So Bio Etic- Xhel larës për BEBE 400 ml
Ky xhel larës hipoalergjenik pastron me delikatesë lëkurën dhe flokët e bebes tuaj. I pasur në glicerinë dhe në lëngun e pastër biologjik të Aloe Verës, formula e tij pastruese mundëson krahas pastrimit dhe hidratim të mirë të lëkurës. Duke respektuar në maksimum ekuilibrin e lëkurës delikate të bebeve, ky xhel larës nuk irriton sytë si dhe shpërlahet me lehtësi. Parfumi i tij karakteristik dhe i freskët i detyrohet aromave të luleve të ndryshme me origjinë 100% natyrale.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Gjalpi i Karitesë (Shea Butter) 100% 75 ml
Është 100% i pastër   Shea Butter mund të përdoret për fytyrën, flokët dhe trupin. Hidraton dhe rigjeneron qelizat e lëkurës duke i dhuruar lëkurës tuaj trajtimin e duhur.  
not rated 1,700 L Shto në shportë
Naturado- Vaj esencial Dafine spray 50 ml
Duke përdorur vaj Dafine në kozmetikë: -Vaji mund të përdoret në fytyrë, trup dhe flokë. -Për rezultate më të mira mund të përzihet me vajra të tjerë vegjetale (jojoba, nigelle, Calendula ...) -Mund të përzihet me përbërës të tjerë për të përgatitur kozmetike në shtëpi (gjalpë karite, dyll të pastër, vajra esenciale ..)
not rated 2,280 L Lexo më tepër
Naturado Vaj esencial Jojoba 50 ml
-Ky vaj ka veti hidratuese, ajo bën të mundur largimin e papastërtive të skalpit, të cilat janë shkaku i çrregullimeve të skalpit dhe arsyeja kryesore e yndyrës qe shkaktohet në flokë. -Forcon flokun dhe ndihmon në rritjen e tyre. -Ai rikthen elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, sidomos pas ekspozimit në diell, ushqen lëkurën dhe lufton tendencën për puçrra dhe akne në fytyrë. -Ruan lagështinë e lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit. -Përdoret në të gjitha tipet e lëkurave dhe është ideal për flokët me yndyrë. -Është i shkëlqyer për rrudhat e qafës dhe konturin e syve. -Shërben për të zbutur lëkurën pas një maskë bukurie dhe pas depilimit.
not rated 2,020 L Shto në shportë
Naturado- Shampo XXL 2/1 me ekstrakt Jasemine 1 L
Kjo shampo me jasemin, e kthen dushin tuaj në një arratisje të ëmbël në zemër të luleve të parajsës. Ky format është i përshtatshëm për një përdorim të përditshëm i cili kënaq të gjithë familjen. Më shumë se 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. Ëmbëlsia e mrekullueshme dhe shkuma kremoze e kësaj formule relakson trupin tuaj dhe ju dhuron shkëlqim dhe butësi flokëve normal dhe delikat. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast të kundërt shpërlajeni menjëherë me ujë.
not rated 3,600 L Shto në shportë
Naturado- Vaj për nxirje me efekt hidratues për lëkurën e thatë 200 ml
Vaj organik me një teksturë jo të yndyrshme hidraton, zbut dhe ndriçon lëkurën tuaj. Me efekt nxirje nga dielli që zgjat Ajo përmban vajra të çmuar të tilla si vaj kokosi, vaj avokado, vaj kajsie dhe elaio Vuriti (burim i shkëlqyer i vitaminës b-carotene) që rrisin cilësinë unike të lëkurës.
not rated 3,200 L Shto në shportë
Naturado- Shampo për rigjenerimin e flokut 200 ml
Shampo organike me veprim korrigjues që butësisht pastron dhe ushqen flokët që janë ekspozuar për një kohë të gjatë në diell, janë larë në pishinë me ujë me klor ose në det me ujë të kripur. Pasuruar me vaj Calendula, duke vepruar qetëson lëkurën e kokës dhe neutralizon efektet negative të kripës dhe të klorit. Floku rifiton butësinë, shkëlqimin dhe ndriçimin.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Lift Argan 100% Argan Oil 100 ml
Vaj Argani Organik – Pa asnjë lloj trajtimi kimik Emri botanik: Argania spinosa Vendi i origjinës: Maroku Ky vaj 100% i pastër dhe i virgjër, presuar në të ftohtë, përfitohet nga fruti i pemës së Arganit, e cila rritet kryesisht në tokat e thata në jug-perëndim të Marokut. Vaji i Arganit është përdorur për shekuj me rradhë nga gratë e Marokut, për vetitë e tij medicinale dhe kozmetike që përmban.
