Vaj Per Banjo dhe Masazh

Ky vaj masazhi përmban një përzierje të pasur të vajrave thelbësorë të ylang-ylang, bergamot dhe drurit ho (pemë kamfuri), duke e bërë atë relaksuese dhe sensuale për ato momente kur doni të përkëdhelni veten. Formuluar me: vaj argani, vajra esenciale … Continued

not rated 1,380 L Shto në shportë
VAJ UNIVERSAL- TE GJITHA MOSHAT –

VAJ UNIVERSAL- TE GJITHA MOSHAT – Ky vaj universal i thatë kombinon vajrat e arganit, bajames, avokados dhe kajsisë për të ushqyer lëkurën intensivisht dhe për ta mbrojtur atë. Ky vaj është i përshtatshëm për të gjitha moshat, dhe mund … Continued

not rated 1,020 L Shto në shportë
Balsami i frymëmarrjes me Eucaliptus

Balsami i frymëmarrjes  Ky balsam është krijuar posaçërisht për të luftuar kundër shqetësimeve të dimrit. E pasuruar me kamfor organik dhe mentol, aroma e tij çliron hundën dhe sjell një efekt të freskët. Praktik dhe efektiv, balsami ka një cilësi … Continued

not rated 980 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Ylang & Palmarosa 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të lules Ylang dhe Palmarosa redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Citron & Mandarine Verte 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të limonit & mandarinës jeshile redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Spray kundër mushkonjave 2 në 1, 75 ml
Bazuar në vajra esencial 100% përbërje natyrale Ky spray largon në mënyrë efektive mushkonjat dhe ndihmon në shmangien e pickimeve të bezdisshme. Ju mund ta sprucioni në trupin tuaj si dhe në ambjentin përreth. Një sintezë mjaft efikase e vajrave esencial organik si: Citronella, Geranium, Eukalipt dhe Levando, që do ju ndihmojë të keni netë të qeta vere!
not rated 1,800 L Shto në shportë
Naturado- Vaj esencial Dafine spray 50 ml
Duke përdorur vaj Dafine në kozmetikë: -Vaji mund të përdoret në fytyrë, trup dhe flokë. -Për rezultate më të mira mund të përzihet me vajra të tjerë vegjetale (jojoba, nigelle, Calendula ...) -Mund të përzihet me përbërës të tjerë për të përgatitur kozmetike në shtëpi (gjalpë karite, dyll të pastër, vajra esenciale ..)
not rated 2,280 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj Lule Margaritë (Paquerette) spray 50ml
Veprimi dhe Përdorimi i vajit në kozmetikë: Emri latinisht i margaritës ka kuptim të pasur. Bellis perennis do të thotë e bukur, e përhershme, pra bukuri e përhershme. Ky karakterizim mund të përmbledhë dhe veprimin e vajit të margaritës. -Vaji i margarites, i njohur që nga lashtësia, kontribuon në mënyrë efektive për bukurinë dhe qëndrueshmërinë e gjirit. -Ai stimulon enët e gjakut dhe forcon indet e gjirit. Përdorimi i rregullt mban gjinjtë të fortë dhe rinore. -Rindërton konturet e fytyrës.
not rated 2,180 L Shto në shportë
Naturado- Vaj Lajthie 50 ml
Vaj organik lajthie 100% i pastër, përpunuar në presim të ftohtë nga fara e pjekur e lajthisë "Corylus Avellana”. Ky vaj është shumë i pasur me vitaminë A, B, E, minerale dhe kripëra. Përmban rreth 87% acide yndyrore të pangopura (vitaminë F). Depërton në epidermë shumë lehtë pa lënë një ndjenjë yndyre në lëkurë. Veprimi i tij është ushqyes, zbut lëkurën dhe e hidraton duke shmangur dehidratim, që sjell shumë pasoja negative për lëkurën e fytyrës. Vaj organik i lajthisë përdoruret në fytyrë dhe trup. Gjithashtu përdoret edhe nga personat që kanë lëkurës të yndyrshme. Paraqitet në një shishe errët qelqi blu për ruajtjen më të mirë.
