% lëng i pastër biologjik Aloe Vera, xhelifiantë dhe konservues natyralë të përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. -Dermatologjikisht i testuar. - Hipoalergjenik
not rated 2,200 L Shto në shportë
So Bio Etic- Serum Eclat Anti-Age me vaj Argani & acid Hyaluronic 30 ml
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Ky serum sjell së bashku një grup komponentësh të zgjedhur që kontribuojnë në zbutjen dhe shkëlqimin e lëkurës. Siguron rigjenerim dhe shkëlqim të menjëhershëm, dhe në sajë të teksturës së tij të hollë dhe plot shkëlqim, absorbohet  menjëherë. Përbërja e këtij sërumi përfshin:
 • Kombinimin e ekstraktit të tre frutave (pjeshkë, mollë dhe mjedër) që rrit shkëlqimIin e lëkurës.
 • Vaj organik Argani, i njohur për elasticitetin dhe rigjenerimin që i ofron lëkurës.
 • Acid Hyaluronic, një komponent që me të vërtetë 'aktivizon' rininë, duke përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.
 • Pigmente ari për shkëlqimin e lëkurës.
 
not rated 3,800 L Shto në shportë
Rosalia- Crème Hypoallergenique 50 ml
Për lëkurë delikate Dite & Nate Ky krem organik, rigjenerues, 24 orësh, është krijuar sidomos për lëkurën e ndjeshme dhe intolerante. 100% e përbërësve janë natyrale. Për të rigjeneruar, ushqyer dhe zbutur lëkurën, janë përzgjedhur me shumë kujdes përbërës të cilët përmbushin plotësisht nevojat e një lëkure të ndjeshme, si:
 • Wild Rose oil*
 • Bio Hazelnut Oil Bio
 • Sedge Oil Bio
 • Castor oil Bio,
 • Rosewater gooseberry Bio,
 • Shea Butter Bio,
 • Vitamine E.
 
not rated 5,500 L Shto në shportë
Lift Argan- Emulsion Matifiante Sublime 50 ml
Për lëkurë mikse. I krijuar  për nevojat specifike të lëkurës mikse, ky  krem sublim, me një teksturë të shkëlqyer, pastron dhe hidraton lëkurën.  
not rated 5,000 L Shto në shportë
So Bio Etic- Protective Day Fluide me Qumësht Gomarice & Probiotics 50 ml
E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës Mbrojtësi i lëkurës  tuaj! E dobësuar nga sulmet e jashtme, lëkura, humbet me kalimin e kohës efektivitetin e barrierës mbrojtëse, duke shkaktuar disbalancat dermatologjike. SO'BiO étic® zgjodhi për të pasuruar ktë përbërje, qumështin e gomaricës me probiotik natyror, për të krijuar një mbrojtje efektive, që do të ndihmojë lëkurën në një rol mbrojtës.  
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- Krem nate për rigjenerimin e lëkurës / Maskë me qumësht gomarice 50 ml
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Mbrojtësi i lëkurës  tuaj! SO'BiO étic® zgjodhi për të pasuruar këtë përbërje, qumështin e gomaricës me probiotik natyror, për të krijuar një mbrojtje efektive, që do të ndihmojë lëkurën në një rol mbrojtës.  
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- Krem nate me ujë të oksigjenuar 50 ml
Ideal për lëkurën e lodhur. Detoksifikoni lëkurën tuaj, ndërsa ju shijoni gjumin! Ky produkt i ofron lëkurës dy burime energjie:
 • Pasurimi i madh me oksigjen i nxjerrë nga leshterikët e arktikut dhe i eksportuar me metoden CRYO për të ruajtur të gjithë energjinë e oksigjenit.
 • Hidratimin e thellë, me ujin e akullt Zvicerian, i cili ka një përshtatje absolute me lëkurën për shkak të formës liposamale
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel/Krem dite me ujë të oksigjenuar 50 ml
Dhurojini  oksigjen lëkurës tuaj! Me kalimin e kohës, ekspozimi i përsëritur ndaj ndotjes, stresit, lodhjes, bën të mundur që rigjenerimi i qelizave të  ngadalësohet dhe ky fenomen çon në plakjen e lëkurës. SO BiO étic® propozoi këtë seri për kujdes efektiv, të pasur me oksigjen, e cila ndihmon në rigjallërimin e metabolizmit qelizor.  
not rated 2,800 L Shto në shportë
Gjalpi i Karitesë (Shea Butter) 100% 75 ml
Është 100% i pastër   Shea Butter mund të përdoret për fytyrën, flokët dhe trupin. Hidraton dhe rigjeneron qelizat e lëkurës duke i dhuruar lëkurës tuaj trajtimin e duhur.  
