Shampoo Me Verbena Dhe Limon

shampoo me verbena dhe limon Për Flokë normal me tendence te yndyrshem, përdorni këtë shampo verbena dhe vaj esencial limoni për të pastruar skalpin  dhe për të balancuar sebumin e tepërt. Flokët dhe skalpi do te ndihen me të freskëta.

not rated 920 L Shto në shportë
Shampoo me Hibiscus
shampoo me hibiscus Për nje ngjyrë vibrante , kjo  shampo Hibiscus dhe kokos Acid Lauric mbron dhe ushqen flokët me e lyer. Shkëlqimi rikthehet falë hibiscus i cili vepron si një antioksidant.
not rated 980 L Shto në shportë
Shampoo me argan
Shampoo me argan Për flokët me shkëlqim, kjo shampo me vaj Argani dhe Acid Oleik ushqen flokët normalë deri në të thatë, përfshirë flokët pa shkelqim. Elasticiteti I rikthehet, duke e lënë atë të mëndafshtë dhe madje edhe më me shkelqim.
not rated 980 L Shto në shportë
Shampo Me Ricin Dhe Arginine
Shampo me ricin dhe arginine Për flokët e mbrojtur, kjo shampo me vaj ricini dhe argininë forcon flokët dhe eshte e pershtatshme per flokë normalë në flokë të dëmtuar. Flokët behen më të fortë dhe më të shëndetshëm nga rrënjët deri te majat. Aplikoni shampon e flokëve të mbrojtur Vaji i kastorit në flokë të lagur, deri sa te behet shkumë dhe masazhoni lëkurën e kokës. Shpëlajeni me kujdes. Mos harroni të aplikoni Kondicionerin e flokëve nga SO'BiO étic
not rated 980 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel larës për BEBE 400 ml
Ky xhel larës hipoalergjenik pastron me delikatesë lëkurën dhe flokët e bebes tuaj. I pasur në glicerinë dhe në lëngun e pastër biologjik të Aloe Verës, formula e tij pastruese mundëson krahas pastrimit dhe hidratim të mirë të lëkurës. Duke respektuar në maksimum ekuilibrin e lëkurës delikate të bebeve, ky xhel larës nuk irriton sytë si dhe shpërlahet me lehtësi. Parfumi i tij karakteristik dhe i freskët i detyrohet aromave të luleve të ndryshme me origjinë 100% natyrale.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado- Shampo XXL 2/1 me ekstrakt Jasemine 1 L
Kjo shampo me jasemin, e kthen dushin tuaj në një arratisje të ëmbël në zemër të luleve të parajsës. Ky format është i përshtatshëm për një përdorim të përditshëm i cili kënaq të gjithë familjen. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. Ëmbëlsia e mrekullueshme dhe shkuma kremoze e kësaj formule relakson trupin tuaj dhe ju dhuron shkëlqim dhe butësi flokëve normal dhe delikat. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast të kundërt shpërlajeni menjëherë me ujë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për rigjenerimin e flokut 200 ml
Shampo organike me veprim korrigjues që butësisht pastron dhe ushqen flokët që janë ekspozuar për një kohë të gjatë në diell, janë larë në pishinë me ujë me klor ose në det me ujë të kripur. Pasuruar me vaj Calendula, duke vepruar qetëson lëkurën e kokës dhe neutralizon efektet negative të kripës dhe të klorit. Floku rifiton butësinë, shkëlqimin dhe ndriçimin.
not rated 1,700 L Lexo më tepër
So Bio Etic– Shampo Verbena & Limon 300 ml
Për flokë normal dhe të yndyrshëm Një shampo me strukturë të butë, me bazë Verbenën organike, e cila ndihmon në zbutjen e skalpit dhe ndihmon në eleminimim e yndyrës. E pasuruar me vajin esencial të Limonit, pastron flokun në thellësi dhe ruan freskinë e tij më gjatë. 100% bazë bimore nga lëngu i aloe verës organike i cili ka veti hidratuese, përveç kësaj përmban sheqerna natyrale, për të mbrojtur dhe forcuar rrënjën e flokut.
