Locion Trupi me Vaj Bajame te Embel

LOCION MBROJTS I TRUPIT ME BAJAME -LEKURE TE THATE DHE E NDJESHME Locioni i trupi, i formuluar me vaj organik të bajames së ëmbël dhe bisabolol, zbut lëkurët e thata, përfshirë ato më delikate. Ky locion trupi lehtëson kruajtjen dhe … Continued

not rated 820 L Lexo më tepër
Locion Trupi me Aloe Vera

LOCION TRUPI ME ALOE VERA- LEKURE NORMALE DHE SENSITIVE – Ky locion trupi EXTRA MILD është formuluar me Aloe vera organike dhe acid Hyaluronic për të hidratuar të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurat më të ndjeshme. Ky locion trupi … Continued

not rated 820 L Lexo më tepër
Locion Trupi me Karite

LOCION I TRUPIT ME KARITE – LEKURE E THATE DHE SHUME E THATE – Ky Locion Trupi ULTRA RICH është formuluar me gjalpë Organik Shea dhe fosfolipide për të ushqyer lëkurën e thatë dhe shumë të thatë. Heq thatësinë për … Continued

not rated 820 L Lexo më tepër
Krem nate rigjenerues

Krem nate rigjenerues – Lekure normale ne te thate- – Kremi i natës rigjenerues është i ngarkuar me përbërës aktivë natyralë dhe organikë, për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën tonë. Ajo i siguron lëkurës tuaj të gjithë elementët e nevojshëm … Continued

not rated 1,400 L Shto në shportë
Krem Universal

Ky krem universal përmban vaj argani, bajame të ëmbël dhe kajsi, për një qëndrueshmëri të pasur dhe kremoze që përkëdhel lëkurën tuaj pa yndyrë. Ajo ushqen lëkurën intensivisht dhe rekomandohet për të gjitha moshat. Aplikoni bujarisht në mëngjes dhe/ose në … Continued

not rated 1,020 L Shto në shportë
Vaj Per Banjo dhe Masazh

Ky vaj masazhi përmban një përzierje të pasur të vajrave thelbësorë të ylang-ylang, bergamot dhe drurit ho (pemë kamfuri), duke e bërë atë relaksuese dhe sensuale për ato momente kur doni të përkëdhelni veten. Formuluar me: vaj argani, vajra esenciale … Continued

not rated 1,380 L Shto në shportë
VAJ UNIVERSAL- TE GJITHA MOSHAT –

VAJ UNIVERSAL- TE GJITHA MOSHAT – Ky vaj universal i thatë kombinon vajrat e arganit, bajames, avokados dhe kajsisë për të ushqyer lëkurën intensivisht dhe për ta mbrojtur atë. Ky vaj është i përshtatshëm për të gjitha moshat, dhe mund … Continued

not rated 1,020 L Shto në shportë
Balm Krem Me Aloe Vera 24H

BALM-KREM  hidratues me ALOE VERA 24 orë – LEKURE NORMALE NE TE THATE- Ky Xhel  i freskët hidratues 24 orë sa i freskët aq edhe i rehatshëm, shkrihet në lëkurë për ta ngarkuar atë me hidratim. Lëkura është e zhdërvjellët … Continued

not rated 1,800 L Shto në shportë
GEL-KREM HIDRATUES me Aloe Vera 24H

GEL-KREM HIDRATUES 24HR – LEKURE NORMALE NE MIKSE- Ky xhel-krem ofron dhe një strukturë shtesë të lehtë që shkrihet në lëkurë për ta hidratuar atë. Lëkura është e hidratuar ,dhe  dukshëm është me rrezatuese gjatë gjithë ditës.

not rated 1,800 L Shto në shportë
Krem Per Duart Me Aloe Vera

Krem per duart pa silikon  është formuluar me Aloe vera Organike dhe Acid Hyaluronic për të hidratuar të gjitha lëkurat, përfshirë ato më të ndjeshme.  

not rated 620 L Shto në shportë
Krem Dushi Me Vaj Kokosi

Kremi i dushit SO ’BiO étic® Ultra Rich me vaj kokosi organik, ushqen lëkurën e thatë, përfshirë ato më të ndjeshme, falë formulës së saj SULFATE FREE*.