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado – Argile Verte, Baltë e Gjelbër Pluhur 300 gr
Argjila e gjelbër është veçanërisht e pasur me minerale dhe është e përshtatshme për lëkurën me yndyrë dhe mikse. Shumë e rekomanduar për lëkurën me tendencë aknesh, pasi në mënyrë efektive rregullon sekretimin e yndyrës, forcon poret dhe heq qelizat e vdekura. Në sajë të vetive të saj detoksifikuese, pastron, tonifikon lëkurën dhe e lë atë të butë dhe rrezatuese.
not rated 1,020 L Shto në shportë
So Bio – Krem Hidratant me lule Zambak uji 50ml
KREMI HIDRATUES i cili zbut lëkurën, poret dhe teksturën e lëkurës duke i dhënë cilësinë e një strukture të mëndafshtë. Pasuruar me Soft-fokus pigments me origjinë natyrale: korrigjon ngjyrën e lëkurës duke rritur reflektimin e dritës në sipërfaqe të saj. Unifikon cilësinë e lëkurës dhe korrigjon defektet. Shkëlqimi juaj natyral del në pah! Strukturë kremoze dhe e pasur, e cila hidraton menjeherë lëkurën dhe aktivizon shkëlqimin e saj natyral. Pas aplikimit, lëkura është e pastër dhe e butë, sigurisht dukshëm më e ndritshme. Ditë pas dite lëkura zbukurohet!
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Serum me lule Zambak uji 30 ml
Serumi përmirëson cilësinë e lëkurës, forcon poret dhe unifikon tonin e lëkurës. Përmirëson cilësinë e lëkurës në tri dimensione: Teksture - Ngjyrë – Pore Rrit reflektimin e dritës në sipërfaqen e lëkurës duke kontrolluar shkëlqimin. Unifikon ngjyrën dhe zbut lëkurën. Pasuruar me Acid Hyaluronic, mbush vijat dhe rrudhat duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës.
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio – Krem për Sytë dhe Buzët me Argan & Acid Hyaluronic 15 ml
Krem i specializuar, formuluar posaçërisht për zonat e brishta të fytyrës. Synon mbushjen e 5 shenjave të dukshme të plakjes, në sajë të vetive hidratuese, anti-plakje dhe vetive tonifikuese të vajit të Arganit dhe Acidit Hyaluronic që përmban. 1) Parandalon formimin e rrudhave dhe vijave të holla. 2) Mbush dhe zbut lëkurën rreth syve dhe buzëve. 3) Hidraton dhe parandalon dehidratimin e lëkurës. 4) Heq rrathët e zinj dhe i jep dritë lëkurës. 5) Lehtëson dhe redukton enjtjet dhe qeset poshtë syve.
not rated 2,800 L Shto në shportë
So Bio – NIGHT GEL me Argan dhe ceramides 40 ml
NIGHT GEL me vaj  Argani & ceramides* Vaji i Arganit është sekreti i bukurisë së femrave në Marok. -Pasuruar me acide yndyrore të pangopura dhe vitaminë E, ofron efekt shumë të lartë rigjenerues dhe tonifikues në lëkurë, dhe është një aleat në kujdesin e përditshëm të bukurisë tuaj. -Përmban të gjitha vetitë organoleptike të vajit të Arganit në një xhel të veçantë për kujdesin e fytyrës! -Formula e pasur me vaj dhe Argani, * ceramides, rigjeneron dhe mbron lëkurën kundër shenjave të plakjes. -Tiparet e fytyrës rigjenerohen, lëkura është më e freskët dhe më e butë. * ceramides Argan forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës, mbron membranën e qelizave, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Testuar dermatologjikisht, përbërja jo-komedogjene.