not rated 2,100 L Shto në shportë
Naturado- Vaj Millepertuis (St John’s Wort) 50 ml
Për përdorim të brendshëm: antiseptik, analgjezik, anti-inflamator, qetësues, anksiolitike, antidepresant, antioksidant, antiviral. Për përdorim të jashtëm: antiseptik, analgjezik, anti-inflamator, djegie nga dielli, irritimet, kruajtjet dhe djegiet e vogla. Indikacionet e zakonshme: Trajtimi i depresionit të butë, çrregullimeve psikosomatike, të lehta ose depresioni sezonal, ankth, shqetësim nervor. Përmirëson cilësinë e gjumit dhe ndihmon luftën kundër pagjumësisë. “Millepertuis” ndihmon për të reduktuar stresin. Redukton dhimbjet e muskujve të tilla si dhimbje barku, nevralgji. Trajtimi i shembje, plagëve, shërimin dhe djegie të shkallës së parë. Treguesit e tjerë: Reduktimin e simptomave që lidhen me menopauzë dhe PMS. Heq dhimbjet e dhëmbit.
not rated 2,150 L Shto në shportë
Naturado Vaj esencial Jojoba 50 ml
-Ky vaj ka veti hidratuese, ajo bën të mundur largimin e papastërtive të skalpit, të cilat janë shkaku i çrregullimeve të skalpit dhe arsyeja kryesore e yndyrës qe shkaktohet në flokë. -Forcon flokun dhe ndihmon në rritjen e tyre. -Ai rikthen elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës, sidomos pas ekspozimit në diell, ushqen lëkurën dhe lufton tendencën për puçrra dhe akne në fytyrë. -Ruan lagështinë e lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit. -Përdoret në të gjitha tipet e lëkurave dhe është ideal për flokët me yndyrë. -Është i shkëlqyer për rrudhat e qafës dhe konturin e syve. -Shërben për të zbutur lëkurën pas një maskë bukurie dhe pas depilimit.
not rated 2,020 L Shto në shportë
Vaj Carrote Naturado 50 ml spray
Veprimi dhe Përdorimi i vajit në kozmetikë: -Rigjenerues dhe zbutës. -I ofron lëkurës një pamje të mirë dhe shkëlqim natyral. -Ajo përshpejton procesin e nxirjes dhe i lejon lëkurës të ruajë ngjyrë të njëtrajtshme. -Antioksidant, ngadalëson procesin e plakjes. -Zbut dhe ruan strukturën elastike të lëkurës. Përdorime të tjera të vajit: -Vaji i karotës është veçanërisht i pasur me provitamin A (carotene), vitaminë B dhe F. - Para-vitamina D gjithashtu ka veti antioksidante që lejojnë angazhimin e radikaleve të lira të krijuara nga ekspozimi i gjatë në diell. -Tonifikon dhe freskon lëkurën. -Me përdorim të rregullt i jep një ngjyrë natyrale dhe të artë lëkurës edhe pa  u ekspozuar në diell. -Ai përmirëson elasticitetin e lëkurës. -Gjallëron lëkurën dhe eleminon rrudhat e shprehjes së fytyrës. -Ideal për ti dhënë lëkurës një pamje të shëndetshme, të ushqejë lëkurën me përbërës të çmuar dhe të përgatisë atë për ekspozim në diell.
not rated 1,790 L Lexo më tepër
Vaj Bourrache (Bourrache) 50 ml
Emri botanik: Borago Officinalis Vaj Borage është përpunuar në presim të ftohtë nga fara e lules Borrago officinalis. Ky vaj është shumë i pasur me acide yndyrore të pangopura ku me i famshmi është acidi gama-linolenic (22%) dhe Omega 6. Fuksionet e këtij vaji janë: anti rrudhë, zbutje dhe rigjallërim i lëkurës së thatë dhe të lodhur.
not rated 2,530 L Shto në shportë
Acorelle- Sprajt aromatik për plazh 100 ml
Body Mist për diell dhe plazh! Përmban komponentë dritëndjeshëm. Aromatizon dhe freskon lëkurën gjatë banjos së diellit. Përmban 100% aroma natyrale vitaminë frutash të koncentruar në ujë: -limon -portokall -grejpfrut (qitro) -glicerinë perimesh. Zbut, freskon dhe rigjeneron lëkurën e fytyrës dhe trupit, duke e lënë të aromatizuar. Përmban filtër dielli.