not rated 1,580 L Shto në shportë
Xhel Dushi Me Lule Lotus

Xhel dushi SO’BiO étic® Pa sapun me lule Lotus Organike hidraton edhe lëkurën e thatë dhe të ndjeshme, falë formulës së saj PA SULFAT SO’BiO étic® ka zgjedhur lulet e zambakut organik për ju, të cilat janë të njohura për … Continued

not rated 1,580 L Shto në shportë
Krem Dushi Me Qumesht Tershere

Krem dushi – Qumështi i tërshërës Organike ushqen dhe zbut lëkurën e thatë dhe të ndjeshme falë formulës së saj të padëmshme,PA  SULFATE. SO’BiO étic® ka zgjedhur qumështin e tërshërës organike për ju, i cili është i njohur për virtytet … Continued

not rated 1,580 L Shto në shportë
Balsami i frymëmarrjes me Eucaliptus

Balsami i frymëmarrjes  Ky balsam është krijuar posaçërisht për të luftuar kundër shqetësimeve të dimrit. E pasuruar me kamfor organik dhe mentol, aroma e tij çliron hundën dhe sjell një efekt të freskët. Praktik dhe efektiv, balsami ka një cilësi … Continued

not rated 980 L Shto në shportë
Vaji i Mjekrës Naturado

Vaji i mjekrës Naturado është krijuar posaçërisht për t’u kujdesur për mjekrën tuaj. Ky vaj do ta lërë mjekrën tuaj me shkëlqim dhe të butë, për një pamje simpatike dhe tërheqëse. Formula e ekspertëve është një përzierje e 3 vajrave … Continued

not rated 1,250 L Shto në shportë
Xhel Dushi 3ne1 per Meshkuj me Ginger

Xhel dushi SO’BiO étic® –  me ginger organik nga Madagaskari, i cili njihet për virtytet e tij stimuluese, gjallëron trupin në çast. Aroma e tij pikante është energjike. Formula 3 në 1 është e lehtë për t’u përdorur dhe pastron … Continued

not rated 680 L Shto në shportë
Xhel Dushi Per Meshkuj

Xhel dushi SO’BiO étic® –  me kedër organik nga Atlasi maroken rikthen forcën dhe vitalitetin. Parfumi i tij drusor zgjon trupin në çast. Formula 3 në 1 është e lehtë për t’u përdorur dhe pastron trupin, fytyrën dhe flokët në … Continued

not rated 680 L Shto në shportë
Shampoo Me Verbena Dhe Limon

shampoo me verbena dhe limon Për Flokë normal me tendence te yndyrshem, përdorni këtë shampo verbena dhe vaj esencial limoni për të pastruar skalpin  dhe për të balancuar sebumin e tepërt. Flokët dhe skalpi do te ndihen me të freskëta.