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për kujdesin e flokut të lyer me Miglion e artë 200 ml
Flokët e lyer kërkojnë delikatesë, trajtim jo të ashpër dhe në të njëjtën kohë të ruajnë shkelqimin e ngjyrës gjatë gjithë kohës. Shampo për ruajtjen e ngjyrës Sanotint është specifikisht i dizenjuar për trajtimin e flokëve dhe ideale për larje te shpeshta. Derivat i Guar gum dhe ekstrakteve te Bamboo, garanton rigjenerim të nivelit ideal të hidratimit të flokëve. Përbërësit e antioksidantit të mirënjohur të vitaminës E, luftojnë thatësinë tipike të flokëve të trajtuar, duke rivendosur butësinë dhe shkëlqimin, ndërkohë që aksioni ushqyes dhe hidratues i ekstrakteve natyrale të Miglios i japin flokut shëndetin dhe pamjen shkëlqyese.
not rated 1,500 L Lexo më tepër
Shampo për larje të shpeshtë me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo është ideale për entuziastët e sportit dhe për ata që ju nevojitet të lajnë flokun e tyre cdo ditë. Përbërësit natyralë balsamikë të ekstrakteve të portokallit, ndihmojnë në mbrojtjen e skalpit të kokës. Ekstrakti natyral i Miglios i jep flokut shëndet dhe shkëlqim duke favorizuar delikatesën, pastrimin e thellë të skalpit të kokës pa shkaktuar mosbalancim hidrolipid.
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo kundra zbokthit me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo eshtë veçanërisht e rekomanduar për flokët me zbokth, që kërkojnë pastrim të plotë. Falë përbërësve me efekt mbrojtës, zbutës dhe ushqyes të ekstrakteve natyralë Witchhazel dhe Tormentilla permban dhe efektet stimuluese, mbrojtëse dhe antioksidante të Lisit dhe Boronicës. Ky produkt është i aftë të përmirësojë mikroqarkullimin e skalpit. Prezenca e Walnut dhe Rhatany rrisin efektin anti-inflamator, efektin e pastrimin dhe qetësimit. Ekstrakti natyral i Miglios ushqen flokun, duke i dhënë atij shëndet dhe shkëlqim.  
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo për flokë me yndyrë me Miglion e artë 200 ml
Falë përbërësve natyralë dhe rigjenerues të ekstraktit të pemës së Dragoit (Dragon Tree) në këtë shampo, sigurohet një pastrim i thellë i skalpit të kokës dhe performohet një aksion normal në shpërndarjen e sebumit. Ekstraktet natyrale të Witchhazel (Hamamelis), Sand Plantain dhe Kamomilit, favorizojnë një aksion mbrojtës, zbutës dhe pastrues, nderkohë që ekstraktet natyrale të St.John’s Wort (Hyperico) dhe Horse Chestnut, ndihmojnë në stimulimin e mikroqarkullimit. Ekstrakti natyral i Miglios ushqen flokun, duke i dhënë atij shëndet dhe shkëlqim.  
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo për flokë të dëmtuar / të trajtuar me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo për flokë të lyer, të dëmtuar ose për flokët permanentë, rigjeneron dhe forcon flokun, duke rritur efektin e mbrojtjes së skalpit. Prezenca e ekstrakteve natyrale të Kamomilit dhe Limonit (jeshil) i kthejnë flokut zbutjen, ushqyerjen dhe shkëlqimin natyral. Falë efektit qetësues dhe ushqyes të Passionflower, Yarrow dhe Helichrysum, gjithashtu dhe efektin ushqyes dhe zbutës të ekstraktit të Miglios, produkti përmirëson gjendjen e flokëve duke i lënë ato të buta dhë të rigjeneruara.  
not rated 1,500 L Shto në shportë
So Bio-Shampo me qumësht Bajame & Gomarice 300ml
E përshtatshme për flokë normal dhe të thatë. Një shampo me përmbajtje të lartë të qumështit të gomaricës e cila ushqen dhe ristrukturon flokët tuaj ndërsa përmbajtja e qumështit të bajames ndihmon flokët normal në të thatë të rifitojnë butësinë dhe shkëlqimin. Pasuruar me lëngun e pastër të Aloe Verës,  ndihmon në eleminimin e papastërtive dhe siguron mbrojtje maksimale të fibrës së flokut, floku juaj rigjenerohet dhe do të rritet shëndetshëm.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Naturado- Bio for Men- Shampo për Flokët dhe Trupin 200 ml
Shampo dushi me vajin e lules Tamanu dhe Papaja i dhuron trupit dhe flokëve një ndjenjë freskie dhe vitaliteti. Vaji i lules Tamanu i shenjtë për Maori-të, është nxjerrë nga një bimë shumë e rrallë që rritet në Polinezi. Ajo është përdorur në ritet tradicionale të këtij populli. Tani ajo përdoret në kozmetikë, në sajë të vetive antibakteriale, antioksidante dhe rigjeneruese.