not rated 2,400 L Lexo më tepër
Naturado- Vaj për nxirje me efekt hidratues për lëkurën e thatë 200 ml
Vaj organik me një teksturë jo të yndyrshme hidraton, zbut dhe ndriçon lëkurën tuaj. Me efekt nxirje nga dielli që zgjat Ajo përmban vajra të çmuar të tilla si vaj kokosi, vaj avokado, vaj kajsie dhe elaio Vuriti (burim i shkëlqyer i vitaminës b-carotene) që rrisin cilësinë unike të lëkurës.
not rated 3,200 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Vaj esencial Portokalli 15ml
Vetitë: -Qetësues - Zbutës -Lehtësimi i gjumit -Tonik i lëkurës -Stimulon tretjen -I jep shije të shkëlqyer ushqimeve dhe ëmbëlsirave -Pastron dhe freskon atmosferën Indikacionet: Ankth, nervozizëm, shqetësime Pagjumësia te fëmijët dhe të rriturit Çrregullime të tretjes, dispepsi Në kuzhinë, si aromatizues agrumesh
not rated 1,300 L Shto në shportë
So Bio Etic- Vaj esencial Limoni 15 ml
Emri botanik: Citrus limon Limoni është përdorur për herë të parë në Evropë në fund të shekullit të dymbëdhjetë, veçanërisht kundër sëmundjeve të ndryshme. Limoni është një pemë me shumë virtyte dhe cilësi dhe përdorimi i tij po lufton shumë probleme të jetës së përditshme. u Sicilia 100% i pastër, vaj esencial natyral i bujqësisë organike. Vetitë: -Antiseptik, Anti-bakterial -Qetësues, zbutës -Freskues i lëkurës * -Stimulon sistemin nervor
not rated 1,600 L Shto në shportë
Lift Argan 100% Argan Oil 100 ml
Vaj Argani Organik – Pa asnjë lloj trajtimi kimik Emri botanik: Argania spinosa Vendi i origjinës: Maroku Ky vaj 100% i pastër dhe i virgjër, presuar në të ftohtë, përfitohet nga fruti i pemës së Arganit, e cila rritet kryesisht në tokat e thata në jug-perëndim të Marokut. Vaji i Arganit është përdorur për shekuj me rradhë nga gratë e Marokut, për vetitë e tij medicinale dhe kozmetike që përmban.
not rated 3,800 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle- Vaj Pastrues (Fytyrë-Sy-Buzë)
Me vaj kumbulle dhe Vit. E. Pastron dhe zbut lëkurën. Nuk lë ndjesi yndyre në lëkurë. Për lëkurë normale dhe të thatë. Ky vaj pastrues, butësisht largon papastërtitë dhe make up-in, madje edhe make up-in e rëndë. Në sajë të butësisë, make up-i largohet komplet dhe lëkura juaj është e butë. I pasur me vajin ushqyes të kumbullës dhe vitaminën E, e lë lëkurën tuaj të pastër dhe të elastike pa provuar ndjesinë e yndyrës.
not rated 2,340 L 1,170 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle- Vaj për Pengimin e Kthimit të Qimeve në Trup
Me ekstraktin e mjaltit. Vepron butë në lëkurë duke e zbutur atë. Ky vaj me bazë mjaltin kujdeset dhe pastron lëkurën nga papastërtitë. Me kombinim natyral, me AHA kompleks ndihmon në pengimin e futjes së qimeve në lëkurë duke mos shkaktuar irritime. Aplikojeni çdo ditë, në zonën e dëshiruar, për të penguar këtë fenomen. Evitoni çdo kontakt me membranat mukozale dhe sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.  
not rated 1,920 L 960 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (Sqetulla dhe Bikini)
Me dyll blete dhe aloe vera. Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë dhe një format shumë i përshtatshmëm për zonat e ndjeshme (sqetullat, bikini), për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit.
not rated 1,400 L 700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle- Letra të Gatshme Depilimi (për trup)
Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale. Nje formulë ekskluzive për depilim dhe lëkurë shumë të butë dhe të qetë deri në 4 javë. Këto shirita me dyll janë të gatshme për përdorim, pa asnje rrezik gjatë përdorimit. Përmban një produkt për pas-përkujdesjes për të hequr çdo dyll të tepërt dhe për të zbutur lëkurën.
