So Bio Etic- CC Cream 01 30 ml

CC Cream 01 30 ml   CC krem (Color Cream) me acid Hyaluronic dhe shegë ka kombinuar kujdesin anti-rrudhë dhe make-up në pesë veprime të ndryshme:   1) mbulon skuqjet ose njollat në sajë të gingo biloba dhe pigmenteve të … Continued

not rated 2,800 L Shto në shportë
Acorelle- Crème solaire teintée 30 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 30 SPF për fytyrë.
  • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
  • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
  • Pa aromë
  • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
Acorelle- Crème solaire teintée 50 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 50 SPF për fytyrë.
  • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
  • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
  • Pa aromë
  • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
BB Compact Corrector Universal 01- So Bio Etic
Sekreti për një lëkurë të përsosur me anë të pesë veprime: 1) mbulon rrathët e errët poshtë syve. 2) Eliminon defektet e vogla dhe skuqjet. 3) Zvogëlon rrathët poshtë syve, qeskat dhe enjtjet falë ekstraktit Grano saraceno që përmban. 4) Përmban vaj Shege për mbrojte anti-age në sajë të vetive antioksidante të tij. 5) Ndriçon fytyrën në sajë të mikrosferave duke reflektuar në dritën e diellit. Struktura e tij e mëndafshtë e bën atë lehtësisht të përshtatshëm me lëkurën. Përmban  sfungjer natyral brenda paketimit. Nuk bllokon poret Testuar dermatologjikisht, përbërje jo-komedogjene.
not rated 2,800 L Shto në shportë