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio Etic– Shampo Verbena & Limon 300 ml
Për flokë normal dhe të yndyrshëm Një shampo me strukturë të butë, me bazë Verbenën organike, e cila ndihmon në zbutjen e skalpit dhe ndihmon në eleminimim e yndyrës. E pasuruar me vajin esencial të Limonit, pastron flokun në thellësi dhe ruan freskinë e tij më gjatë. 100% bazë bimore nga lëngu i aloe verës organike i cili ka veti hidratuese, përveç kësaj përmban sheqerna natyrale, për të mbrojtur dhe forcuar rrënjën e flokut.
not rated 1,200 L Shto në shportë
Sanotint- Bojë flokësh/ Reflex nr. 58
Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore. Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët. Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë. Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.  
not rated 1,800 L Shto në shportë
Sanotint- Bojë flokësh/ Reflex nr. 57
Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore. Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët. Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë. Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Sanotint- Bojë flokësh/ Reflex nr.56
Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore. Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët. Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë. Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Sanotint- Bojë flokësh/ Reflex nr. 55
Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore. Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët. Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë. Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Sanotint- Bojë flokësh/ Reflex nr. 54
Me Miglion e artë dhe me ekstrakte bimore natyrore. Nuk përmban amoniak, ujë të oksigjenuar dhe nuk dëmton flokët. Është delikat me flokët tuaj dhe përmban ekstratin e kamomilit, ullirit dhe milion e artë. Eleminohet gradualisht pas 5 ose 6 larjesh.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Hair Lightening Kit me balsam të shtuar 125 ml
Pa paraben, pa ngjyrues sintetikë, Nikel i testuar, produkti përfundimtar i pa testuar te kafshët, dermatologjikisht i testuar. Është shumë e këshillueshme që të beni një test ndjeshmërie përpara se ta përdorni këtë produkt në mënyrë që të shmangni ndonjë reaksion alergjik. Me këtë produkt ju mund të ndriçoni vetë ngjyrën e flokëve tuaj nga 2-3 tone dhe të merrni një efekt të përshtatur. Mund ta shtoni në bojëra standarte ngjyruese ose mund ta aplikoni direkt ne flokë. Instruksione te detajuara janë të përfshira.
not rated 1,800 L Shto në shportë
Shampo për kujdesin e flokut të lyer me Miglion e artë 200 ml
Flokët e lyer kërkojnë delikatesë, trajtim jo të ashpër dhe në të njëjtën kohë të ruajnë shkelqimin e ngjyrës gjatë gjithë kohës. Shampo për ruajtjen e ngjyrës Sanotint është specifikisht i dizenjuar për trajtimin e flokëve dhe ideale për larje te shpeshta. Derivat i Guar gum dhe ekstrakteve te Bamboo, garanton rigjenerim të nivelit ideal të hidratimit të flokëve. Përbërësit e antioksidantit të mirënjohur të vitaminës E, luftojnë thatësinë tipike të flokëve të trajtuar, duke rivendosur butësinë dhe shkëlqimin, ndërkohë që aksioni ushqyes dhe hidratues i ekstrakteve natyrale të Miglios i japin flokut shëndetin dhe pamjen shkëlqyese.
not rated 1,500 L Lexo më tepër
Shampo për larje të shpeshtë me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo është ideale për entuziastët e sportit dhe për ata që ju nevojitet të lajnë flokun e tyre cdo ditë. Përbërësit natyralë balsamikë të ekstrakteve të portokallit, ndihmojnë në mbrojtjen e skalpit të kokës. Ekstrakti natyral i Miglios i jep flokut shëndet dhe shkëlqim duke favorizuar delikatesën, pastrimin e thellë të skalpit të kokës pa shkaktuar mosbalancim hidrolipid.
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo kundra zbokthit me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo eshtë veçanërisht e rekomanduar për flokët me zbokth, që kërkojnë pastrim të plotë. Falë përbërësve me efekt mbrojtës, zbutës dhe ushqyes të ekstrakteve natyralë Witchhazel dhe Tormentilla permban dhe efektet stimuluese, mbrojtëse dhe antioksidante të Lisit dhe Boronicës. Ky produkt është i aftë të përmirësojë mikroqarkullimin e skalpit. Prezenca e Walnut dhe Rhatany rrisin efektin anti-inflamator, efektin e pastrimin dhe qetësimit. Ekstrakti natyral i Miglios ushqen flokun, duke i dhënë atij shëndet dhe shkëlqim.  
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo për flokë me yndyrë me Miglion e artë 200 ml
Falë përbërësve natyralë dhe rigjenerues të ekstraktit të pemës së Dragoit (Dragon Tree) në këtë shampo, sigurohet një pastrim i thellë i skalpit të kokës dhe performohet një aksion normal në shpërndarjen e sebumit. Ekstraktet natyrale të Witchhazel (Hamamelis), Sand Plantain dhe Kamomilit, favorizojnë një aksion mbrojtës, zbutës dhe pastrues, nderkohë që ekstraktet natyrale të St.John’s Wort (Hyperico) dhe Horse Chestnut, ndihmojnë në stimulimin e mikroqarkullimit. Ekstrakti natyral i Miglios ushqen flokun, duke i dhënë atij shëndet dhe shkëlqim.  
not rated 1,500 L Shto në shportë
Shampo për flokë të dëmtuar / të trajtuar me Miglion e artë 200 ml
Kjo shampo për flokë të lyer, të dëmtuar ose për flokët permanentë, rigjeneron dhe forcon flokun, duke rritur efektin e mbrojtjes së skalpit. Prezenca e ekstrakteve natyrale të Kamomilit dhe Limonit (jeshil) i kthejnë flokut zbutjen, ushqyerjen dhe shkëlqimin natyral. Falë efektit qetësues dhe ushqyes të Passionflower, Yarrow dhe Helichrysum, gjithashtu dhe efektin ushqyes dhe zbutës të ekstraktit të Miglios, produkti përmirëson gjendjen e flokëve duke i lënë ato të buta dhë të rigjeneruara.  
not rated 1,500 L Shto në shportë