not rated 1,540 L 770 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Letra të gatshme depilimi Për Fytyrën
Këto letra të gatshme depilimi janë formuluar për të mos krijuar reaksion në lëkurë dhe për të trajtuar edhe lëkurat më të ndjeshme. Janë të pasura me dyll blete organik dhe me aloe vera organike për të hidratuar lëkurën. Përmban një aromë të këndshme natyrale
not rated 1,400 L 700 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Vanilje 100 ml
Rivendosni ekuilibrin tuaj me këtë spraj për të freskuar dhe qetësuar trupin me aromën e portokalli, mjaltit dhe vaniljes. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.
not rated 2,130 L 1,060 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Sauge Marine 100 ml
Zgjoni shqisat tuaja me këtë spraj trupi, duke i dhënë energji trupit dhe aromën e këndshme të limonit, kedrës dhe sherebelës. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.
not rated 2,130 L 1,060 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle–Body Mist Me Fruta 100 ml
Nga korrje të freskëta. Kënaqeni veten tuaj dhe rivendosni ekuilibrin e brendshëm me anë të këtij spraj për trupin, me aromën natyrale të dardhës, pjeprit dhe vaniljes. Përmban përbërës natyral & organik, dhe i jep lëkurës tuaj një aromë dhe butësi natyrale.  
not rated 2,130 L 1,704 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Vanille Gardenia 50ml
Aromë e lehtë dhe sensuale, një simfoni magjepsëse, me lulet e portokallit, bergamos dhe arrës, që ndërthuret me nota të buta dhe eksituese të Musk natyral dhe Vaniljes... Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Orchide Blanche 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Cerise Intense 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore. Një parfum me përmbajtje Acai përzier me Gardenjen e çmuar dhe aromën e Orkides, që mbështeten nga një sfond druror dhe i ngrohtë.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Jasmine Troublant 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Coeur de Rose 50ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle– Eau de toilette Fleur Poivree 50 ml
Parfume franceze nga materiale natyrore të papërpunuara që u zhvilluan në bashkëpunim të kompanisë Acorelle me parfumiere të Grasse, të kryeqytetit të parfumeve, ndërsa prodhohen dhe amballazhohen në selinë e kompanisë në Francën perëndimore.  
not rated 3,500 L 2,450 L Shto në shportë
Ulje çmimi!
Acorelle –Silky dry oil 100ml spray
Esencë e mëndafshtë për Fytyrën-Trupin-Flokët me: Vaj Lulenate, Vaj i Arrës Braziliane, Vaj Luledielli, Vitaminë E. Një kombinim i dobishëm përbërësish që ushqejnë, mbrojnë, zbutin dhe kujdesin lëkurën në thellësi dhe njëkohësisht i ofron mbrojtje antioksidante. Pasuruar me vaj esencial Sandalwood i cili ndihmon në rigjenerimin, hidratimin dhe elasticitetin e duhur të lëkurës së fytyrës dhe trupit, gjithashtu në vitalitetin dhe shkëlqimin e flokëve. Përthithet lehtë dhe lë një aromë të lehta dhe të veçantë.
not rated 2,770 L 1,380 L Lexo më tepër
Ulje çmimi!
Acorelle – Organic Night Cream 50ml
Krem nate organik Acorelle-Francë
  • Krem nate organik për lëkurë normale & të thatë
  • Mbron lëkurën korrigjon dëmtimet e shkaktuara gjatë ditës
  • Stimulon rigjenerimin e qelizave
  • Mundëson hidratimin e lëkurës aftësia + 57%
not rated 3,620 L 1,810 L Lexo më tepër
Acorelle – Glittering Dry Oil 50ml
Organik, vaj i thatë për fytyrën - trupin - flokët. I jep shkëlqim lëkurës dhe e nxjerr në pah atë. Përmban vaj organik luledielli me funksion zbutës, i pasur me acide yndyrore esenciale të nevojshme, vaj jojoba që nxit hidratimin e lëkurës dhe vaj organik Calendula që qetëson dhe zbut lëkurën. Vaj esencial Ylang – Ylang që përmban, tonifikon lëkurën duke i dhënë aromë të butë dhe të veçantë. Pasuruar me minerale natyrore mikrogrimca ngjyrë floriri. Ushqen dhe njëkohësisht shton shkëlqimin në lëkurën e fytyrës, trupit dhe flokëve. Përthithet menjëherë dhe e lë lëkurën pa yndyrë 100% aromë natyrore, me nota të vajit të portokallit dhe arganit.  