not rated 920 L Shto në shportë
Conditioner Me Hibiscus
Conditioner Me Hibiscus Ky konditioner jep shkëlqim të shkëlqyeshëm. Falë ekstraktit të hibiskusit të pasur me antioksidantë dhe acidit laurik të marrë nga arra e kokosit, ai mbron shkëlqimin e ngjyrave të flokëve të trajtuar me ngjyra dhe siguron shkëlqim dhe elasticitet natyral.  
not rated 900 L Shto në shportë
Shampoo me Hibiscus
shampoo me hibiscus Për nje ngjyrë vibrante , kjo  shampo Hibiscus dhe kokos Acid Lauric mbron dhe ushqen flokët me e lyer. Shkëlqimi rikthehet falë hibiscus i cili vepron si një antioksidant.
not rated 980 L Shto në shportë
Conditioner Me Vaj Argani
Conditioner Me Vaj Argani Për flokët me shkëlqim, ky conditioner i bërë me vaj argani dhe acid oleik është përshtatur për flokë normalë deri në të thatë, përfshirë flokët pa shkelqim. Ajo zgjidh flokët dhe i bën fijet e flokëve më të zhdërvjellët. kreheri perdoret me lehtë dhe flokët janë të lëmuar dhe të mëndafshtë.
not rated 900 L Shto në shportë
Shampoo me argan
Shampoo me argan Për flokët me shkëlqim, kjo shampo me vaj Argani dhe Acid Oleik ushqen flokët normalë deri në të thatë, përfshirë flokët pa shkelqim. Elasticiteti I rikthehet, duke e lënë atë të mëndafshtë dhe madje edhe më me shkelqim.
not rated 980 L Shto në shportë
Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine
Conditioner me Vaj Ricini dhe Arginine Për flokët e mbrojtur, ky conditioner me të kastori dhe arginin është përshtatur për të gjitha llojet e flokëve, përfshirë flokët shumë të dëmtuar. Ajo i zgjidh dhe i rigjallëron flokët. kreheri perdoret  më e lehtë, dhe flokët janë të shendetshem dhe me te bute.
not rated 900 L Shto në shportë
Shampo Me Ricin Dhe Arginine
Shampo me ricin dhe arginine Për flokët e mbrojtur, kjo shampo me vaj ricini dhe argininë forcon flokët dhe eshte e pershtatshme per flokë normalë në flokë të dëmtuar. Flokët behen më të fortë dhe më të shëndetshëm nga rrënjët deri te majat. Aplikoni shampon e flokëve të mbrojtur Vaji i kastorit në flokë të lagur, deri sa te behet shkumë dhe masazhoni lëkurën e kokës. Shpëlajeni me kujdes. Mos harroni të aplikoni Kondicionerin e flokëve nga SO'BiO étic
not rated 980 L Shto në shportë
Uje Micellar Naturado Me Kastravec 200ML
Uje Micellar Naturado Me Kastravec 200ML Uji micellar i kastravecit ndihmon në pastrimin e fytyrës. Pastron papastërtitë dhe mbron nga acarimi i fytyrës. Ofron shkëlqim dhe ruan ekuilibrin natyror të lëkurës. Përmban ekstrakt organik të kastravecit. Format 200 ml. UDHZIME PER PERDORIM Aplikoni me një cope pambuku në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke aplikuar butësisht, në mëngjes për të zgjuar lëkurën dhe gjatë natës për të hequr make-up. Nëse ka ndonjë acarim nuk duhet të përdoret.
not rated 940 L Shto në shportë
So Bio Etic- CC Cream 01 30 ml

CC Cream 01 30 ml   CC krem (Color Cream) me acid Hyaluronic dhe shegë ka kombinuar kujdesin anti-rrudhë dhe make-up në pesë veprime të ndryshme:   1) mbulon skuqjet ose njollat në sajë të gingo biloba dhe pigmenteve të … Continued

not rated 2,800 L Shto në shportë
Krem Dite Anti Age Mature Skin

Kremi i Ditës Rosy Firming Radiance hidraton, forcon dhe rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës. Lekura rifreskohet dhe rigjallërohet. I pasur me qumesht blete, vaj aragani dhe vajin e lules kamelia. TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT – Përshtatur me lëkurë të ndjeshme – 99% … Continued

not rated 4,350 L Shto në shportë
Rosalia – Serum Absolu Anti-Age, 30ml

Serum organik për fytyrën dhe sytë, me efekt anti-rrudhë dhe anti-plakje. Formulë e përqëndruar në një kombinim të veçantë të vajrave organik si: Trëndafil i Egër, Luledielli, Kajsie, Lajthie, Avokado, Argan, Lule nate, vaj Bajame. Komponentë me efekt anti-rrudhë, rigjenerues … Continued

not rated 3,700 L Lexo më tepër
Mouthwash -Healthy Mouth – 473 ml

Mouthwash -Healthy Mouth –  473 ml   Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave.   Mënyra e … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
Mouthwash -Power Smile- 473 ml

Mouthwash -Power Smile-  473 ml Për dhëmbë të bardhë ! Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave. … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
Mouthwash -Sea Salt – 473 ml

Mouthwash -Sea Salt –  473 ml Per mbrojtje totale te gojes! Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
Mouthwash -Sea Fresh- 473 ml