not rated 3,800 L Shto në shportë
Naturado Krem Dielli SPF 15 Spray 100ml
-Mbrojtje e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Hidratues dhe veprim antioxidant. -Efektivisht mbron fytyrën dhe trupin kundër UVA – UVB falë përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar. -Shmangni djegien nga dielli përmes këtij kremi bio që mbron dhe hidraton në thellësi lëkurën. -Formulimi i lehtë jo-ngjitës premton aplikim transparent pa shenja të bardha.
not rated 2,900 L Shto në shportë
Acorelle- Spray për mbrojtje ndaj diellit fytyrë/trup SPF-30 100 ml
I ofron një mbrojtje shumë të lartë lëkurës së ndjeshme I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. Mbron në mënyrë efektive lëkurën e ndjeshme të fytyrës dhe trupit të fëmijëve të vegjël kundër UVA - UVB në sajë të përbërjes 100% natyrale dhe të çertifikuar. Ky sprajt transparent dhe i butë është aleati më i mirë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga ekspozimi i diellit.
not rated 3,500 L Lexo më tepër
Lift’Argan La Crème Divinissime Immortelle 50ml
Kremi i fytyrës 24-orësh «La Crème Divinissime« është një teksturë e butë për kujdesin e lëkurës në mënyrë intensive që e ushqen atë ndërkohë që me efikasitet vepron në 6 zona të lëkurës së maturuar: 1- Duke plotësuar rrudhat 32% 2- Duke e ndriçuar dhe i dhënë shkëlqim lëkurës 78% 3- Duke e ushqyer atë 96% 4- Duke i zbutur rrudhat 87% 5-Duke e tendosur dhe rimodeluar formën ovale të fytyrës 87% 6- Duke i dhënë qetësi lëkurës 87%
not rated 7,000 L Shto në shportë
Lift’Argan Divinissime cream 6 actions anti-age 20ml
Kremi Lift'Argan Divinissime Immortelle për kujdesin e zonës delikate rreth syve dhe konturin e buzëve zbukuron dhe relakson pamjen e lëkurës. Ditë për ditë, efikasiteti është i dukshëm në 6 pikat kryesore anti-age:* -Reduktim në 78% të rrudhave në konturet e syve -65% vështrim më rrezatues. -Reduktim në 89%  të rrathëve të errët poshtë syve -85% reduktim të përgjithshëm të problemeve të moshës -83% mbushje të rrudhave * Testuar në 63 gra konsumatore pas 28 ditësh aplikimi të përditshëm.
not rated 5,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- CC Cream Teint Natural 01 30 ml
Gjenerata e re e CC Crem (Color Cream) me acid Hyaluronic dhe vaj Shege kombinon kujdesin anti-age dhe makijazhin në 5 veprime të ndryshme.   1) Mbulon skuqjet dhe njollat në sajë të Gingo biloba dhe pigmentet e mineraleve që ai përmban. 2) Kompozim i pasur me Acid Hyaluronic dhe Shea butter organik, ushqen dhe hidraton lëkurën. 3) Me ekstrakt frutash dhe mikrosfera shkëlqyese, ndriçon dhe nxjerr në pah lëkurën. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Mbron nga dielli në sajë të filtrave natyrorë me faktor mbrojtës SPF10.
not rated 2,800 L Lexo më tepër
So Bio Etic- EAU DE TEINT N°03 (BEIGE DORÉ)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- EAU DE TEINT N°01 (BEIGE NUDE)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.  
not rated 2,500 L Shto në shportë
So Bio Etic- EAU DE Teint nr.02 (Beige Eclat)
Eau de teint So Bio Etic është një produkt inovativ kozmetike që zbukuron lëkurës duke ofruar hidratim & rezultate unike mbulimi në të gjitha tipet e lëkurës. Hidraton, zbut, unifikon ngjyrën e lëkurës si dhe i rikthen shkëlqimin asaj. Pigmentet e mineraleve ofrojnë një rehati unike duke mos i bllokuar poret e lëkurës. Me veti zbutëse, mbulon imperfeksionet dhe irritimet pa dhënë efektin « maskë ». Lëkura « merr frymë », ngjyra është e unifikuar dhe fytyra merr një pamje të shkëlqyer. Disa pika janë të mjaftueshme për t’ju ofruar një pamje natyrale, një lëkurë të shëndetshme dhe të qetë.