not rated 2,150 L Lexo më tepër
Vaj Esencial Monoi de Tahiti Naturado 150ml
Vaji origjinal i Monoi de Tahiti, është një vaj aromatik i mbrojtur me certifikatë origjine dhe prodhohet ekskluzivisht ne Polinezinë Franceze, me metodën e rafinimit të luleve të freskëta të gardenjës Tahitians (Tiare) në vajin e kokosit.   Monoi është vecanërisht i pasur me Omega 3-9 dhe Acid Linoleic. Ka rezultate maksimale për kujdesin e flokut.
not rated 2,660 L Shto në shportë
Ricin/Castor Oil Naturado 50ml
Përdorimi i vajit ricin: -Ai ka një veprim jashtëzakonisht efektiv kundër njollave kafe në fytyrë dhe duar. -Ai stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinit në shtresat e thella të lëkurës. -Fakti që pengon zhvillimin e mikrobeve, e bën vajin ricin një pastrues të shkëlqyer, ideal si një produkt bazë, për pastrimin e fytyrës. -Meqënëse është shumë i butë, mund të përdoret për trajtimin e acarimeve tek sytë. -Forcon thonjtë. -Hidraton dhe rigjallëron flokët e dëmtuar dhe njollat e përhershme. -Përmirëson shëndetin e flokëve të thate, dhe i lë ato me shkëlqim. -Ul rënien e flokut dhe rrit densitetin e tyre, në mënyrë natyrale. -Rrit densitetin e vetullave dhe qerpikëve.  
not rated 1,700 L Shto në shportë
Vaji esencial Sauge Sclarée St Hilaire 10 ml
Emri botanik: Salvia Sclarea Vendi i origjinës: Francë -Vaji esencial organike Clary Sage ndihmon në rregullimin e ciklit të femrave. -Ajo mund të përdoret për periudha të dhimbshme menstruale, por edhe për të luftuar bakteret përgjegjëse për djersitje të tepruar. Clary Sage kultivohet në Evropën Jugore dhe në Azinë Perëndimore. Emri i tij latin "Salvia" do të thotë "për të shpëtuar": Sage është konsideruar si një bimë e shenjtë. Kjo bimë ka gjethe shumë aromatike.
not rated 3,950 L Lexo më tepër
St Hilaire – Vaj esencial Vanilje 10ml
Përdorimi: Në Kuzhinë- Përzieni disa pika të këtij ekstrakti në një sasi uji për të stimuluar oreksin Në kozmetikë- Përzini disa pika të këtij ekstrakti në kremin, vajin tuaj të banjës ose në një xhel dushi neutral për kujdes sa më të mirë të lëkurës.     Vetitë: Veprim qetësues Aromatizues Nxitës Hidratues, freskues Veprim kundër pagjumësisë dhe depresionit Shtoni disa pika ekstrakt Vanilje në çdo vaj trupi për të krijuar një produkt aromatik hidratues me veti të shkëlqyera. Disa pika Vanilje në një shampoo dushi neutrale, do të transformojnë dushin tuaj të përditshëm në një moment të personalizuar dhe relaksues nga tensioni i ditës. Masazhoni me një 1 pikë ekstrakt Vanilje mishrat e fëmijës suaj dhe ai do ndihmojë për të zbutur dhimbjen lidhur me dhëmbët e tij të parë. Vanilje ekstrakt do të ofrojë nota ekzotike për ëmbëlsirat, salcat, koktejet tuaj etj .... Dhe mos harroni se aroma e vaniljes ka veti të veçanta nxitëse. Shtoni disa pika në ujin e vaskës, në qirinj, për atmosferë apo edhe në pijen tuaj!    
not rated 2,850 L Lexo më tepër
St Hilaire–Vaj Esencial Rigoni 10ml
Vetitë e përdorimit: –Aktivitet i fortë antibakterial me spektër të gjerë –Anti-mykotik –Anti-inflamator –Imunitet –Tonik dhe veprim stimulus Indikacionet: –Infeksionet akute dhe kronike, infeksionet bakteriale apo virale, të frymëmarrjes: bronkit, gripit, sinusit –Infeksionet e traktit urinar –Sëmundjet infektive dhe parazitare të lëkurës –Stimulon i oreksit –Çrregullime gastrointestinale
not rated 2,670 L Lexo më tepër