Mouthwash -Sea Fresh-  473 ml Për një buzëqeshje që shndrit! Larësit e gojës të Jason të përbëra me produkte natyrale si #SodiumBicarbonat #Silic #KarbonatKalciumi ndihmojnë ne zbardhjen e mishërave të dhëmbëve , në largimin e papastërtive dhe te gurëzave.   Mënyra … Continued

not rated 1,360 L Lexo më tepër
So Bio Etic- Qumesht hidratant trupi me Aloe Vera 500 ml
So ‘BIO Etic ka përzgjedhur më të mirën e Aloe Verës: lëngun 100% të pastër biologjik të kësaj bime. Në zemër të Aloe Verës janë të përqendruara vetitë e saj më të mira hidratuese, rigjeneruese dhe zbutëse për një efikasitet intensiv dhe të gjatë. Ky qumësht trupi hidraton lëkurën dhe restauron mbrojtjen e saj hidrolipidike rrjedhimisht duke e ruajtur atë dhe nga agresionet e jashtme. I pasur në Aloe Vera dhe në Glicerinë vegjetale, ky qumësht trupi zbut lëkurën duke e lënë atë më të butë.
not rated 2,200 L Lexo më tepër
Acorelle- Crème solaire teintée 30 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 30 SPF për fytyrë.
  • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
  • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
  • Pa aromë
  • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Lexo më tepër
Acorelle- Crème solaire teintée 50 SPF
Krem mbrojtës nga dielli me ngjyrë dhe faktor 50 SPF për fytyrë.
  • Ofron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB dhe ngjyrë në të njëjtën kohë.
  • Përmban një element aktiv anti oksidant të patentuar i cili lufton radikalet e lira.
  • Pa aromë
  • Pa filtra kimik- Pa Zink
not rated 3,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Eau Micellaire 3n1 500 ml
Uji mishelar 3 në 1 është dizenjuar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme dhe ato reaktive. I pasur në lëngun e pastër Aloe Vera bio si dhe ujin floral të trëndafilit bio, ky ujë siguron një pastrim delikat dhe efektiv të fytyrës, syve dhe buzëve. Mishelat që gjenden në këtë përbërje realizojnë një përthithje perfekte të papastërtisë së poreve duke respektuar ekuilibrat e lëkurës. Kësisoj lëkura mbetet e pastër, rigjen rehatinë dhe freskinë e saj origjinale.
not rated 1,800 L Shto në shportë
So Bio Etic- Xhel larës për BEBE 400 ml
Ky xhel larës hipoalergjenik pastron me delikatesë lëkurën dhe flokët e bebes tuaj. I pasur në glicerinë dhe në lëngun e pastër biologjik të Aloe Verës, formula e tij pastruese mundëson krahas pastrimit dhe hidratim të mirë të lëkurës. Duke respektuar në maksimum ekuilibrin e lëkurës delikate të bebeve, ky xhel larës nuk irriton sytë si dhe shpërlahet me lehtësi. Parfumi i tij karakteristik dhe i freskët i detyrohet aromave të luleve të ndryshme me origjinë 100% natyrale.
not rated 1,700 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Ylang & Palmarosa 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të lules Ylang dhe Palmarosa redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
Acorelle- Deodorant Balm Citron & Mandarine Verte 40 gr
Deodoranti 100% natyral i Acorelle me vaj esencial të limonit & mandarinës jeshile redukton me efikasitet djersën dhe neutralizon aromat e pakëndshme gjatë 24 orëve, falë grimcave natyrale dhe vajrave esencialë që përmban. Aplikohet një herë në ditë në lëkurë të pastër e të shëndetshme.  Nuk duhet të përdoret mbi një lëkurë të dëmtuar apo sapo të depiluar. -Rekomandohet të lagështohet pak para përdorimit. -Pas hapjes të ruhet në një ambient të freskët. 100% origjinë natyrale.
not rated 1,580 L Shto në shportë
So Bio Etic- Shkumë pastruese me Aloe Vera 150 ml
Për lëkurë të ndjeshme dhe reaktive Që pastrimi i makiazhit të mos përbëjë më një inkomoditet për lëkurat e ndjeshme, SO’BIO Etic ka krijuar shkumën pastruese, zbutëse pa sapun dhe pa sulfate. E pasur në lëngun 100% Aloe Vera, ajo largon makiazhin dhe pastron në thellësi poret me delikatesë duke e hidratuar njëkohësisht lëkurën tuaj. Prezenca e  Bisabolol dhe ujit të trëndafilit realizojnë qetësimin dhe zbutjen e lëkurës gjatë pastrimit duke shmangur kështu çdo irritim të mundshëm. Garanton qetësim të menjëhershëm edhe të lëkurës më të ndjeshme. Formulë Hipoalergjike e testuar dermatologjikisht!
not rated 1,850 L Shto në shportë