not rated 2,500 L Shto në shportë
Acorelle–Krem Dite Fluide 50ml
Krem dite organik për lëkurë miks /me yndyre
 • Krem i lehtë jo-i yndyrshëm
 • Mbron kundër faktorëve të jashtëm
 • Zbut dhe lë me shkëlqim lëkurën
 • Kontribuon në hidratimin e duhur të lëkurës
not rated 1,810 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle – Serum Organic 30ml
Serum dite dhe nate forcues. Për të gjitha tipet e lëkurës. Për shkak të përmbajtjes së lartë të AOA, tekstura shumë e lehtë e këtij serumi intensivisht e mbron lëkurën, duke e bërë dukshëm më të bukur dhe të shëndetshme.
not rated 3,970 L 1,980 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle – Organic Night Cream 50ml
Krem nate organik Acorelle-Francë
 • Krem nate organik për lëkurë normale & të thatë
 • Mbron lëkurën korrigjon dëmtimet e shkaktuara gjatë ditës
 • Stimulon rigjenerimin e qelizave
 • Mundëson hidratimin e lëkurës aftësia + 57%
not rated 3,620 L 1,810 L Shto në shportë
So Bio Etic- Krem dite hidratant Anti-Age me Argan 50 ml
Krem ditor me veti anti-plakje me vajin e çmuar të Arganit dhe Acid Hyaluronic. Vaji i Arganit është sekreti i bukurisë së grave në Marok. Pasuruar me acide yndyrore të pangopura dhe vitaminë E, ofron efekt shumë të lartë rigjenerues dhe tonifikues në lëkurë,  është një aleat në kujdesin e përditshëm të bukurisë tuaj. Përveç kësaj, acidi Hyaluronic që përmban depërton membranën e qelizës dhe i rikthen hidratimin në thellësi. Lëkura bëhet dukshëm më e fortë, më e lëmuar, dhe më rrezatuese. Në 28 ditë: 86%  më rrezatuese- 81% më e tonifikuar -86% më e lëmuar
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio-Krem Hidratant Dermo-Defense, Aloe Vera 50ml
24 Krem me Aloe - ROSE & Bisabolol për kujdesin e lëkurës të ndjeshme dhe reaktive përmes pesë veprime:
 • Hidraton
 • Zbut
 • Mbron
 • Zvogëlon ndjenjën e ''tërheqjes'' për shkak të dehidratimit
 • Mbron lëkurën nga agresionet e përditshme
Cilësi kremoze dhe strukturë e mendafshtë, e cila rrit mbrojtjen natyrale të lëkurës, hidraton, dhe ndihmon lëkurën për të rifituar butësi dhe freski.
not rated 2,000 L Shto në shportë
Naturado – Argjilë jeshile e përgatitur
Argjilë jeshile Montmorillonite (Argjilë e pasur në alumin dhe që përmban sodium dhe magnesium). Përdorime të shumta. E gatshme për përdorim. Argjila jeshile Montmorillonite e pasur me Aloe Vera, mund të përdoret për të pastruar maskat e bukurisë, për të qetësuar dhimbjet e shkaktuara nga goditjet, pickimet nga insektet etj.  
not rated 1,720 L Shto në shportë
Naturado- Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml

Naturado Krem Dielli SPF 30+ Spray 100ml Sunscreen Face – Body SPF 30+ -Mbrojtje shumë e lartë -Nuk përmban aromë -Nuk përmban nanogrimca -Rekomandohet për rreze të forta dielli, për lëkurat e ndjeshme, intolerantë dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. … Continued

not rated 3,500 L Lexo më tepër
Balsam Fytyrë me Vaj Kajsie, Naturado 30ml
Balsam Organik me vaj Kajsie & Gjalpë Karite. Një kombinim unik biologjik, me përmbajtje të lartë të antioksidantëve aktivë dhe me vitaminat A-C-E, komponent që krijojnë një produkt shumë të dobishëm për lëkurën fytyrës. Një koktej me të vërtetë multivitaminoz që premton rigjallërim dhe i jep shkëlqim lëkurës ndërsa e ushqen atë me të gjithë komponentët e nevojshëm. Rezultati: Hidratim intensiv, veprim i lartë anti-plakje – lëkurë me shkëlqim!