not rated 1,300 L 650 L Shto në shportë
Naturado- Balsam fructose për butësi dhe shkëlqim 200 ml
Ky balsam kombinon fruktozën e perimeve me aloe vera për të ushqyer flokun. Gjalpi i Karitesë dhe vaji i kokosit i japin flokëve butësi dhe shkëlqim.
not rated 2,000 L Lexo më tepër
Naturado- Shampo për Flokë të Thatë 200 ml
Me argjilë të bardhë dhe me trëndafilin e egër për forcim dhe ushqim të flokut. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe trajtim të flokëve të thatë. Argjila largon papastërtitë dhe toksinat duke forcuar flokët dhe skalpin. Argjila e bardhë, vaji i trëndafilit të egër dhe livando e ushqejnë dhe forcojnë lëkurën tuaj dhe i japing shkëlqim flokëve të thatë.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për Forcim të Flokut me Echinacea 200 ml
Me argjilë jeshile, Echinacea, hithër të bardhë dhe sherebelë për forcë dhe vitalitet natyral. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe për të trajtuar problemin e rënies së flokëve. Argjila largon papastërtitë dhe forcon flokët dhe skalpin. Argjila jeshile, vaji esencial i sherebelës, Echinacea dhe hithra e bardhë ndihmojnë në forcimin, vitalitetin dhe stimulojnë rritjen e flokëve.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për Flokë me Yndyrë 200 ml
Me trumzë, hithër të bardhë dhe argjilë rassoul për fleksibilitet. Baza e formulës së kësaj shampoje është argjila e cila ju dhuron një lëkurë të butë. Përbërësit e kësaj shampoje janë zgjedhur me kujdes, për të dhuruar një pastrim efikas dhe trajtim të flokëve me yndyrë. Argjila rassoul largon papastërtitë dhe forcon flokët dhe skalpin. Trumza, hithra e bardhë dhe argjila rassoul ju falin butësi si mëndafshi, përkuelshmëri dhe përshtatshmëri për flokët e yndyrshëm.
not rated 1,430 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Mente 1 L
Energji dhe shkëlqim. Me mente dhe klorofil. Me freskinë natyrale të mentes, kjo shampo bën shkumë jashtëzakonisht të butë. Me më shumë se 99% të përbërësve natyral kjo formulë i jep butësi trupit dhe flokëve tuaj dhe shkëlqim flokëve delikate. Evitoni kontaktin me sytë.  
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Kajsi 1 L
E gjithë ëmbëlsia e kajsisë në duart tuaja. Kjo shampo mund të përdoret nga të rriturit dhe fëmijët falë esencave të saj dhe ëmbëlsirës natyrale. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. E pasur me vajin esencial të kajsisë, kjo shampo relakson trupin tuaj dhe u jep flokëve tuaj shkëlqim dhe fleksibilitet. Evitoni kontaktin me sytë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për flokët dhe trupin me Portokall 1 L
Butësi dhe shkëlqim. E gjithë ëmbëlsia e portokallit në duart tuaja. Kjo shampo mund të përdoret nga të rriturit dhe fëmijët falë parfumit të saj natyral dhe butësisë së saj. Me më shumë se 99% të përbërësve natyral, kjo shampoo e bën lëkurën tuaj elastike dhe flokët tuaj të butë dhe me shklëlqim. Evitoni kontaktin me sytë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Shampo për trupin Ylang & Monoi 300 ml- So Bio Etic
Xhel dushi Bio me Ylang dhe Monoi.   Një udhëtim nën rrezet e diellit në Madagaskar ku do të zbuloni aromën e një tufe lulesh të bardha Ylang dhe aromën e plazheve ekzotike në verë.   Aromat dehëse që fshehin brenda udhëtime ekzotike, aroma mistike,  dhe plazhet imagjinare, ju ftojnë të mbyllni sytë dhe të ëndërroni.   Me një teskturë të butë,  pasuruar me aloe vera organike dhe aromën e saj të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment të këndshëm relaksi.   So Bio etic zgjodhi vajin e pastër të Ylang-ut i cili është një emblemë në ishullin e Madagaskarit.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Krem dushi me Bajame & Mjaltë 300 ml- So Bio Etic