not rated 2,640 L Lexo më tepër
Naturado- Gjalpi i karitesë me Manaferre te kuqe (Shea Butter with Raspberry) 150 ml
Është i pasur me vitaminën C dhe është shumë efektiv në proçesin kundra plakjes. Ka efektivitet të lartë në lekurën e thatë dhe të zbehtë. I çertifikuar nga "Ecocert Greenlife”.
not rated 2,800 L Lexo më tepër
Gjalpi i Karitesë (Shea Butter) 100% 150 ml
Është 100% i pastër Ka një efektivitet të lartë për lëkurë dhe buzë të dëmtuara, gjithashtu edhe për flokë të thatë. Është ideal për masazh të trupit dhe për hundë të irrituara.
not rated 2,560 L Shto në shportë
So Bio – Vaj esencial Eukalipti (anti–mykotik) 15 ml
Vetitë:
 • Anti-inflamator
 • Analgjezik
 • Anti-mykotik
 • Kundër insekteve
 • Qetësues
 • Decongestant
Indikacionet:
 • Probleme të lëkurës: herpes, infeksionet fungale, puçrra në fytyrë etj
 • Artrit
 • Pastrim dhe higjenë e brendshme
 • Largon insektet e bezdisshme (mushkonjat, mizat etj)
 • Probleme në frymëmarrje
 • Infeksione virale
not rated 1,400 L Shto në shportë
Lift’Argan – Golden Radiance Mask 50ml
Një maskë me cilësi të mahnitshme, një prekje e artë që ofron efekte unike shkëlqimi mbi ngjyrën e lëkurës suaj. Kremoze, e pasur, strukturë e mëndafshtë, ushqen, zbut, rigjeneron dhe përtërin lëkurën. Në kontakt me ujin kthehet në qumësht dhe e lë lëkurën tërësisht të transformuar. Me lëkurën e hidratuar, të butë dhe të qetë fytyra rrezaton. Pas përdorimit vërehet: 90% lëkurë më e ndritshme 95% lëkurë më e tonifikuar 100% lëkurë më e hidratuar Vetitë e përbërësve: -Vaj Argani: hidratues dhe veprim anti-rrudhë. -Pluhur Qelibari: MADHËSHTIA dhe veprimi konfirmohen. -Pluhur Perlash: reflekton dritën dhe siguron shkëlqim të veçantë -Bio'dense®: Blackurrant i cili përmirëson dukshëm elasticitetin e lëkurës. -Alpha-Bisabolol: veprim qetësues Dermatologjikisht e testuar, përbërja jo-kometagjene.
not rated 4,000 L Shto në shportë
Lift’Argan – CC Cream Exceptional Radiance 40ml
Kremi CC Lift'Argan është për kujdesin e plotë të fytyrës, synon pamjen e mirë dhe të shëndetshme të saj, gjithashtu fokusohet në korrigjimin e cilësisë së lëkurës duke kombinuar gjashtë veprime: 1) SHKËLQIM: pluhur natyral i Perlave dhe kompleksi i Mollës- Pjeshkës– Mjedrës që ndriçojnë lëkurën. 2) LËKURË E BUKUR & E SHËNDETSHME: pigmentet natyrore në ngjyrën e kajsisë konsolidojnë dhe mbrojnë lëkurën. 3) HIDRATIM: Vaji i Arganit & acidi Yaloronik shërbejnë për ti ofruar lëkurës relaks dhe hidratim. 4) KORRIGJON & STANDARTIZON CILËSINË E LËKURËS : Pigmente me origjinë natyrore që korrigjojnë ‘defekte’ te tilla si rrudhat dhe poret e zmadhuara. 5) Texturë e mëndafshtë: pluhuri organik i Silicit e zbut dhe e lë të mëndafshtë lëkurën. 6) VEPRIM QETËSUES: përbërësi aktiv natyral alpha-bisabolol redukton skuqjet, acarimet dhe zbut lëkurën.
not rated 4,000 L Shto në shportë