Një udhëtim në zemër të Provencës me aromën nostalgjike të bajames dhe mjaltit. Dorëzojuni tërësisht përbërësve delikatë dhe aromës së ëmbël të bajames. Strukturë e butë, e pasuruar me vajin e bajames dhe aloe vera për një kujdes maksimal të lëkurës. Kthehuni pas në fëmijëri dhe dorëzojuni kujtimeve të këndshme e të ëmbla…   99% e totalit të përbërësve me origjinë bimore 16% e totalit të përbërësve  nga mbjellje biologjike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic–Shampo Trupi me Argan & Lule Portokalli 300 ml
Përjetoni një udhëtim imagjinar në zemër të Marokut, me kombinimin e dy përbërësve të çmuar : vajin e Arganit dhe lulet e sapoçelura të Portokallit. ‘Dehuni’ nga aroma tipike e Lindjes dhe freskia e luleve të sapoçelura. Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aroma të ëmbla, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues. So Bio zgjodhi vajin e Arganit Maroken, i cili është prodhuar nga organizata e grave Essaouria, që është edhe vendi i origjinës së Arganit, i cili është i njohur për vetitë e tij të shkëlqyera.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 15% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për trupin me Jasmin 300 ml- So Bio Etic
Ndërmerrni një udhëtim imagjinar në Luginën e Nilit dhe përjetoni aromën marramendëse dhe të fortë të Jasminës Egjiptiane. Një kombinim unik i luleve të mrekullueshme të Lindjes.   Me një teskturë të butë, pasuruar me aloe vera organike dhe me nje aromë të ëmbël, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e shndërron dushin tuaj në një moment relaksues.   So Bio etic+ zgjodhi Jasminën origjinale Egjiptiane, e cila është mbledhur nga prodhuesit vendas ndërsa, proçesi i distilimit zhvillohet në mënyrë tradicionale në Francë.
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo Trupi me Vanille de Tahiti 300 ml- So Bio Etic
Shijoni një udhëtim ekzotik në Tahiti, me aromën e këndshme dhe joshëse të Vaniljes origjinale. Me një teksturë kremoze,  pasuruar me aloe vera dhe me aromën e ëmbël të vaniljes, ky xhel dushi ushqen lëkurën dhe e transformon dushin tuaj në një moment relaksues dhe të paharrueshëm. So Bio zgjodhi llojshmërinë e shkëlqyer të vaniljens Tahitiane, e cila është mbledhur në mënyrë tradicionale dhe ceremoniale që nga viti 1841 në të gjithë zonën.   99% e totalit të përbërësve me origjinë natyrale 16% e totalit të përbërësve nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Lexo më tepër
Shampo trupi me qumësht gomarice 300 ml- So Bio Etic
Xhel bio për të gjithë familjen me Qumështin e Gomaricës. Kthejeni dushin tuaj të përditshëm në një moment relaksi duke shijuar butësinë dhe hidratimin në maksimum.   Zbuloni kremin ushqyes të dushit me Qumështin e Gomaricës. I njohur për vetitë e tij rigjeneruese, në kombinim me gjalpin e Karitesë (Shea Butter) dhe me Aloe Vera, është shumë  efikas për të patur një lëkurë sa më të butë dhe të hidratuar. SO BIO'étic® zgjodhi qumështin e gomaricës i mirënjohur për virtytet & vlerat e tij në kozmetikë. Legjenda tregon se Kleopatra e ka përdorur këtë qumësht për tu larë në mënyrë që të ruajë bukurinë e saj.   98% e totalit me origjinë natyrore 11% e totalit të përbërësit nga bujqësia organike
not rated 1,200 L Shto në shportë
Shampo për Rigjenerimin e Flokut me Miglion e artë 200 ml
Pa paraben, pa ngjyrues sintetikë, pa PEG, Nikel i testuar, produkti përfundimtar i pa testuar te kafshët. (pH 5.4-5.7) Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagësht, lëreni për disa minuta (3-5 minuta) dhe më pas shpërlajeni mirë kokën.
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo për Flokë të Thatë me Miglion e Artë 200 ml
Pa paraben, pa ngjyrues sintetikë, pa PEG, Nikel i testuar, produkti përfundimtar i pa testuar te kafshët. (pH 5.5-6) Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagësht, lëreni për disa minuta (3-5 minuta) dhe më pas shpërlajeni mirë kokën.
not rated 1,500 L Shto në shportë